Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ KUME ESKUZ BINAKA LEHENENGOA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/18
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
18  - 16 LAGUNAK A
  • RETEGI GOŅI, M.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2013/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • CUNCHILLOS MAŅERU, I.
  • BERRUETE YANCI, B.
9  - 18 TXARUTA
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
2013/01/19
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
18  - 6 ALDABIDE A
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
2013/01/19
-
- ESTERIBAR A   Descanso
 Deialdia 2
2013/01/26
10:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK A
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • RETEGI GOŅI, M.
3  - 18 ARDOI
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2013/01/26
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
18  - 14 ZUGARRALDE A
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2013/01/26
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
  • OLAETXEA BALDA, M.
8  - 18 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2013/01/27
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
 Deialdia 3
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A   Descanso
2013/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • CUNCHILLOS MAŅERU, I.
  • BERRUETE YANCI, B.
7  - 18 ALDABIDE A
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
2013/02/02
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • MENDIBE ZALBA, J.
18  - 11 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2013/02/02
10:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK A
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • RETEGI GOŅI, M.
6  - 18 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
 Deialdia 4
2013/02/09
11:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
18  - 11 ARDOI
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2013/02/09
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
18  - 7 SAN MIGUEL A
  • BERRUETE YANCI, B.
  • CUNCHILLOS MAŅERU, I.
2013/02/10
-
- Descanso   LAGUNAK A
2013/02/10
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
18  - 3 ZUGARRALDE A
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
 Deialdia 5
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
9  - 18 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2013/02/16
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
18  - 2 SAN MIGUEL A
  • BERRUETE YANCI, B.
  • CUNCHILLOS MAŅERU, I.
2013/02/16
10:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK A
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • RETEGI GOŅI, M.
10  - 18 ALDABIDE A
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
2013/02/17
-
- TXARUTA   Descanso
 Deialdia 6
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • BERRUETE YANCI, B.
  • LOPEZ DE GOIKOETXEA BALERDI, O.
18  - 8 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
2013/02/23
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • GANBOA BERASTIGI, B.
  • MARIŅELARENA ETXEBERRIA, A.
9  - 18 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2013/02/23
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
13  - 18 LAGUNAK A
  • RETEGI GOŅI, M.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2013/02/24
-
- ARDOI   Descanso
 Deialdia 7
2013/03/01
18:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK A
  • RETEGI GOŅI, M.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
18  - 9 SAN MIGUEL A
  • BERRUETE YANCI, B.
  • CUNCHILLOS MAŅERU, I.
2013/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
4  - 18 ARDOI
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
2013/03/02
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
18  - 5 ESTERIBAR A
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
2013/03/03
-
- Descanso   ALDABIDE A
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA   12 6 6 0 0 108 54
2 ARDOI   11 6 5 1 0 101 44
3 ESTERIBAR A   9 6 3 3 0 83 78
4 ALDABIDE A   9 6 3 3 0 77 74
5 LAGUNAK A   8 6 2 4 0 71 94
6 SAN MIGUEL A   7 6 1 5 0 52 98
7 ZUGARRALDE A   7 6 1 5 0 56 106