Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA GAZTEAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/14
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
21  - 25 AUNAMENDI (SaragŁeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
2017/10/14
11:00
Eugui - Larrain Toki ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
17  - 25 G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
 Deialdia 2
2017/10/21
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
10  - 25 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
2017/10/21
17:00
Eugui - Larrain Toki ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • ESAIN GO—I, I.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
13  - 25 AUNAMENDI (SaragŁeta - Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • ERRO ERBURU, I.
 Deialdia 3
2017/10/28
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
25  - 17 ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
2017/10/28
11:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 14 G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
 Deialdia 4
2017/11/04
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 21 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
2017/11/04
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
20  - 25 ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
 Deialdia 5
2017/11/11
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 16 ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
2017/11/11
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
25  - 17 G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
 Deialdia 6
2017/11/18
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Goena)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • GOENA MIRANDA, A.
21  - 25 AUNAMENDI (SaragŁeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
2017/11/18
11:00
Eugui - Larrain Toki ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
25  - 14 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUNAMENDI (SaragŁeta - Ardanaz)   12 6 6 0 0 150 106
2 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)   9 6 3 3 0 131 119
3 ESTERIBAR (Urmeneta - Ventura)   8 6 2 4 0 113 134
4 G.PILOTA (Gomez - Goena)   7 6 1 5 0 107 142