Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ P. LARRUZ BANAKA 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa:  F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
18:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mayo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
30  - 0 * SAN JUAN (Perez)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 HUARTE (Urrutia)
  • URRUTIA ESCUDERO, O.
9  - 30 AMAYA (Mayo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
19:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Goñi)
  • GOŅI ARTETA, L.
30  - 10 TENIS (Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
25  - 30 AMAYA (Goņi)
  • GOŅI ARTETA, L.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
19:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Beroiz)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 LARRAINA (García)
  • GARCIA NUŅEZ, I.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Larraina TENIS (Ubanell)
  • UBANELL MORENO, J.
30  - 22 LARRAINA (García)
  • GARCIA NUŅEZ, I.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
19:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, S.
30  - 28 TENIS (Zalba)
  • ZALBA LARUMBE, P.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Redmond)
  • REDMOND BELDA, C.
30  - 19 AMAYA (Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, S.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
10:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Blazquez)
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
17  - 30 LARRAINA (Purroy)
  • PURROY CAŅADA, I.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
18:00
Pamplona - Amaya-F1 HUARTE (Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
14  - 30 LARRAINA (Perez)
  • PEREZ GARCIA, M.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Egea)
  • EGEA URRA, X.
26  - 30 LARRAINA (Perez)
  • PEREZ GARCIA, M.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
18:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Tollar)
  • TOLLAR VILLANUEBA, A.
13  - 30 LARRAINA (Benito)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (P. Malon)
  • PEREZ MALON, X.
30  - 25 LARRAINA (Benito)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/09/01
18:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Martinez)
  • MARTINEZ SANZ, S.
30  - 27 SAN JUAN (Martinez)
  • MARTINEZ, S.
 Deialdia 2
2017/09/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Fernandez)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
7  - 30 AMAYA (Martinez)
  • MARTINEZ SANZ, S.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik