Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ SEIN ESKUZ BINAKA LEHENENGOA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • MIKEO ERASUN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
14  - 18 ESTERIBAR
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
  • MURILLO ELIA, X.
2013/01/26
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
18  - 16 PAZ ZIGANDA A
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • CIA ALONSO, I.
2013/01/26
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
18  - 5 HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
  • SARASA CALZADO, J.
 Deialdia 2
2013/02/01
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • CIA ALONSO, I.
18  - 8 G.PILOTA A
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • MIKEO ERASUN, J.
2013/02/02
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
  • SARASA CALZADO, J.
7  - 18 TXARUTA
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
2013/02/02
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
  • MURILLO ELIA, X.
16  - 18 LAGUNAK A
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
 Deialdia 3
2013/02/08
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • MIKEO ERASUN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
7  - 18 HUARTE A
  • SARASA CALZADO, J.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
2013/02/09
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
18  - 10 TXARUTA
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
2013/02/09
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
  • MURILLO ELIA, X.
10  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • CIA ALONSO, I.
  • IBARRA ORTEGA, I.
 Deialdia 4
2013/02/15
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
  • SARASA CALZADO, J.
14  - 18 ESTERIBAR
  • MURILLO ELIA, X.
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
2013/02/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
18  - 1 G.PILOTA A
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • MIKEO ERASUN, J.
2013/02/16
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
18  - 17 PAZ ZIGANDA A
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • CIA ALONSO, I.
 Deialdia 5
2013/02/22
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • MIKEO ERASUN, J.
14  - 18 LAGUNAK A
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
2013/02/22
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • CIA ALONSO, I.
18  - 17 HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
  • SARASA CALZADO, J.
2013/02/23
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
  • MURILLO ELIA, X.
6  - 18 TXARUTA
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • ARIZTIA GOIENETXE, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK A   10 5 5 0 0 90 62
2 TXARUTA   9 5 4 1 0 82 48
3 PAZ ZIGANDA A   8 5 3 2 0 87 71
4 ESTERIBAR   7 5 2 3 0 68 82
5 HUARTE A   6 5 1 4 0 61 79
6 G.PILOTA A   5 5 0 5 0 44 90