Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Jamar - Garatea)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • GARATEA BRAVO, I.
  BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2017/10/28
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • GASCUE MENDIVE, A.
  LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
2017/10/29
13:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Landa - Lana)
  • LANDA SALINAS, D.
  • MATEO LOS ARCOS, X.
10  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
 Deialdia 2
2017/11/03
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
22  - 15 OBERENA (Jamar - Garatea)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • GARATEA BRAVO, I.
2017/11/03
19:00
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic   ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)
2017/11/04
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi
  • SENOSIAIN SANDUA, J.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
  SAN MIGUEL (Landa - Lana)
  • LANDA SALINAS, D.
  • LANA BARRENA, M.
 Deialdia 3
2017/11/10
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
  LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi
2017/11/11
-
- SAN MIGUEL (Landa - Lana)   BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic
2017/11/12
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Jamar - Garatea)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • GARATEA BRAVO, I.
22  - 12 ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • GASCUE MENDIVE, A.
 Deialdia 4
2017/11/16
19:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • GASCUE MENDIVE, A.
22  - 19 SAN MIGUEL (Landa - Lana)
  • LANDA SALINAS, D.
  • LANA BARRENA, M.
2017/11/19
-
- OBERENA (Jamar - Garatea)   LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi
2017/11/19
-
- BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic   P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)
 Deialdia 5
2017/11/25
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
19  - 22 ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  • GASCUE MENDIVE, A.
2017/11/25
18:00
Oteiza de la Solana - Iturtxipia SAN MIGUEL (Landa - Lana)
  • LANDA SALINAS, D.
  • LANA BARRENA, M.
22  - 16 OBERENA (Jamar - Garatea)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • GARATEA BRAVO, I.
2017/11/26
-
- LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi   BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Martikorena - Gaskue)   5 3 2 1 0 56 60
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz - Linzoain)   5 3 2 1 0 63 47
3 SAN MIGUEL (Landa - Lana)   4 3 1 2 0 51 60
4 OBERENA (Jamar - Garatea)   4 3 1 2 0 53 56
5 BETI ONAK (Etxabarri-Zamora)Fra.Competic   0 0 0 0 0 0 0
6 LAGUNAK (Senosiain-Fernandez)Fra.Competi   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/27
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
22  - 7 LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
2017/10/28
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
17  - 22 HUARTE (Gurrea - Anduaga)
  • GURREA PRADOS, I.
  • ANDUAGA MOYA, B.
2017/10/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
22  - 20 SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • LOREA AZANZA, I.
 Deialdia 2
2017/11/04
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
22  - 19 SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
2017/11/04
11:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gurrea - Anduaga)
  • GURREA PRADOS, I.
  • ANDUAGA MOYA, B.
22  - 15 ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
2017/11/04
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • LOREA AZANZA, I.
22  - 7 ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
  • GIL GASTEARENA, K.
 Deialdia 3
2017/11/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
17  - 22 HUARTE (Gurrea - Anduaga)
  • GURREA PRADOS, I.
  • ANDUAGA MOYA, B.
2017/11/11
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
22  - 11 ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
2017/11/11
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • LOREA AZANZA, I.
22  - 21 LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
 Deialdia 4
2017/11/17
20:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gurrea - Anduaga)
  • GURREA PRADOS, I.
  • ANDUAGA MOYA, B.
18  - 22 SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • LOREA AZANZA, I.
2017/11/18
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
12  - 22 SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)
  • SANZ GARCIA, D.
  • DIAZ BASTERRA, I.
2017/11/18
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
22  - 5 LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
 Deialdia 5
2017/11/24
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
4  - 22 HUARTE (Gurrea - Anduaga)
  • GURREA PRADOS, I.
  • ANDUAGA MOYA, B.
2017/11/25
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)
  • DIAZ BASTERRA, I.
  • SANZ GARCIA, D.
22  - 10 ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)
  • ZUÑIGA ECHEVERRIA, I.
  • SANTESTEBAN ZARATIEGUI, A.
2017/11/25
18:00
Oteiza de la Solana - Iturtxipia SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)
  • ITURRIAGA URBIOLA, D.
  • LOREA AZANZA, I.
22  - 6 ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
  • SARASIBAR TIRAPU, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Iturriaga - Lorea)   9 5 4 1 0 108 74
2 HUARTE (Gurrea - Anduaga)   9 5 4 1 0 106 75
3 SAN MIGUEL (Sanz - Diaz)   8 5 3 2 0 102 86
4 ESTERIBAR (Zuñiga - Santesteban)   7 5 2 3 0 78 82
5 ARDOI (Lazkoz - Sarasibar)   6 5 1 4 0 66 95
6 LAGUNAK (Zaranton-Santamaria)   6 5 1 4 0 59 107
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Lander - Lopez)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
16  - 22 ERREKA (Angita - Agirre)
  • ANGUITA SERNA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
2017/10/29
-
- ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)   OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)
2017/10/29
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)
 Deialdia 2
2017/11/04
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)
  • REBOLE JIMENEZ, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 9 ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • IRAIZOZ IBARROLA, J.
2017/11/05
-
- ERREKA (Angita - Agirre)   Descanso
2017/11/05
-
- OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)   SAN MIGUEL (Lander - Lopez)
 Deialdia 3
2017/11/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Lander - Lopez)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
9  - 22 ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)
  • REBOLE JIMENEZ, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2017/11/12
-
- Descanso   ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)
2017/11/12
-
- ERREKA (Angita - Agirre)   OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)
 Deialdia 4
2017/11/17
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • IRAIZOZ IBARROLA, J.
22  - 5 SAN MIGUEL (Lander - Lopez)
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • LOPEZ ROITEGUI, D.
2017/11/18
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • MUGIRO MARIÑELARENA, M.
22  - 12 ERREKA (Angita - Agirre)
  • ANGUITA SERNA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
2017/11/19
-
- Descanso   OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)
 Deialdia 5
2017/11/24
19:15
Santesteban - Ezkurra ERREKA (Angita - Agirre)
  • ANGUITA SERNA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
7  - 22 ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • IRAIZOZ IBARROLA, J.
2017/11/26
-
- SAN MIGUEL (Lander - Lopez)   Descanso
2017/11/26
-
- OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)   ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Rebolé - Agirre)   6 3 3 0 0 66 30
2 ULTZAMA (Santamaria - Iraizoz)   5 3 2 1 0 53 34
3 ERREKA (Angita - Agirre)   4 3 1 2 0 41 60
4 SAN MIGUEL (Lander - Lopez)   3 3 0 3 0 30 66
5 OBERENA (Jamar - Garcia)(Fra. Comp)   0 0 0 0 0 0 0