Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE P.GOMAZ NESKAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/11
18:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)
  • MUGUERZA MARTINEZ, M.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
30  - 22 OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)
  • URTASUN LARRAT, M.
  • ANDUEZA SANZ, B.
2013/01/11
18:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Aristorena-Zamora)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
30  - 21 OBERENA (Leunda-Contin)
  • LEUNDA VISCARRET, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
2013/01/13
-
- Descanso   OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)
 Deialdia 2
2013/01/18
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Leunda-Contin)
  • LEUNDA VISCARRET, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
26  - 30 OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)
  • MUGUERZA MARTINEZ, M.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
2013/01/18
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)
  • ETXARRI ELIZALDE, J.
  • URTASUN LARRAT, M.
16  - 30 OBERENA (Aristorena-Zamora)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
2013/01/20
-
- OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)   Descanso
 Deialdia 3
2013/01/25
17:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)
  • URTASUN LARRAT, M.
  • ANDUEZA SANZ, B.
23  - 30 OBERENA (Leunda-Contin)
  • LEUNDA VISCARRET, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
2013/01/25
17:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)
  • MUGUERZA MARTINEZ, M.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
23  - 30 OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)
  • ETXARRI ELIZALDE, J.
  • URTASUN LARRAT, M.
2013/01/27
-
- Descanso   OBERENA (Aristorena-Zamora)
 Deialdia 4
2013/01/29
21:30
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Aristorena-Zamora)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
30  - 29 OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)
  • MUGUERZA MARTINEZ, M.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
2013/02/01
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)
  • ETXARRI ELIZALDE, J.
  • URTASUN LARRAT, M.
30  - 28 OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)
  • URTASUN LARRAT, M.
  • ANDUEZA SANZ, B.
2013/02/03
-
- Descanso   OBERENA (Leunda-Contin)
 Deialdia 5
2013/02/05
21:45
Pamplona - Mendillorri-Trinkete OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)
  • URTASUN LARRAT, M.
  • ANDUEZA SANZ, B.
23  - 30 OBERENA (Aristorena-Zamora)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
2013/02/10
-
- OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)   Descanso
2013/02/10
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Leunda-Contin)
  • LEUNDA VISCARRET, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
21  - 30 OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)
  • ETXARRI ELIZALDE, J.
  • URTASUN LARRAT, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Aristorena-Zamora)   8 4 4 0 0 120 89
2 OBERENA (Etxarri-Maite Urtasun)   7 4 3 1 0 106 102
3 OBERENA (Muguerza-Maite Ruiz)   6 4 2 2 0 112 108
4 OBERENA (Leunda-Contin)   5 4 1 3 0 98 113
5 OBERENA (Maria Urtasun-Andueza)   4 4 0 4 0 96 120