Bilatzailea

Astea

Lehiaketa:

Kluba:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Excel





Kartelera
Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2020/11/30 19:55 1 Pamplona - López SAN JUAN (Tapia, H.) F.LOPEZ (Sanz) Banakako gomazko paleta 2.
2020/11/30 19:55 2 Pamplona - López F.LOPEZ (Castiella) SAN JUAN (Tapia, J.) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/01 18:30 1 Pamplona - López F.LOPEZ (Santesteban) F.LOPEZ (Albiasu) Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/01 18:30 2 Pamplona - López AMAYA (Asiain) F.LOPEZ (Andueza) Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/01 18:30 3 Pamplona - López AMAYA (Iraola) F.LOPEZ (Linzoain) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/01 18:30 4 Pamplona - López SAN JUAN (Bernaldo) F.LOPEZ (Belzunce) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/02 19:55 1 Pamplona - López LARRAINA (Maisterra) F.LOPEZ (Gamio) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/02 19:55 2 Pamplona - López F.LOPEZ (Arizmendi) AMAYA (Esparza) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/03 09:00 1 Pamplona - Amaya-F1 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain) AMAYA (Quevedo - Sarasibar) NAGUSIA NESKAK 2.
2020/12/03 10:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Txoperena - Gamboa) SAN JUAN DKE (Jamar - Mina) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 10:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 HUARTE (Laso - Mariezkurrena) OBERENA (Landa - Cuairan) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 10:00 3 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Mata - Santamaria) ULTZAMA (Larunbe - Gaskue) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 10:30 1 Pamplona - López LARRAINA (Iribarren) F.LOPEZ (Camarzana) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/03 10:30 2 Pamplona - López LARRAUN (Goldarazena) F.LOPEZ (Iparraguirre) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/03 10:30 3 Pamplona - López F.LOPEZ (Almarcegui) LARRAINA (Garcia) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/03 11:00 1 Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Esparza - Mayo) AMAYA (Plano - L. Goñi) PALETA LARRUZ NAGUSIAK KOPA 1ª
2020/12/03 11:00 1 Pamplona - Frontón Labrit HUARTE (Esparza - Claveria) MUTILENDAKO (Barkos - Recarte) Gizonezkoen bikoteak 1. mailako pilota motela
2020/12/03 16:00 1 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ortigosa - Otxandorena) BETI ONAK (Fava - Fernandez) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/03 16:00 2 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Berruete - Pierola) BETI ONAK (Iturbide - Bidaurreta) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/03 16:00 3 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Goñi - Mateo) ZUGARRALDE (Anso - Eskiroz) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 16:30 1 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Ibargren - Elia) CABANILLAS (Bienzobas - Lezaun) Zesta-punta, emakumezkoen bikoteak
2020/12/03 16:30 2 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodriguez - Revilla) CABANILLAS (Alonso - Bueno) Zesta-punta, emakumezkoen bikoteak
2020/12/03 16:30 3 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodriguez,I - Rodriguez, A) BERRIOZAR J.A. (Palacios - Orrio) 2. mailako binakako zesta-punta
2020/12/03 16:30 1 Lekunberri - Jaian Jai SAN MIGUEL (Lander - R. de Larramendi) LARRAUN (Galartza - Galartza) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 16:30 2 Lekunberri - Jaian Jai OBERENA (Yaniz - Zuasti) LARRAUN (Lansalot - Gurrea) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 16:30 3 Lekunberri - Jaian Jai SAN JUAN DKE (Vidan - Telletxea) ULTZAMA (Astiz - Sarasa) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 16:30 4 Lekunberri - Jaian Jai AUÑAMENDI (Murillo - Galartza) LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea) NAGUSIA NESKAK 2.
2020/12/03 17:00 1 Zizur Mayor - Ardoi BARAÑAIN (Senosiain - Urio) ULTZAMA ( Murillo - Gorrotxategi) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 17:00 2 Zizur Mayor - Ardoi ZUGARRALDE (Baleztena - Zabaleta) ULTZAMA (Martikorena, U. - Etaio) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 17:00 3 Zizur Mayor - Ardoi IRURTZUN (Murgiondo - Azpiroz) ARDOI (Perez - Roldan) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 17:00 1 Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Arribillaga -Iturriaga) ZUGARRALDE (Elizalde - Alduntzin) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 17:00 2 Lodosa - San Francisco Javier HUARTE (Espinal - Beroiz) OBERENA (Garcia - Irurita) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 17:30 1 Irurtzun - Bi Aizpe 1 ULTZAMA (Martikorena - Sarasa) IRURTZUN (Bustince - Berastegi) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/03 17:30 2 Irurtzun - Bi Aizpe 1 SAN JUAN DKE (Barbajero - Garatea) IRURTZUN (Olaetxea - Apezetxea) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 17:30 3 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Ongay - Bergera) OBERENA (Igoa - Aldabe) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/03 17:30 1 Elizondo - Baztan ULTZAMA (Santamaria - Oskoz) ESTERIBAR (Lazcoz - Maya) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 17:30 2 Elizondo - Baztan BARAÑAIN (Zaranton - Basterretxea) ULTZAMA (Gerendiain - Olague) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 17:30 3 Elizondo - Baztan ZUGARRALDE (Lerga - Agirre) TXARUTA (Ariztegi - Ballarena) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/03 19:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Flores - Iturburua) BERRIOZAR J.A. (Remiro - Gamarra,I) 2. mailako binakako zesta-punta
2020/12/04 17:45 1 Pamplona - López F.LOPEZ (Arteta) AMAYA (Beruete) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/04 17:45 2 Pamplona - López F.LOPEZ (Viscarret) AMAYA (Santesteban) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/04 17:45 3 Pamplona - López AMAYA (Rekena) LARRAINA (Garrido) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/04 17:45 4 Pamplona - López AMAYA (Beguiristain) HUARTE (Silva) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/04 17:45 5 Pamplona - López HUARTE (Martinez) AMAYA (Plano) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/05 09:30 1 Pamplona - López BERRIOZAR (Breton, I.) F.LOPEZ (Oroz) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/05 09:30 2 Pamplona - López F.LOPEZ (Sanz, M.) LARRAINA (Gonzalez) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/05 09:30 3 Pamplona - López SAN JUAN (Ollo) LARRAINA (Perez Galbete,Gui.) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/05 09:30 4 Pamplona - López F.LOPEZ (Mantxo) AMAYA (Mayo) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/05 09:30 5 Pamplona - López F.LOPEZ (Merindano) AMAYA (Erburu, A) Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/05 09:30 6 Pamplona - López F.LOPEZ (Benito) LARRAINA (Molina) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/05 09:30 7 Pamplona - López F.LOPEZ (Zudaire) LARRAINA (Aramendia) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/05 10:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Artazcoz - Otxoa) AUÑAMENDI (Murillo - Galartza) NAGUSIA NESKAK 2.
2020/12/05 10:00 1 Elizondo - Baztan TXARUTA (Ariztegi - Ballarena) IRURTZUN (Murgiondo - Azpiroz) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/05 11:00 1 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Olano - Arbizu) SAN MIGUEL (Goñi - Mateo) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/05 11:00 2 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Nazabal - Lazkoz) HUARTE (Laso - Mariezkurrena) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/05 11:30 1 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Muro - Osinaga) MUTILENDAKO (Garro - Insausti) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota motela
2020/12/05 11:30 2 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ilundain - Ramos) MUTILENDAKO (Salvador, E. - Coloma) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota motela
2020/12/05 12:00 1 Leitza - Amazabal AURRERA (Agirre) OBERENA (Elizalde) Banakako eskua emakumezkoak 1.
2020/12/05 16:00 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (M. Iribarren - Urdanoz) LARRAINA (Martinez - Garcia) PALETA LARRUZ NAGUSIAK KOPA 2ª
2020/12/05 16:00 2 Pamplona - Larraina LARRAINA (J.Perez Galvete - Aguirre) LARRAINA (Ciordia - Casado) PALETA LARRUZ NAGUSIAK KOPA 2ª
2020/12/05 16:00 3 Pamplona - Larraina LARRAINA (Fdez.Arcaya - G.Perez Galvete) LARRAINA (Maisterra - Eslava) PALETA LARRUZ NAGUSIAK KOPA 1ª
2020/12/05 17:00 1 Lodosa - San Francisco Javier OBERENA (Landa - Cuairan) SAN FRCO.JAVIER (Arribillaga -Iturriaga) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 09:30 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lasa) PILOTAJAUKU (Agirre) Banakako eskua, emakumezkoak 2.
2020/12/06 09:30 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Oscoz - P. Cordon) ZUGARRALDE (Baleztena - Zabaleta) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 09:30 3 Pamplona - Oberena Frontón 2 ZUGARRALDE (Anso - Eskiroz) OBERENA (Mata - Santamaria) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 09:30 4 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garcia - Irurita) SAN JUAN DKE (Barbajero - Garatea) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 09:30 5 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Igoa - Aldabe) SAN JUAN DKE (Vidan - Telletxea) MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 10:00 1 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Pernaut - Pernaut) SAN MIGUEL (Ortigosa - Otxandorena) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/06 10:00 2 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Peñalver) BARAÑAIN (Zaranton - Basterretxea) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 3 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Tirado - Peñas) OBERENA (Yaniz - Zuasti) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 1 Lekunberri - Jaian Jai ULTZAMA (Gerendiain - Olague) OBERENA (Txoperena - Gamboa) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 2 Lekunberri - Jaian Jai ESTERIBAR (Lazcoz - Maya) ZUGARRALDE (Lerga - Agirre) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 3 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Lansalot - Gurrea) BARAÑAIN (Senosiain - Urio) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 4 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea) MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain) NAGUSIA NESKAK 2.
2020/12/06 10:00 1 Estella - Remontival IRURTZUN (Bustince - Berastegi) SAN MIGUEL (Berruete - Pierola) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/06 10:00 2 Estella - Remontival BETI ONAK (Iturbide - Bidaurreta) ULTZAMA (Martikorena - Sarasa) MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/06 10:00 3 Estella - Remontival ULTZAMA (Martikorena, U. - Etaio) SAN MIGUEL (Lander - R. de Larramendi) MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 10:00 1 Pamplona - López F.LOPEZ (Vidondo) LARRAINA (Leache) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 10:00 2 Pamplona - López F.LOPEZ (Eransus) LARRAINA (Martinez, D.) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 10:00 3 Pamplona - López LARRAINA (Perez Galbete,J) F.LOPEZ (Martinez, J.) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 10:00 4 Pamplona - López BERRIOZAR (Goldaraz) F.LOPEZ (Alzuarte) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 10:00 5 Pamplona - López F.LOPEZ (Contin) AMAYA (Nuin) Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/06 10:00 6 Pamplona - López SAN JUAN (Larumbre) HUARTE (Urtxipia) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 10:00 7 Pamplona - López LARRAINA (Urdanoz) F.LOPEZ (Prieto) Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 11:00 1 Huarte - Toki Alai HUARTE (Salbide) SAN FRCO.JAVIER (Paternain) Banakako eskua, emakumezkoak 2.
2020/12/06 11:00 2 Huarte - Toki Alai HUARTE (Mendiburu) IRURTZUN (Aldaregia) Banakako eskua emakumezkoak 1.
2020/12/06 11:00 1 Erro - Elizar Toki PILOTAJAUKU (Murillo - Lusarreta) G.PILOTA (Saragueta - Igoa) Emakumezkoen gomazko paleta 1.
2020/12/06 11:00 2 Erro - Elizar Toki MENDILLORRI (Espinal - Gorostiaga) AUÑAMENDI (Ardanaz - Azanza) Emakumezkoen gomazko paleta 1.
2020/12/06 12:00 1 Huarte  - Polideportivo HUARTE (Galartza - Dominguez) HUARTE (Ara - Martinez) Gizonezkoen bikoteak 1. mailako pilota motela
2020/12/06 18:00 1 Pamplona - López F.LOPEZ (Legarra) LEKU ONA (Calvo) Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/06 18:00 2 Pamplona - López LARRAINA (Aguirre) AMAYA (Aisa) Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Beguiristain) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Zubialde) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - SAN JUAN (Sanz) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - LARRAUN (Aldaregia) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - BETI ONAK (Fava - Fernandez) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 3. MAILA
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Ezquer) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - BERRIOZAR (Breton, P.) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - AMAYA (Perez, G.) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - HUARTE (Alberro) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Oria) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Goñi, Alv) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - LARRAINA (Eslava) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - MUTILENDAKO (Salvador, A.) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - MUTILENDAKO (Salvador, E) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - LARRAUN (Mariñelarena) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - OBERENA (Donazar) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - AMAYA (Mujica) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Delgado) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - ESTERIBAR (Iturri) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - AMAYA (Beorlegui) Descanso Gomazko paleta, banaka 3.
2020/12/06 - - - ULTZAMA ( Murillo - Gorrotxategi) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 - - - IRURTZUN (Olaetxea - Apezetxea) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 - - - ULTZAMA (Larunbe - Gaskue) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 - - - AMAYA (Quevedo - Sarasibar) Descanso NAGUSIA NESKAK 2.
2020/12/06 - - - ULTZAMA (Astiz - Sarasa) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 - - - SAN JUAN DKE (Jamar - Mina) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 - - - LARRAUN (Galartza - Galartza) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 2. MAILA
2020/12/06 - - - San Juan DKE (Vidan) Descanso Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Barandiaran) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Urtasun) Descanso Banakako gomazko paleta 2.
2020/12/06 - - - ZUGARRALDE (Elizalde - Alduntzin) Descanso MUTILAK BINAKA HELDUAK 1. MAILA
2020/12/06 - - - F.LOPEZ (Iriarte) Descanso Banakako gomazko paleta 1.
2020/12/06 - - - LINTXU-TAJONAR (Mateo) Descanso Banakako gomazko paleta 1.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik