Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA KUME 1¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/04/29
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
18  - 6 ARAMPILOTA A
  • PEREZ NIEVAS GARCIA DE EULATE, T.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
2017/04/29
11:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
18  - 17 ARAXES A
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
 Deialdia 2
2017/05/06
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
12  - 18 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GLARIA BUENO, O.
2017/05/06
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
17  - 18 TXARUTA A
  • ITURRALDE OLAVE, A.
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
 Deialdia 3
2017/05/13
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • GLARIA BUENO, O.
  • IRIARTE ABETE, H.
2  - 18 ARAXES A
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
2017/05/13
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
18  - 7 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
 Deialdia 4
2017/05/20
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
*Equipo no presentado
0 *  - 18 TXARUTA A
2017/05/20
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
18  - 12 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
 Deialdia 5
2017/05/27
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GLARIA BUENO, O.
7  - 18 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
2017/05/27
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
18  - 17 ARAXES A
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
 Deialdia 6
2017/06/03
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
4  - 18 TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
2017/06/03
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • GOIKOETXEA LARRAĐAGA, E.
18  - 5 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GLARIA BUENO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA A   12 6 6 0 0 108 51
2 ARAXES A   9 6 3 3 0 105 73
3 OBERENA A   8 6 2 4 0 71 96
4 ARAMPILOTA A   6 5 1 4 1 38 102