Bilatzailea

Astea

Lehiaketa:

Kluba:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Excel





Kartelera
Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2021/02/24 19:00 1 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Insausti - Juanena) AUÑAMENDI (Urdiain - Irazusta) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/24 19:00 2 Salinas de Pamplona - Mutilendako AUÑAMENDI (Cotelo - Ardanaz) MUTILENDAKO (Coloma - Osinaga Iz.) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/25 14:00 1 Salinas de Pamplona - Mutilendako Mutilendako (Barkos - Carrasco) HUARTE (Galartza - Dominguez) Gizonezkoen bikoteak 1. mailako pilota azkarra
2021/02/26 17:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B (Iñarrea) OBERENA A (Gazpio) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/26 17:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C (Rekalde) OBERENA E (Zudaire) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/26 17:00 3 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E (Madariaga) OBERENA C (Crespo) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/26 17:00 4 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C (Zaragueta) OBERENA D (Larrainzar) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/26 17:30 1 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D (Sarasa) IRURTZUN G (Esparza) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/26 17:30 2 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B (Aoiz) ERREKA D (Leiza) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/26 17:30 3 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A (Rekarte) IRURTZUN F (Etxeberria, A) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/26 17:30 4 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN E (Ibañez) ZUGARRALDE F (Marinero) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/26 17:30 5 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A (Gracia, B) SAN FRCO.JAVIER D (Mues) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/26 17:30 6 Tafalla - Ereta ERREKA B (Jimenez,JL.) P.P.SAN SEBASTIAN B (Vicente) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/26 17:30 1 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI F (Gomes) ULTZAMA G (Iribarren) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/26 17:30 2 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Perez) AMESKOA B (Diaz) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/26 19:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui - Rodriguez) NOAIN (Leon - Marin) ALEVIN 2. Fasea 1
2021/02/26 19:00 2 Noain - Bidezarra NOAIN (Ontoria - Lazcano) NOAIN (Azpiroz - Viu) 1. faseko haurrak
2021/02/27 09:30 1 Zubiri - Polideportivo ERREKA B (Oteiza) ESTERIBAR B (Caballero) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 09:30 2 Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR G (Señas) AURRERA E (Sagastibeltza) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 09:30 3 Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Esain) ARKUPE A (Otxandorena) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/27 09:30 4 Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Maya - Lazcoz) SAN MIGUEL (Berruete - Pierola) Binakako 2. ESKU-HUSKA
2021/02/27 10:00 1 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Agorreta) LARRAUN (Azpirotz) Gazteen banakako eskua, emakumezkoak
2021/02/27 10:00 2 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Mendiola - Zabalza) G.PILOTA (Larraza - Urbe) 1. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 3 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Carballo) MENDILLORRI (Echeverria - Garde) 2. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 1 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C (Beloki) OBERENA E (Remirez) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 2 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN E (Ruiz de Erentxun) BERRIOZAR A (Ramirez) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 10:00 3 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B (Gorraiz) IRURTZUN H (Etxeberria, O) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 10:00 4 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Olaetxea - Lazkoz) IRURTZUN (Arribillaga - Apezetxea) 1. mailako binakako eskukopa
2021/02/27 10:00 1 Lekunberri - Trinkete BETI ONAK (A. Pernaut - Prim) LARRAUN (Saralegi - Zubiri) ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
2021/02/27 10:00 2 Lekunberri - Trinkete ULTZAMA (Martikorena - Iraizoz) OBERENA (Rekarte - Cordon) ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
2021/02/27 10:00 3 Lekunberri - Trinkete ULTZAMA (Santamaria - Lukin) ESTERIBAR (Gil - Zabalza) ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
2021/02/27 10:00 1 Lesaka - Arkupe ARKUPE A (Telletxea) BARAÑAIN D (Ollo) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 1 Villava - Atarrabia ATARRABIA D (Yubero) ULTZAMA K (Sarratea) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 10:00 1 Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Carabias) SAN FRCO.JAVIER E (Miquelez) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/27 10:00 1 Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA B (Glaria) OBERENA D (Iriarte) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 10:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Lazkoz) G.PILOTA (Gimenez - Amado) 2. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 2 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gaintzarain - Goikoetxea) G.PILOTA (Ormazabal - Loiharte) 2. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 3 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Baztarrica - Ijurko) MENDILLORRI (Lacalle - Ballerena) 2. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 1 Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Ramirez) UMORE ONA B (Larin) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 2 Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C (Martiartu) P.P.SAN SEBASTIAN D (Aso) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 10:00 3 Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Garcia) BARAÑAIN D (Goikoetxea) Gazteen banakako eskua, 3. mailakoa
2021/02/27 10:00 1 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Galartza - Galartza) SAN MIGUEL (Lander - R. de Larramendi) Binakako 2. ESKU-HUSKA
2021/02/27 10:00 2 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A (Jaka) IRURTZUN B (Okiñena) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 3 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B (Goikoetxea) ERREKA C (Mariezkurrena) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 4 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C (Ijurko) ULTZAMA C (Isasi) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 10:00 5 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D (Galartza) ULTZAMAC (Astrain) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 6 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN E (Sotil) TXARUTA A (Sagardia) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 1 Bera - Eztegara BORTZIRIAK I (Goñi) BARAÑAIN G (San Roman) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 2 Bera - Eztegara BORTZIRIAK J (Madariaga) IRURTZUN F (Osinaga) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 3 Bera - Eztegara BORTZIRIAK D (Igoa) SAN MIGUEL B (Peral, A.) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 1 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE L (Glaria) ERASO G (Salcedo) 3. mailako kadeteen banakako eskua
2021/02/27 10:00 2 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B (Salcedo) OBERENA A (Sanchez) 1. mailako kadeteen banakako eskua
2021/02/27 10:00 3 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE E (Urmeneta) BORTZIRIAK A (Maritorena) 1. mailako kadeteen banakako eskua
2021/02/27 10:00 4 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C (Arizkuren) SAN MIGUEL B (Gaston) Gazteen banakako eskua 2. maila
2021/02/27 10:00 5 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE E (Moreno) ULTZAMA D (Martikorena) Gazteen banakako eskua 2. maila
2021/02/27 10:00 6 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B (Itoiz) LARRAUN A (Iriarte, O) Gazteen banakako eskua 1. maila
2021/02/27 10:00 1 Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE M (Murillo) ESTERIBAR G (Gutierrez) Haurren banakako eskua 3.
2021/02/27 10:00 2 Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE L (Palacios) P.P.SAN SEBASTIAN C (Flamarique) Haurren banakako eskua 3.
2021/02/27 10:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D (Leache) ZUGARRALDE C (Azanza) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/27 10:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Oscoz) ULTZAMA (Sarratea) Haurren banakako eskua (emakumezkoak)
2021/02/27 10:00 3 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E (Garcia) ZUGARRALDE H (Retegui) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 4 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA F (Santesteban) BARAÑAIN B (Nazabal) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:00 5 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Ansa - Santesteban) ULTZAMA (Larunbe - Oscoz) 1. mailako binakako eskukopa
2021/02/27 10:00 1 Pamplona - Frontón Labrit P.P.SAN SEBASTIAN (Zabaltza - Agerri) MUTILENDAKO (Salvador - Salvador) Seniorren bikoteak 3.
2021/02/27 10:00 2 Pamplona - Frontón Labrit F.LOPEZ (Goñi - Aristu) ESTERIBAR (Azkarate - Esain) Seniorren bikoteak 2.
2021/02/27 10:00 3 Pamplona - Frontón Labrit F.LOPEZ (Andueza - Andueza) F.LOPEZ (Iriarte - Legarra) 1. mailako gizonezko seniorrak
2021/02/27 10:00 1 Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Arraras - Nuin) AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray) ALEVIN 1.
2021/02/27 10:00 2 Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Cantero - Esparza) G.PILOTA (Beltza - Orella) 1. mailako haurrak
2021/02/27 10:00 1 Aoiz - Toki Eder ERREKA (Picabea - García) ERREKA (Maylin II - Leatxe) ERREMONTE
2021/02/27 10:00 2 Aoiz - Toki Eder ERREKA (De Rueda - Mitxeo) ERREKA (Belarra - Baztan) NAGUSIAK
2021/02/27 10:15 1 Arbizu - Arbizu ALDABIDE C (Garmendia) P.P.SAN SEBASTIAN B (Berrio) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 10:15 2 Arbizu - Arbizu ALDABIDE B (Olarra) AURRERA D (Arregi) Haurren banakako eskua 2.
2021/02/27 10:30 1 Tudela - Polideportivo ERASO D (Campoy) IRURTZUN B (Markina) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:30 1 Leitza - Amazabal ERREKA A (Zestau) AURRERA C (Andiarena) Benjamin 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 10:30 2 Leitza - Amazabal AURRERA (Zabaleta) SAN FRCO.JAVIER (Paternain) Haurren banakako eskua (emakumezkoak)
2021/02/27 10:30 3 Leitza - Amazabal AURRERA F (Ugartemendia) ULTZAMA C (Arizetgi) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 10:30 4 Leitza - Amazabal AURRERA B (Ugartemendia) ZUGARRALDE G (Hualde) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 11:00 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F (Gastearena) UMORE ONA A (Salaberria) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 11:00 2 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E (Garcia) LARRAUN B (Viana) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 11:00 3 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E (Soto) SAN FRCO.JAVIER (Martinez) Gazteen banakako eskua, 3. mailakoa
2021/02/27 11:00 1 Huarte - Toki Alai HUARTE F (Miqueilarena) TXARUTA E (Otxandorena) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/27 11:00 2 Huarte - Toki Alai HUARTE (Ibarrola) ULTZAMA (Iturralde) Haurren banakako eskua (emakumezkoak)
2021/02/27 11:30 1 Zudaire - San Andres ERREKA (Vertiz) AMESKOA (Martinez) Emakumeen banakako eskua ALEVIN
2021/02/27 11:30 2 Zudaire - San Andres AMESKOA (San Martin) UMORE ONA (Legarreta) Emakumeen banakako eskua ALEVIN
2021/02/27 11:45 1 Barañain - Retegi BARAÑAIN G (Perez, I) IRURTZUN C (Razkin) Banakako eskua ALEVIN 3.
2021/02/27 11:45 2 Barañain - Retegi BARAÑAIN C (Zugasti) ARKUPE D (Telletxea) Banakako eskua ALEVIN 2.
2021/02/27 11:45 3 Barañain - Retegi BARAÑAIN (Viana) ARDOI (Gomez) Emakumeen banakako eskua ALEVIN
2021/02/27 11:45 4 Barañain - Retegi BARAÑAIN A (Antimasberes) ZUGARRALDE D (Lakuntza) 1. mailako kadeteen banakako eskua
2021/02/27 11:45 5 Barañain - Retegi BARAÑAIN B ( Bengoetxea) LARRAUN A (Balda) Banakako eskua ALEVIN 1.
2021/02/27 11:45 1 Barañain - Retegi-Rebote BARAÑAIN I (Lazkotz) ZUGARRALDE I (Imaz) Benjamin 3. mailako banakako eskua
2021/02/27 11:45 2 Barañain - Retegi-Rebote BARAÑAIN B (Arrieta) AURRERA A (Zabaleta) Benjamin 1. mailako banakako eskua
2021/02/27 12:00 1 Elizondo - Baztan TXARUTA B (Apeztegia) ERASO C (Armendariz) Kadeteen 2. mailako banakako eskua
2021/02/27 12:00 1 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Martinez - Martinez) NOAIN (Luengo - Biurrun) Benjamin 2. fasea 1
2021/02/27 15:00 1 Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Sarasibar - Quevedo) G.PILOTA (Saralegi - Otxoa) Emakumezkoen gomazko paleta 2.
2021/02/27 15:00 2 Pamplona - Mendillorri-Trinkete HUARTE (Galartza - Alberro) AMAYA (Iraizoz - Santesteban) Gomazko paleta, gizonezkoena, 2. mailakoa
2021/02/27 15:00 3 Pamplona - Mendillorri-Trinkete AUÑAMENDI (Arrosagaray - Ardanaz) OBERENA (Igoa - Murillo) Emakumezkoen gomazko paleta 1.
2021/02/27 15:00 4 Pamplona - Mendillorri-Trinkete TENIS (Lara - Menendez) OBERENA (Donazar - Oroz) Gizonezkoen gomazko paleta, 1. mailakoa
2021/02/27 15:00 5 Pamplona - Mendillorri-Trinkete LEKU ONA (Dufur - Zia) PLAZAOLA (Mancho - Arcelus) XARE
2021/02/27 17:45 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Caballero - Iturburua) BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Orrio) Gazteak 1. fasea
2021/02/27 17:45 2 Noain - Bidezarra NOAIN (De la Fuente - Navarro) NOAIN (Baigorri - Sierra) ALEVIN 1. fasea 1
2021/02/27 18:00 1 Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN (Paniagua - Santesteban) SAN JUAN (Etcebere - Cabodevilla) Binakako pala motza
2021/02/28 09:30 1 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arrastia) BORTZIRIAK (Madariaga) Haurren banakako eskua (emakumezkoak)
2021/02/28 10:15 1 Huarte  - Polideportivo HUARTE (Alberro - Silva) MUTILENDAKO (Gonzalez - Salvador, A) Gizonezkoen bikoteak 1. mailako pilota azkarra
2021/02/28 10:15 2 Huarte  - Polideportivo HUARTE (Perez - Muñoz) MUTILENDAKO (Goñi - Huarte) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/28 16:00 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (Eslava - Molina) AMAYA (Goñi - Esparza) Binakako pala motza
2021/02/28 18:00 1 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ilundain - Ramos) MUTILENDAKO (Garro - Ilundain,D.) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/28 18:00 2 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Almagro - Osinaga,J.) MUTILENDAKO (Salvador, E. - Iriarte) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/28 18:00 3 Salinas de Pamplona - Mutilendako LARRAINA (Aguirre - Blazquez) MUTILENDAKO (Muro - Osinaga,I.) Gizonezkoen bikoteak 2. mailako pilota azkarra
2021/02/28 18:30 1 Asiain - Asiain HUARTE (Ara - Martinez) HUARTE (Esparza - Claveria) Gizonezkoen bikoteak 1. mailako pilota azkarra
2021/02/27 - - - BERRIOZAR J.A. (Muñoz - Perez) RETIRADO NOAIN (Luengo - Palacios) 1. faseko haurrak
2021/02/27 - - - ZUGARRALDE K (Pagola) RETIRADO BARAÑAIN (Gomez) Haurren banakako eskua 3.
2021/02/28 - - - P.P.SAN SEBASTIAN (Lizarraga - P.Pernaut Descanso ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik