Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BANAKA HELDUEN 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/17
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe OBERENA (Jamar)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
17  - 18 PAZ ZIGANDA (Vidan)
  • VIDAN ALVAREZ, E.
 Deialdia 2
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe HUARTE (Olaizola)
  • OLAIZOLA OTXOTEKO, J.
18  - 15 PAZ ZIGANDA (Vidan)
  • VIDAN ALVAREZ, E.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/17
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ULTZAMA (Iriarte)
  • IRIARTE ARIZTIMUÑO, I.
18  - 15 ZUGARRALDE (Rebole)
 Deialdia 2
2017/09/21
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
18  - 10 ULTZAMA (Iriarte)
  • IRIARTE ARIZTIMUÑO, I.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/17
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe IRURTZUN (Lansalot)
  • LANSALOT ERASO, A.
18  - 10 PAZ ZIGANDA (Mina)
  • MINA MORANTE, A.
 Deialdia 2
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe SAN MIGUEL (Aznarez)
  • AZNAREZ GARCIA, I.
18  - 0 * IRURTZUN (Lansalot)
*Equipo no presentado
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/15
18:00
Pamplona - Frontón Labrit HUARTE (M. Goñi) 8  - 18 ZUGARRALDE (Anso)
  • ANTSO ETXANDI, E.
 Deialdia 2
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe OBERENA (Irurita)
  • IRURITA OYAREGUI, J.
10  - 18 ZUGARRALDE (Anso)
  • ANTSO ETXANDI, E.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/15
18:00
Pamplona - Frontón Labrit OBERENA (Garcia)
  • GARCIA JIMENEZ, I.
18  - 5 PAZ ZIGANDA (Zuasti)
  • ZUASTI ETXANIZ, A.
 Deialdia 2
2017/09/24
12:00
Pamplona - Frontón Labrit IRURTZUN (Ongay)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 OBERENA (Garcia)
  • GARCIA JIMENEZ, I.
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/17
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ZUGARRALDE (Eskiroz)
  • ESQUIROZ REDIN, I.
18  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN (E. Ruiz)
 Deialdia 2
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ULTZAMA (Otxandorena)
  • OTXANDORENA ATXA, G.
18  - 0 * ZUGARRALDE (Eskiroz)
*Equipo no presentado
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/15
18:00
Pamplona - Frontón Labrit PAZ ZIGANDA (Barbajero)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
13  - 18 ZUGARRALDE (Alduntzin)
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
 Deialdia 2
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Elizalde)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 ZUGARRALDE (Alduntzin)
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/23
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe HUARTE (P. Etxeberria)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 OBERENA (Ansa)
  • ANSA CLAVER, A.