Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA HELDUAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/28
09:00
Pamplona - Tenis TENIS (G. Goyen - P. Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
8  - 40 TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)
  • UBANELL MORENO, J.
  • INSAUSTI GALILEA, J.
2017/10/29
-
- Descanso   AMAYA (O. Goñi - F. Molina)
2017/10/29
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)
  • REDMOND BELDA, C.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
40  - 33 HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • YOLDI AIZAGAR, C.
 Deialdia 2
2017/11/01
-
- TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)   Descanso
2017/11/01
10:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • YOLDI AIZAGAR, C.
40  - 38 TENIS (G. Goyen - P. Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
2017/11/01
18:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (O. Goñi - F. Molina)
  • GOÑI ARTETA, O.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
38  - 40 OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)
  • REDMOND BELDA, C.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
 Deialdia 3
2017/11/03
18:30
Pamplona - Tenis TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)
  • UBANELL MORENO, J.
  • INSAUSTI GALILEA, J.
40  - 7 HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
  • YOLDI AIZAGAR, C.
2017/11/03
18:30
Pamplona - Tenis TENIS (G. Goyen - P. Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
12  - 40 AMAYA (O. Goñi - F. Molina)
  • GOÑI ARTETA, O.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2017/11/05
-
- Descanso   OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)
 Deialdia 4
2017/11/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)
  • REDMOND BELDA, C.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
40  - 26 TENIS (G. Goyen - P. Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
2017/11/11
19:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (O. Goñi - F. Molina)
  • GOÑI ARTETA, O.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
17  - 40 TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)
  • UBANELL MORENO, J.
  • INSAUSTI GALILEA, J.
2017/11/12
-
- Descanso   HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)
 Deialdia 5
2017/11/17
20:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • YOLDI AIZAGAR, C.
28  - 40 AMAYA (O. Goñi - F. Molina)
  • GOÑI ARTETA, O.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2017/11/17
21:00
Pamplona - Tenis TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)
  • UBANELL MORENO, J.
  • INSAUSTI GALILEA, J.
40  - 15 OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)
  • REDMOND BELDA, C.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
2017/11/19
-
- TENIS (G. Goyen - P. Zalba)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (J. Ubanell - J. Insausti)   8 4 4 0 0 160 47
2 OBERENA (C. Redmond - E. Beroiz)   7 4 3 1 0 135 137
3 AMAYA (O. Goñi - F. Molina)   6 4 2 2 0 135 120
4 HUARTE (I. Aristregui - C. Yoldi)   5 4 1 3 0 108 158
5 TENIS (G. Goyen - P. Zalba)   4 4 0 4 0 84 160
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/28
09:00
Pamplona - Tenis TENIS (J. San Martin - F. Sagües)
  • RODRIGUEZ OROZ, F.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
40  - 20 LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2017/10/28
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)
  • ESPARZA AYAPE, S.
  • MAYO MARQUEZ, A.
31  - 40 AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
2017/10/29
-
- Descanso   OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)
 Deialdia 2
2017/11/01
-
- AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)   Descanso
2017/11/01
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • GARCIA NUÑEZ, I.
40  - 39 AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)
  • ESPARZA AYAPE, S.
  • MAYO MARQUEZ, A.
2017/11/01
15:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
40  - 17 TENIS (J. San Martin - F. Sagües)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
 Deialdia 3
2017/11/04
11:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 35 LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • ESPARZA AYAPE, A.
2017/11/04
18:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)
  • ESPARZA AYAPE, S.
  • MAYO MARQUEZ, A.
34  - 40 OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
2017/11/05
-
- Descanso   TENIS (J. San Martin - F. Sagües)
 Deialdia 4
2017/11/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
40  - 28 AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
2017/11/12
-
- Descanso   LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)
2017/11/12
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (J. San Martin - F. Sagües)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
15  - 40 AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)
  • ESPARZA AYAPE, S.
  • MAYO MARQUEZ, A.
 Deialdia 5
2017/11/14
17:15
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 21 TENIS (J. San Martin - F. Sagües)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
2017/11/18
13:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • GARCIA NUÑEZ, I.
23  - 40 OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
2017/11/19
-
- AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (G. Perez - I. Santesteban)   8 4 4 0 0 160 102
2 AMAYA (J. Aisa - D. Vitoria)   7 4 3 1 0 148 127
3 AMAYA (S. Esparza - A. Mayo)   5 4 1 3 0 144 135
4 TENIS (J. San Martin - F. Sagües)   5 4 1 3 0 93 140
5 LARRAINA (M. Perez - I. Garcia)   5 4 1 3 0 118 159
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/28
09:00
Pamplona - Tenis TENIS (I. Asiain - I. Moriones)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
38  - 40 LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
  • PURROY CAÑADA, I.
2017/10/29
-
- Descanso   SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)
2017/10/29
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
37  - 40 OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • GASTAMINZA GORRITI, A.
 Deialdia 2
2017/10/31
21:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)
  • TOMAS MALON, M.
  • PURROY CAÑADA, I.
32  - 40 OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
2017/11/01
-
- OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)   Descanso
2017/11/01
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
  • VIDONDO ALDAZ, R.
40  - 28 TENIS (I. Asiain - I. Moriones)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
 Deialdia 3
2017/11/05
-
- Descanso   TENIS (I. Asiain - I. Moriones)
2017/11/05
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • GASTAMINZA GORRITI, A.
40  - 11 LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
  • PURROY CAÑADA, I.
2017/11/05
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
27  - 40 SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
  • VIDONDO ALDAZ, R.
 Deialdia 4
2017/11/08
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)
  • VIDONDO ALDAZ, R.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
40  - 21 OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • GASTAMINZA GORRITI, A.
2017/11/12
-
- Descanso   LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)
2017/11/12
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (I. Asiain - I. Moriones)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
39  - 40 OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
 Deialdia 5
2017/11/17
20:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)
  • TOMAS MALON, M.
  • BENITO SIMON-RICART, I.
26  - 40 SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
  • VIDONDO ALDAZ, R.
2017/11/17
20:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • GASTAMINZA GORRITI, A.
40  - 26 TENIS (I. Asiain - I. Moriones)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
2017/11/19
-
- OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (E. Lizoain - R. Vidondo)   8 4 4 0 0 160 102
2 OBERENA (M. Berrogui - A. Gastaminza)   7 4 3 1 0 141 114
3 OBERENA (A. Fernandez - X. Egea)   6 4 2 2 0 144 151
4 LARRAINA (I. Benito - I. Purroy)   5 4 1 3 0 109 158
5 TENIS (I. Asiain - I. Moriones)   4 4 0 4 0 131 160