Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KIMUAK 4. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/14
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • ASIAIN EZQUER, I.
30  - 16 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)
  • RIOS TORRES, A.
  • OLZA FERNANDES, S.
2017/10/14
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I. Garcia - F. Saragüeta)
  • GARCIA SAN JULIAN, I.
  • SARAGUETA MUIO, F.
30  - 22 REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
2017/10/15
-
- Descanso   F.LOPEZ (O. Goi - A. Muruzabal)
 Deialdia 2
2017/10/21
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (O. Goñi - A. Muruzabal)
  • GOI LARUMBE, O.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, A.
27  - 30 S.IGNACIO (I. Garcia - F. Sarageta)
  • GARCIA SAN JULIAN, I.
  • SARAGUETA MUIO, F.
2017/10/22
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
8  - 30 S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • ASIAIN EZQUER, I.
2017/10/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)   Descanso
 Deialdia 3
2017/10/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)
  • RIOS TORRES, A.
  • OLZA FERNANDES, S.
19  - 30 REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
2017/10/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • ASIAIN EZQUER, I.
30  - 22 F.LOPEZ (O. Goi - A. Muruzabal)
  • GOI LARUMBE, O.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, A.
2017/10/29
-
- Descanso   S.IGNACIO (I. Garcia - F. Sarageta)
 Deialdia 4
2017/11/05
-
- Descanso   REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (O. Goñi - A. Muruzabal)
  • GOI LARUMBE, O.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, A.
29  - 30 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)
  • RIOS TORRES, A.
  • OLZA FERNANDES, S.
2017/11/05
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I. Garcia - F. Saragüeta)
  • GARCIA SAN JULIAN, I.
  • SARAGUETA MUIO, F.
8  - 30 S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • ASIAIN EZQUER, I.
 Deialdia 5
2017/11/12
-
- S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)   Descanso
2017/11/12
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
30  - 21 F.LOPEZ (O. Goi - A. Muruzabal)
  • GOI LARUMBE, O.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, A.
2017/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)
  • RIOS TORRES, A.
  • BELZUNCE ALDABA, I.
27  - 30 S.IGNACIO (I. Garcia - F. Sarageta)
  • GARCIA SAN JULIAN, I.
  • SARAGUETA MUIO, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (S. Ansoain - I. Asiain)   8 4 4 0 0 120 54
2 S.IGNACIO (I. Garcia - F. Sarageta)   7 4 3 1 0 98 106
3 REDIN (J. San Julian - S. Fernandez)   6 4 2 2 0 90 100
4 S.IGNACIO (A. Rios-I. Belzunce-S. Olza)   5 4 1 3 0 92 119
5 F.LOPEZ (O. Goi - A. Muruzabal)   4 4 0 4 0 99 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/14
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)
  • SORIA ELIZALDE, M.
  • AGUINAGA LATASA, P.
30  - 11 REDIN (Y. Peng - A. Daz)
  • YU PENG, G.
  • DIAZ BASALLO, A.
2017/10/14
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goñi)
  • DE LA FUENTE RAMOS, X.
  • GOI MACUA, G.
30  - 26 S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuiga)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
  • ZUIGA GAZTAMBIDE, N.
2017/10/15
-
- Descanso   F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)
 Deialdia 2
2017/10/21
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
  • HERVELLA BOLAOS, N.
17  - 30 S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goi)
  • DE LA FUENTE RAMOS, X.
  • GOI MACUA, G.
2017/10/22
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Y. Peng - A. Díaz)   Descanso
2017/10/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuñiga)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
  • ZUIGA GAZTAMBIDE, N.
30  - 16 REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)
  • SORIA ELIZALDE, M.
  • AGUINAGA LATASA, P.
 Deialdia 3
2017/10/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Y. Peng - A. Díaz)
  • YU PENG, G.
  • DIAZ BASALLO, A.
5  - 30 S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuiga)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
  • ZUIGA GAZTAMBIDE, N.
2017/10/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)
  • SORIA ELIZALDE, M.
  • AGUINAGA LATASA, P.
30  - 21 F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
  • HERVELLA BOLAOS, N.
2017/10/29
-
- Descanso   S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goi)
 Deialdia 4
2017/11/05
-
- Descanso   S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuiga)
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
  • HERVELLA BOLAOS, N.
30  - 24 REDIN (Y. Peng - A. Daz)
  • YU PENG, G.
  • DIAZ BASALLO, A.
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goñi)
  • DE LA FUENTE RAMOS, X.
  • GOI MACUA, G.
29  - 30 REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)
  • SORIA ELIZALDE, M.
  • AGUINAGA LATASA, P.
 Deialdia 5
2017/11/12
-
- REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)   Descanso
2017/11/12
16:00
Pamplona - San Ignacio S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuñiga)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
  • ZUIGA GAZTAMBIDE, N.
30  - 21 F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
  • HERVELLA BOLAOS, N.
2017/11/12
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Y. Peng - A. Díaz)
  • YU PENG, G.
  • DIAZ BASALLO, A.
12  - 30 S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goi)
  • DE LA FUENTE RAMOS, X.
  • GOI MACUA, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (T. Escudero - N. Zuiga)   7 4 3 1 0 116 72
2 S.IGNACIO (X. de la Fuente - G. Goi)   7 4 3 1 0 119 85
3 REDIN (M. Soria - P. Aguinaga)   7 4 3 1 0 106 91
4 F.LOPEZ (R. Solano - N. Hervella)   5 4 1 3 0 89 114
5 REDIN (Y. Peng - A. Daz)   4 4 0 4 0 52 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/21
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J. Garrues - E. Ayestaran)
  • GARRUES HERCE, J.
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
30  - 18 S.IGN (M. Dors-T. Zunzarren-I. Maganto)
  • DORS GOZALO, M.
  • MAGANTO RUIZ DE ERENCHUN, I.
2017/10/21
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (D. Sádaba - I. Garrido)
  • SADABA EZQUER, D.
  • GARRIDO ZALBA, I.
30  - 23 F.LOPEZ (G. Ecay - D. Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
 Deialdia 2
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (D. Sádaba - I. Garrido)
  • SADABA EZQUER, D.
  • GARRIDO ZALBA, I.
30  - 16 S.IGN (M. Dors-T. Zunzarren-I. Maganto)
  • DORS GOZALO, M.
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (G. Ecay - D. Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
27  - 30 AMAYA (J. Garrues - E. Ayestaran)
  • GARRUES HERCE, J.
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
 Deialdia 3
2017/11/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (J. Garrues - E. Ayestaran)
  • GARRUES HERCE, J.
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
35  - 30 F.LOPEZ (D. Sdaba - I. Garrido)
  • SADABA EZQUER, D.
  • GARRIDO ZALBA, I.
2017/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGN (M. D´ors-T. Zunzarren-I. Maganto)
  • DORS GOZALO, M.
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
30  - 27 F.LOPEZ (G. Ecay - D. Ecay)
  • ECAY PURROY, D.
  • ECAY PURROY, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (J. Garrues - E. Ayestaran)   6 3 3 0 0 95 75
2 F.LOPEZ (D. Sdaba - I. Garrido)   5 3 2 1 0 90 74
3 S.IGN (M. Dors-T. Zunzarren-I. Maganto)   4 3 1 2 0 64 87
4 F.LOPEZ (G. Ecay - D. Ecay)   3 3 0 3 0 77 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/10/22
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P. Fernandez - L. Fernandez)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • FERNANDEZ SESMA, L.
30  - 26 F.LOPEZ (I. Vergara - H. Belzunce)
  • VERGARA PERALTA, I.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
2017/10/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGN (A. Perez-J. Paños-M. Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • PAOS ELIZARI, J.
30  - 24 S.IGNACIO (P. Melero - D. Alejandre)
  • MELERO ARRATE, P.
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
 Deialdia 2
2017/11/03
18:00
Pamplona - Larraina S.IGN (A. Perez-J. Paños-M. Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • AICIONDO PEREZ, M.
30  - 28 F.LOPEZ (I. Vergara - H. Belzunce)
  • VERGARA PERALTA, I.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
2017/11/05
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P. Melero - D. Alejandre)
  • MELERO ARRATE, P.
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
15  - 30 REDIN (P. Fernandez - L. Fernandez)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • FERNANDEZ SESMA, L.
 Deialdia 3
2017/11/12
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (I. Vergara - H. Belzunce)
  • VERGARA PERALTA, I.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
28  - 30 S.IGNACIO (P. Melero - D. Alejandre)
  • MELERO ARRATE, P.
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
2017/11/12
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (P. Fernandez - L. Fernandez)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • FERNANDEZ SESMA, L.
30  - 10 S.IGN (A. Perez-J. Paos-M. Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • PAOS ELIZARI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (P. Fernandez - L. Fernandez)   6 3 3 0 0 90 51
2 S.IGN (A. Perez-J. Paos-M. Aiciondo)   5 3 2 1 0 70 82
3 S.IGNACIO (P. Melero - D. Alejandre)   4 3 1 2 0 69 88
4 F.LOPEZ (I. Vergara - H. Belzunce)   3 3 0 3 0 82 90