Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA KUME 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/04/09
-
- Descanso   S.IGNACIO (H.Migueliz - M.Iribarren)
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (G.Garro - Ait.Garcia)
  • GARRO LORENZO, G.
  • GARCIA OTAZU, A.
25  - 15 AMAYA (J.sanz - M.Gil - Ibarrola)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • GIL IBARROLA, M.
 Deialdia 2
2017/04/23
-
- Descanso   AMAYA (J.sanz - M.Gil - Ibarrola)
2017/04/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (H.Migueliz - M.Iribarren)
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
25  - 23 REDIN (G.Garro - Ait.Garcia)
  • GARRO LORENZO, G.
  • GARCIA OTAZU, A.
 Deialdia 3
2017/04/30
-
- REDIN (G.Garro - Ait.Garcia)   Descanso
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J.sanz - M.Gil - Ibarrola)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • GIL IBARROLA, M.
21  - 25 S.IGNACIO (H.Migueliz - M.Iribarren)
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (H.Migueliz - M.Iribarren)   4 2 2 0 0 50 44
2 REDIN (G.Garro - Ait.Garcia)   3 2 1 1 0 48 40
3 AMAYA (J.sanz - M.Gil - Ibarrola)   2 2 0 2 0 36 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (J.Lecea - D.Gil)
  • LECEA CASAJUS, J.
  • GIL OLSSEN, D.
25  - 13 S.IGNACIO (P.Escudero - I.Aramendia)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2017/04/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (M.Mendigutxia - J.Asiain)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ASIAIN EZQUER, J.
25  - 16 AMAYA (Ai.Perez - U.Gallardon)
  • PEREZ BETELU, A.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
 Deialdia 2
2017/04/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (M.Mendigutxia - J.Asiain)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ASIAIN EZQUER, J.
25  - 22 S.IGNACIO (P.Escudero - I.Aramendia)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2017/04/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Ai.Perez - U.Gallardon)
  • PEREZ BETELU, A.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
11  - 25 REDIN (J.Lecea - D.Gil)
  • LECEA CASAJUS, J.
  • GIL OLSSEN, D.
 Deialdia 3
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Escudero - I.Aramendia)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • ARAMENDIA MARS, I.
25  - 17 AMAYA (Ai.Perez - U.Gallardon)
  • PEREZ BETELU, A.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
2017/04/30
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (J.Lecea - D.Gil)
  • LECEA CASAJUS, J.
  • GIL OLSSEN, D.
21  - 25 AMAYA (M.Mendigutxia - J.Asiain)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ASIAIN EZQUER, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (M.Mendigutxia - J.Asiain)   6 3 3 0 0 75 59
2 REDIN (J.Lecea - D.Gil)   5 3 2 1 0 71 49
3 S.IGNACIO (P.Escudero - I.Aramendia)   4 3 1 2 0 60 67
4 AMAYA (Ai.Perez - U.Gallardon)   3 3 0 3 0 44 75