Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PGOMAZ MUTILAK KADETEAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/17
-
- Descanso   TENIS (I. Larrondo - M. Oroz)
2017/09/17
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete S.IGNACIO (P. Casado - M. Ciordia)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • CIORDIA ASENJO, M.
25  - 13 LARRAINA (M. Etxeberria - A. Salinas)
  • ETXEBERIA AZKONA, M.
  • SALINAS AZCONA, A.
 Deialdia 2
2017/09/22
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (I. Larrondo - M. Oroz)
  • LARRONDO AGUIRRE, I.
  • OROZ ZUBASTI, M.
14  - 25 S.IGNACIO (P. Casado - M. Ciordia)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2017/09/24
-
- Descanso   LARRAINA (M. Etxeberria - A. Salinas)
 Deialdia 3
2017/10/01
-
- S.IGNACIO (P. Casado - M. Ciordia)   Descanso
2017/10/01
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (M. Etxeberria - A. Salinas)
  • ETXEBERIA AZKONA, M.
  • SALINAS AZCONA, A.
8  - 25 TENIS (I. Larrondo - M. Oroz)
  • LARRONDO AGUIRRE, I.
  • OROZ ZUBASTI, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (P. Casado - M. Ciordia)   4 2 2 0 0 50 27
2 TENIS (I. Larrondo - M. Oroz)   3 2 1 1 0 39 33
3 LARRAINA (M. Etxeberria - A. Salinas)   2 2 0 2 0 21 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/16
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muñoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
25  - 22 LARRAINA (O. Segura - J. Sobrini)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • SOBRINI BASARTE, J.
2017/09/16
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (N. Otamendi - G. Cía)
  • OTAMENDI RETA, N.
  • CIA CHIVITE, G.
25  - 21 LARRAINA (B. Mbongo - J. Perez)
  • MBONGO HABIMANA, B.
  • PEREZ GALVETE, J.
 Deialdia 2
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (N. Otamendi - G. Cía)
  • OTAMENDI RETA, N.
  • CIA CHIVITE, G.
13  - 25 LARRAINA (O. Segura - J. Sobrini)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • SOBRINI BASARTE, J.
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (B. Mbongo - J. Perez)
  • MBONGO HABIMANA, B.
  • PEREZ GALVETE, J.
17  - 25 LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muņoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
 Deialdia 3
2017/09/30
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (O. Segura - J. Sobrini)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • SOBRINI BASARTE, J.
25  - 16 LARRAINA (B. Mbongo - J. Perez)
  • MBONGO HABIMANA, B.
  • PEREZ GALVETE, J.
2017/09/30
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muñoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
25  - 12 LARRAINA (N. Otamendi - G. Cía)
  • OTAMENDI RETA, N.
  • CIA CHIVITE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muņoz)   6 3 3 0 0 75 51
2 LARRAINA (O. Segura - J. Sobrini)   5 3 2 1 0 72 54
3 LARRAINA (N. Otamendi - G. Cía)   4 3 1 2 0 50 71
4 LARRAINA (B. Mbongo - J. Perez)   3 3 0 3 0 54 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/16
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J. Ortiz - J. Musitu)
  • ORTIZ RECALDE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
20  - 25 LARRAINA (A. Glaria - A. Floristan)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
2017/09/16
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (A. Rivas - F. Yoldi)
  • RIVAS PUYADA, A.
  • YOLDI SEGURA, F.
14  - 25 S.IGNACIO (I. Elizari - G. Azcona)
 Deialdia 2
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (A. Rivas - F. Yoldi)
  • RIVAS PUYADA, A.
  • YOLDI SEGURA, F.
19  - 25 LARRAINA (A. Glaria - A. Floristan)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete S.IGNACIO (I. Elizari - G. Azcona) 25  - 21 LARRAINA (J. Ortiz - J. Musitu)
  • ORTIZ RECALDE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
 Deialdia 3
2017/10/01
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (A. Glaria - A. Floristan)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
25  - 19 S.IGNACIO (I. Elizari - G. Azcona)
2017/10/01
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J. Ortiz - J. Musitu)
  • ORTIZ RECALDE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
25  - 17 LARRAINA (A. Rivas - F. Yoldi)
  • RIVAS PUYADA, A.
  • YOLDI SEGURA, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (A. Glaria - A. Floristan)   6 3 3 0 0 75 58
2 S.IGNACIO (I. Elizari - G. Azcona)   5 3 2 1 0 69 60
3 LARRAINA (J. Ortiz - J. Musitu)   4 3 1 2 0 66 67
4 LARRAINA (A. Rivas - F. Yoldi)   3 3 0 3 0 50 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/16
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (N. Spang - J. Jaurrieta)
  • SPANG VALENCIA, N.
  • JAURRIETA MANRESA, J.
25  - 21 LARRAINA (A. Escolar - F. Fuertes)
  • ESCOLAR RODRIGUEZ, A.
2017/09/16
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete S.IGNACIO (C. Salvador - A. Amatriain)
  • SALVADOR GOŅI, C.
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
23  - 25 SAN JUAN (P. Mateo - S. Belzunce)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • BELZUNCE MURILLO, S.
 Deialdia 2
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete S.IGNACIO (C. Salvador - A. Amatriain)
  • SALVADOR GOŅI, C.
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
25  - 20 LARRAINA (A. Escolar - F. Fuertes)
  • ESCOLAR RODRIGUEZ, A.
2017/09/24
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete SAN JUAN (P. Mateo - S. Belzunce)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • BELZUNCE MURILLO, S.
25  - 18 LARRAINA (N. Spang - J. Jaurrieta)
  • SPANG VALENCIA, N.
  • JAURRIETA MANRESA, J.
 Deialdia 3
2017/09/30
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (N. Spang - J. Jaurrieta)
  • SPANG VALENCIA, N.
  • JAURRIETA MANRESA, J.
25  - 23 S.IGNACIO (C. Salvador - A. Amatriain)
  • SALVADOR GOŅI, C.
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
2017/10/01
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (A. Escolar - F. Fuertes)
  • ESCOLAR RODRIGUEZ, A.
22  - 25 SAN JUAN (P. Mateo - S. Belzunce)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • BELZUNCE MURILLO, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (P. Mateo - S. Belzunce)   6 3 3 0 0 75 63
2 LARRAINA (N. Spang - J. Jaurrieta)   5 3 2 1 0 68 69
3 S.IGNACIO (C. Salvador - A. Amatriain)   4 3 1 2 0 71 70
4 LARRAINA (A. Escolar - F. Fuertes)   3 3 0 3 0 63 75