Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA BANAKAKO 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2017/05/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
35  - 19 Moriones (TE)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Redmond (OB)
  • REDMOND BELDA, C.
35  - 0 * Molina (AM)
*Equipo no presentado
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
 Deialdia 2
2017/05/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Egea (OB)
  • EGEA URRA, X.
27  - 35 Redmond (OB)
  • REDMOND BELDA, C.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 M.Berrogi (OB)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
35  - 10 Goyen (TE)
  • GOYEN SAGÜES, G.
 Deialdia 2
2017/05/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 J.Echabarren (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
17  - 35 M.Berrogi (OB)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Urrutia (HU)
  • URRUTIA ESCUDERO, O.
35  - 0 * Ramos (TE)
*Equipo no presentado
  • RAMOS RUIZ, D.
 Deialdia 2
2017/05/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
35  - 19 Urrutia (HU)
  • URRUTIA ESCUDERO, O.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Zalba (TE)
  • ZALBA LARUMBE, P.
33  - 35 Blazquez (OB)
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
 Deialdia 2
2017/06/05
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Aisa (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
35  - 0 * Blazquez (OB)
*Equipo no presentado
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Asiain (TE)
  • ASIAIN URMENETA, I.
35  - 0 * Vitoria (AM)
*Equipo no presentado
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
 Deialdia 2
2017/06/05
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Eguaras (OB)
*Equipo no presentado
0 *  - 35 Asiain (TE)
  • ASIAIN URMENETA, I.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/05/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Ibarra (SJ)   Fernandez (OB)
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2017/06/03
-
- X.Perez (OB) (Fra.Competición)   Santesteban (HU)
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik