Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA HUME 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/03/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • PUEYO ARIAS, D.
20  - 25 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
2017/03/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
25  - 23 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • LEACHE PEARANDA, J.
2017/03/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)
  • SUAREZ VALDES, J.
  • CORRAL LACRUZ, A.
25  - 20 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
 Deialdia 2
2017/04/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
25  - 20 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)
  • SUAREZ VALDES, J.
  • CORRAL LACRUZ, A.
2017/04/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • LEACHE PEARANDA, J.
25  - 20 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • PUEYO ARIAS, D.
2017/04/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
21  - 25 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
 Deialdia 3
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
22  - 25 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • LEACHE PEARANDA, J.
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • PUEYO ARIAS, D.
25  - 21 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)
  • SUAREZ VALDES, J.
  • CORRAL LACRUZ, A.
19  - 25 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
 Deialdia 4
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)
  • SUAREZ VALDES, J.
  • CORRAL LACRUZ, A.
20  - 25 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • LEACHE PEARANDA, J.
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
18  - 25 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
18  - 25 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • PUEYO ARIAS, D.
 Deialdia 5
2017/05/07
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • LEACHE PEARANDA, J.
25  - 16 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
2017/05/07
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
20  - 25 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
2017/05/07
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • PUEYO ARIAS, D.
25  - 22 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)
  • SUAREZ VALDES, J.
  • CORRAL LACRUZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (J.Ezquerra - U.Iribarren)   9 5 4 1 0 118 108
2 S.IGNACIO (G.Perez - J.Leache)   9 5 4 1 0 123 103
3 REDIN (J.P.Tellechea - A.Floristan)   8 5 3 2 0 117 108
4 REDIN (I.Garate - D.Pueyo)   8 5 3 2 0 115 111
5 S.IGNACIO (J.Suarez - A.Corral)   6 5 1 4 0 106 120
6 S.IGNACIO (P.Arraiza - G.Azcona))   5 5 0 5 0 96 125