Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ KUME ESKUZ BINAKA BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/18
17:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari DESCANSO   G.PILOTA B
2013/01/19
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • BERASTEGI FERNANDEZ DE GARAILDE, O.
  • GALARZA POZUETA, E.
8  - 18 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
2013/01/20
-
- Descanso   IRURTZUN
2013/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • ETXARRI IGOA, A.
13  - 18 ALDABIDE B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • JAKA SARASOLA, A.
 Deialdia 2
2013/01/25
-
- G.PILOTA B   Descanso
2013/01/26
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • AMEZKETA AZKARATE, J.
  • ARZOZ LARRAGA, D.
18  - 16 LARRAUN A
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • ETXARRI IGOA, A.
2013/01/26
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • JAKA SARASOLA, A.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
18  - 14 PILOTAJAUKU
  • GALARZA POZUETA, E.
2013/01/27
-
- BI-AIZPE   DESCANSO
 Deialdia 3
2013/02/01
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • IGOA LASA, M.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
18  - 10 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
2013/02/02
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • GALARZA POZUETA, E.
18  - 15 IRURTZUN
  • AMEZKETA AZKARATE, J.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
2013/02/03
-
- Descanso   LARRAUN A
2013/02/03
-
- DESCANSO   ALDABIDE B
 Deialdia 4
2013/02/09
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
18  - 10 PILOTAJAUKU
  • GALARZA POZUETA, E.
2013/02/10
-
- IRURTZUN   DESCANSO
2013/02/10
-
- BI-AIZPE   Descanso
2013/02/10
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • JAKA SARASOLA, A.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
18  - 11 G.PILOTA B
  • ARAÑA SORALUZE, I.
  • IGOA LASA, M.
 Deialdia 5
2013/02/15
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ARAÑA SORALUZE, I.
  • IGOA LASA, M.
10  - 18 IRURTZUN
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
2013/02/17
-
- DESCANSO   LARRAUN A
2013/02/17
-
- Descanso   PILOTAJAUKU
2013/02/17
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
17  - 18 ALDABIDE B
  • JAKA SARASOLA, A.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
 Deialdia 6
2013/02/23
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
18  - 6 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
2013/02/24
-
- PILOTAJAUKU   DESCANSO
2013/02/24
-
- Descanso   ALDABIDE B
2013/02/24
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
18  - 17 G.PILOTA B
  • ARAÑA SORALUZE, I.
  • IGOA LASA, M.
 Deialdia 7
2013/03/01
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • IGOA LASA, M.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
18  - 4 PILOTAJAUKU
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
2013/03/02
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • JAKA SARASOLA, A.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
12  - 18 IRURTZUN
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
  • AMEZKETA AZKARATE, J.
2013/03/03
-
- DESCANSO   Descanso
2013/03/03
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
18  - 8 LARRAUN A
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • ETXARRI IGOA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN   9 5 4 1 0 87 62
2 ALDABIDE B   9 5 4 1 0 84 73
3 G.PILOTA B   7 5 2 3 0 74 68
4 BI-AIZPE   7 5 2 3 0 69 70
5 LARRAUN A   7 5 2 3 0 73 81
6 PILOTAJAUKU   6 5 1 4 0 54 87
7 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/19
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • ARDANAZ MALO, A.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
18  - 15 BURUZGAIN A
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • ARCE IRIBARREN, J.
2013/01/19
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
7  - 18 UMORE ONA
  • APEZETXEA BAKERO, E.
  • APEZETXEA ALSUA, M.
2013/01/19
11:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
18  - 16 BURUZGAIN C
  • BASTERRETXEA, R.
  • TORRES PALACIOS, A.
2013/01/20
-
- GAZTE BERRIAK A   Descanso
 Deialdia 2
2013/01/25
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • APEZETXEA ALSUA, M.
  • APEZETXEA BAKERO, E.
18  - 8 LAGUNAK B
  • ARDANAZ MALO, A.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
2013/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • BASTERRETXEA, R.
  • TORRES PALACIOS, A.
18  - 12 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
2013/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • ARCE IRIBARREN, J.
13  - 18 GAZTE BERRIAK A
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
  • BELOQUI ARCELUS, A.
2013/01/27
-
- Descanso   BORTZIRIAK
 Deialdia 3
2013/02/02
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • ARDANAZ MALO, A.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
18  - 7 BURUZGAIN C
  • TORRES PALACIOS, A.
  • BASTERRETXEA, R.
2013/02/02
10:00
Ansoain - Polideportivo Idaki GAZTE BERRIAK A
  • BELOQUI ARCELUS, A.
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
9  - 18 BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2013/02/02
17:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ARCE IRIBARREN, J.
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
13  - 18 UMORE ONA
  • APEZETXEA BAKERO, E.
  • APEZETXEA ALSUA, M.
2013/02/03
-
- OBERENA   Descanso
 Deialdia 4
2013/02/09
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • APEZETXEA ALSUA, M.
  • APEZETXEA BAKERO, E.
18  - 7 GAZTE BERRIAK A
  • BELOQUI ARCELUS, A.
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
2013/02/09
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
18  - 0 * OBERENA
*Equipo no presentado
2013/02/09
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • TORRES PALACIOS, A.
  • MORGADO DIEZ, E.
18  - 8 BURUZGAIN A
  • ARCE IRIBARREN, J.
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
2013/02/10
-
- Descanso   LAGUNAK B
 Deialdia 5
2013/02/14
16:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • APEZETXEA ALSUA, M.
  • APEZETXEA BAKERO, E.
18  - 0 * BURUZGAIN C
*Equipo no presentado
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • TORRES PALACIOS, A.
2013/02/16
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
  • ARDANAZ MALO, A.
13  - 18 BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
2013/02/16
10:00
Ansoain - Polideportivo Idaki GAZTE BERRIAK A
  • BELOQUI ARCELUS, A.
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
15  - 18 OBERENA
  • ERRO IRIARTE, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
2013/02/17
-
- BURUZGAIN A   Descanso
 Deialdia 6
2013/02/22
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
9  - 18 LAGUNAK B
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
  • GARCES RUIZ, M.
2013/02/23
10:00
Ansoain - Polideportivo Idaki GAZTE BERRIAK A
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
  • BELOQUI ARCELUS, A.
18  - 11 BURUZGAIN C
  • BASTERRETXEA, R.
  • TORRES PALACIOS, A.
2013/02/23
11:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
18  - 5 BURUZGAIN A
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • ARCE IRIBARREN, J.
2013/02/24
-
- Descanso   UMORE ONA
 Deialdia 7
2013/02/28
18:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ZULAIKA VILLANUEVA, I.
  • ARCE IRIBARREN, J.
18  - 16 OBERENA
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
  • YANIZ PEREZ, M.
2013/03/01
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • ARDANAZ MALO, A.
  • ERASO ELCOROBARRUTIA, J.
18  - 6 GAZTE BERRIAK A
  • BELOQUI ARCELUS, A.
  • FERNANDEZ PEREZ, U.
2013/03/01
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • APEZETXEA ALSUA, M.
  • APEZETXEA BAKERO, E.
18  - 10 BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2013/03/03
-
- BURUZGAIN C   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA   12 6 6 0 0 108 45
2 BORTZIRIAK   11 6 5 1 0 100 61
3 LAGUNAK B   10 6 4 2 0 93 73
4 GAZTE BERRIAK A   8 6 2 4 0 73 96
5 BURUZGAIN C   7 6 2 3 1 70 92
6 BURUZGAIN A   7 6 1 5 0 72 106
7 OBERENA   6 6 1 4 1 62 105
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/19
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
5  - 18 HUARTE
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
2013/01/19
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
18  - 12 ZUGARRALDE C
  • TELLERIA SAZ, A.
  • TAPIA SERRANO, U.
2013/01/20
-
- SAN MIGUEL B   Descanso
2013/01/20
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
18  - 14 MENDILLORRI A
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • PERKAZ LATIENDA, G.
 Deialdia 2
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • TAPIA SERRANO, U.
  • TELLERIA SAZ, A.
14  - 18 SAN MIGUEL B
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
2013/01/25
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
18  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • AMILLANO VALENCIA, X.
12  - 18 ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • MARTINEZ ERRO, E.
2013/01/27
-
- Descanso   NOAIN ELORTZIBAR
 Deialdia 3
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • TAPIA SERRANO, U.
  • TELLERIA SAZ, A.
18  - 14 MENDILLORRI A
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • PERKAZ LATIENDA, G.
2013/02/02
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
18  - 9 HUARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2013/02/03
-
- P.P.SAN SEBASTIAN   Descanso
2013/02/03
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
18  - 15 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • SARRATEA SAN JUAN, A.
 Deialdia 4
2013/02/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • PERKAZ LATIENDA, G.
  • AZANZA BURUSCO, I.
13  - 18 SAN MIGUEL B
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
2013/02/09
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
18  - 7 ZUGARRALDE C
  • TAPIA SERRANO, U.
  • TELLERIA SAZ, A.
2013/02/09
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
12  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/02/10
-
- Descanso   ESTERIBAR B
 Deialdia 5
2013/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/02/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • AMILLANO VALENCIA, X.
12  - 18 HUARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2013/02/16
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
18  - 7 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
2013/02/17
-
- ZUGARRALDE C   Descanso
 Deialdia 6
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
16  - 18 HUARTE
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
2013/02/23
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
10  - 18 ZUGARRALDE C
  • TELLERIA SAZ, A.
  • TAPIA SERRANO, U.
2013/02/24
-
- Descanso   MENDILLORRI A
2013/02/24
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
7  - 18 ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • MARTINEZ ERRO, E.
 Deialdia 7
2013/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • TAPIA SERRANO, U.
  • TELLERIA SAZ, A.
13  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/03/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • PERKAZ LATIENDA, G.
  • AMILLANO VALENCIA, X.
18  - 0 * NOAIN ELORTZIBAR
*Equipo no presentado
2013/03/02
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
18  - 12 SAN MIGUEL B
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
2013/03/03
-
- HUARTE   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR B   12 6 6 0 0 108 59
2 HUARTE   11 6 5 1 0 99 71
3 SAN MIGUEL B   10 6 4 2 0 100 90
4 P.P.SAN SEBASTIAN   9 6 3 3 0 86 93
5 ZUGARRALDE C   8 6 2 4 0 82 96
6 MENDILLORRI A   7 6 1 5 0 83 90
7 NOAIN ELORTZIBAR   5 6 0 5 1 49 108
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOÑI, H.
  • MARIN GERRIKO, U.
18  - 8 GAZTE BERRIAK B
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
  • URIARTE BUDASPAR, A.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • ADOT ESCUJURI, A.
17  - 18 BERRIOZAR A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
2013/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
  • IRIARTE ELKANO, A.
18  - 7 LAGUNAK C
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • GARCES RUIZ, M.
 Deialdia 2
2013/02/02
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • GARCES RUIZ, M.
4  - 18 MENDILLORRI B
  • GARCIA JIMENEZ, R.
  • ADOT ESCUJURI, A.
2013/02/02
10:00
Ansoain - Polideportivo Idaki GAZTE BERRIAK B
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
  • URIARTE BUDASPAR, A.
7  - 18 BURUZGAIN B
  • IRIARTE ELKANO, A.
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
2013/02/02
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ARIZALETA AZKONA, B.
18  - 13 ZUGARRALDE B
  • MARIN GERRIKO, U.
  • ELKARTE GOÑI, H.
 Deialdia 3
2013/02/09
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • GARCES RUIZ, M.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
18  - 14 GAZTE BERRIAK B
  • LARUMBE OLITE, U.
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
2013/02/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • GARCIA JIMENEZ, R.
  • MURILLO NOAIN, A.
18  - 15 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOÑI, H.
  • MARIN GERRIKO, U.
2013/02/09
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
  • IRIARTE ELKANO, A.
10  - 18 BERRIOZAR A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ARIZALETA AZKONA, B.
 Deialdia 4
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOÑI, H.
  • MARIN GERRIKO, U.
18  - 7 BURUZGAIN B
  • IRIARTE ELKANO, A.
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
2013/02/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • ADOT ESCUJURI, A.
18  - 0 * GAZTE BERRIAK B
*Equipo no presentado
2013/02/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ARIZALETA AZKONA, B.
18  - 0 LAGUNAK C
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • GARCES RUIZ, M.
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Ansoain - Polideportivo Idaki GAZTE BERRIAK B
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
  • URIARTE BUDASPAR, A.
0  - 18 BERRIOZAR A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ARIZALETA AZKONA, B.
2013/02/23
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
18  - 17 ZUGARRALDE B
  • MARIN GERRIKO, U.
  • DONAMARIA LANA, I.
2013/02/23
16:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • DIEZ DE ULTZURRUN, T.
  • IRIARTE ELKANO, A.
4  - 18 MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • GARCIA JIMENEZ, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERRIOZAR A   10 5 5 0 0 90 40
2 MENDILLORRI B   9 5 4 1 0 89 41
3 ZUGARRALDE B   7 5 2 3 0 81 69
4 BURUZGAIN B   7 5 2 3 0 57 68
5 LAGUNAK C   7 5 2 3 0 47 85
6 GAZTE BERRIAK B   4 4 0 4 1 29 90