Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BINAKA SEIN 4™

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/01/16
-
- Descanso   TOKI EDERRA
2017/03/01
18:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
18  - 16 CANTOLAGUA B
  • SARVIDE ZUDAIRE, D.
  • ZIA USOZ, S.
2017/03/01
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
14  - 18 ILUN-BERRI B
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • GARCIA REDIN, A.
 Deialdia 2
2017/01/17
-
- CANTOLAGUA B   Descanso
2017/02/12
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI B
  • GARCIA REDIN, A.
  • BURGUI IRIARTE, O.
10  - 18 CANTOLAGUA A
  • ARINA GRACIA, I.
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
2017/04/09
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
7  - 18 ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
 Deialdia 3
2017/01/18
-
- Descanso   ILUN-BERRI A
2017/02/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
18  - 12 TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
2017/03/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • SARVIDE ZUDAIRE, D.
  • ZIA USOZ, S.
18  - 6 ILUN-BERRI B
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • GARCIA REDIN, A.
 Deialdia 4
2017/01/19
-
- Descanso   ILUN-BERRI B
2017/02/12
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
13  - 18 CANTOLAGUA A
  • ARINA GRACIA, I.
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
2017/03/26
10:00
SangŁesa - CantolagŁa TOKI EDERRA
*Equipo no presentado
0 *  - 18 CANTOLAGUA B
  • ACEDO OSET, X.
  • ZIA USOZ, S.
 Deialdia 5
2017/01/20
-
- CANTOLAGUA A   Descanso
2017/03/05
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI B
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • GARCIA REDIN, A.
18  - 13 TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
2017/03/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • SARVIDE ZUDAIRE, D.
  • ZIA USOZ, S.
12  - 18 ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
 Deialdia 6
2017/01/23
-
- TOKI EDERRA   Descanso
2017/03/22
18:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ACEDO OSET, X.
  • ZIA USOZ, S.
14  - 18 CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
2017/03/22
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI B
  • GARCIA REDIN, A.
  • BURGUI IRIARTE, O.
18  - 8 ILUN-BERRI A
  • LAREKI BLANCO, N.
  • MARTINEZ TORRES, H.
 Deialdia 7
2017/01/24
-
- Descanso   CANTOLAGUA B
2017/03/05
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
12  - 18 TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
2017/03/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
7  - 18 ILUN-BERRI B
  • BURGUI IRIARTE, O.
  • GARCIA REDIN, A.
 Deialdia 8
2017/01/25
-
- ILUN-BERRI A   Descanso
2017/02/12
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI B
  • GARCIA REDIN, A.
  • BURGUI IRIARTE, O.
18  - 10 CANTOLAGUA B
  • SARVIDE ZUDAIRE, D.
  • ZIA USOZ, S.
2017/03/26
10:00
SangŁesa - CantolagŁa TOKI EDERRA
*Equipo no presentado
0 *  - 18 CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
 Deialdia 9
2017/01/26
-
- ILUN-BERRI B   Descanso
2017/02/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ACEDO OSET, X.
  • ZIA USOZ, S.
18  - 4 TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
2017/03/19
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • MENDIOROZ ASENJO, M.
  • ARINA GRACIA, I.
18  - 8 ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
 Deialdia 10
2017/01/27
-
- Descanso   CANTOLAGUA A
2017/02/12
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI A
  • MARTINEZ TORRES, H.
  • LAREKI BLANCO, N.
18  - 15 CANTOLAGUA B
  • SARVIDE ZUDAIRE, D.
  • ZIA USOZ, S.
2017/04/09
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA
  • FAYANAS ZAZPE, I.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, P.
18  - 17 ILUN-BERRI B
  • GARCIA REDIN, A.
  • BURGUI IRIARTE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CANTOLAGUA A   15 8 7 1 0 133 91
2 ILUN-BERRI B   13 8 5 3 0 123 106
3 ILUN-BERRI A   11 8 3 5 0 109 124
4 CANTOLAGUA B   11 8 3 5 0 121 100
5 TOKI EDERRA   8 8 2 4 2 72 137