Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA KUME 5Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)
  • MORENO ANDUEZA, N.
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
23  - 30 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)
  • GARRUES HERCE, J.
  • SADABA EZQUER, D.
29  - 30 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
30  - 27 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)
  • AZNAR ZORNOZA, D.
  • GARCIA LOPEZ, M.
 Deialdia 2
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
30  - 24 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
23  - 30 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)
  • MORENO ANDUEZA, N.
  • GARCIA SAN JULIAN, I.
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)
  • AZNAR ZORNOZA, D.
  • GARCIA LOPEZ, M.
28  - 30 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)
  • GARRUES HERCE, J.
  • SADABA EZQUER, D.
 Deialdia 3
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
30  - 27 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)
  • MORENO ANDUEZA, N.
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
30  - 29 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)
  • AZNAR ZORNOZA, D.
  • GARCIA LOPEZ, M.
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • FERNANDEZ SESMA, L.
15  - 30 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)
  • GARRUES HERCE, J.
  • SADABA EZQUER, D.
 Deialdia 4
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)
  • FERNANDEZ SESMA, L.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
25  - 30 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)
  • AZNAR ZORNOZA, D.
  • GARCIA LOPEZ, M.
21  - 30 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)
  • GARRUES HERCE, J.
  • SADABA EZQUER, D.
17  - 30 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)
  • MORENO ANDUEZA, N.
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
 Deialdia 5
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • BELZUNCE MARTINEZ, H.
30  - 29 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)
  • AZNAR ZORNOZA, D.
  • GARCIA LOPEZ, M.
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)
  • URRUTIA ZALDUA, U.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
30  - 18 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)
  • GARRUES HERCE, J.
  • SADABA EZQUER, D.
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)
  • MORENO ANDUEZA, N.
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
30  - 18 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)
  • FERNANDEZ SESMA, L.
  • SAN JULIAN ABREGO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (U.Urrutia - T.Escudero)   10 5 5 0 0 150 113
2 S.IGNACIO (N.More - M.Ans - I.Garcia)    9 5 4 1 0 143 117
3 F.LOPEZ (J.Iragui - H.Belzunce)   8 5 3 2 0 140 143
4 AMAYA (J.Garrues - D.Sadaba)   7 5 2 3 0 124 133
5 REDIN (S.Fernandez-L.Fernandez - J.Sanz)   6 5 1 4 0 112 147
6 REDIN (D.Aznar - M.Garcia)   5 5 0 5 0 134 150
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)
  • SERRANO REQUENA, M.
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
30  - 13 F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)
  • ONA LES, I.
  • PEREZ GARCIA, A.
30  - 29 S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuņiga)
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
  • SARAGUETA MUIŅO, F.
2017/01/22
-
- Descanso   REDIN (P.Fernandez - A.Elia)
 Deialdia 2
2017/01/29
-
- F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)   Descanso
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuñiga)
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
  • ZUŅIGA GAZTAMBIDE, N.
7  - 30 F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)
  • SERRANO REQUENA, M.
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P.Fernandez - A.Elia)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • ELIA LOPEZ, A.
30  - 21 S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • ONA LES, I.
 Deialdia 3
2017/02/05
-
- Descanso   S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
30  - 22 S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuņiga)
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
  • SARAGUETA MUIŅO, F.
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)
  • SERRANO REQUENA, M.
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
30  - 19 REDIN (P.Fernandez - A.Elia)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • ELIA LOPEZ, A.
 Deialdia 4
2017/02/12
-
- Descanso   S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuņiga)
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (P.Fernandez - A.Elia)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • ELIA LOPEZ, A.
30  - 19 F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • ONA LES, I.
15  - 30 F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)
  • SERRANO REQUENA, M.
  • SOLANO AROSTEGUI, R.
 Deialdia 5
2017/02/19
-
- F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)   Descanso
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuñiga)
  • ZUNZARREN IRIARTE, T.
  • SARAGUETA MUIŅO, F.
17  - 30 REDIN (P.Fernandez - A.Elia)
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
  • ELIA LOPEZ, A.
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)
  • ECAY PURROY, G.
  • ECAY PURROY, D.
30  - 24 S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)
  • PEREZ GARCIA, A.
  • ONA LES, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (M.Serrano - R.Solano)   8 4 4 0 0 120 54
2 REDIN (P.Fernandez - A.Elia)   7 4 3 1 0 109 87
3 F.LOPEZ (G.Ecay - D.Ecay)   6 4 2 2 0 92 106
4 S.IGNACIO (Asier P - I.Ona - M.Aiciondo)   5 4 1 3 0 90 119
5 S.IGNACIO (T.Znzrren-F.Srlegui-N.Zuņiga)   4 4 0 4 0 75 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)
  • RIOS TORRES, A.
  • ISTURIZ GONGORA, D.
21  - 30 S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
  • MELERO ARRATE, P.
2017/01/20
18:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (I.Sola - H.Mañeru)
  • SOLA BAŅALES, I.
  • MAŅERU ARTETA, H.
30  - 24 AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
  • SANZ BEUNZA, H.
2017/01/22
-
- Descanso   F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)
 Deialdia 2
2017/01/29
-
- S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)   Descanso
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
  • SANZ BEUNZA, H.
25  - 30 S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)
  • RIOS TORRES, A.
  • GOŅI MACUA, G.
2017/01/29
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • ISTURIZ ZUBIRI, H.
26  - 30 AMAYA (I.Sola - H.Maņeru)
  • SOLA BAŅALES, I.
  • MAŅERU ARTETA, H.
 Deialdia 3
2017/02/05
-
- Descanso   AMAYA (I.Sola - H.Maņeru)
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
  • MELERO ARRATE, P.
27  - 30 AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)
  • SANZ BEUNZA, H.
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
2017/02/05
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)
  • RIOS TORRES, A.
  • ISTURIZ GONGORA, D.
30  - 28 F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • ISTURIZ ZUBIRI, H.
 Deialdia 4
2017/02/12
-
- Descanso   AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • ISTURIZ ZUBIRI, H.
27  - 30 S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)
  • ALEJANDRE SANCHA, D.
  • BELZUNCE ALDABA, I.
2017/02/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (I.Sola - H.Mañeru)
  • SOLA BAŅALES, I.
  • MAŅERU ARTETA, H.
27  - 30 S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)
  • RIOS TORRES, A.
  • ISTURIZ GONGORA, D.
 Deialdia 5
2017/02/19
-
- S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)   Descanso
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)
  • AYESTARAN MARTINEZ, E.
  • SANZ BEUNZA, H.
30  - 27 F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • ISTURIZ ZUBIRI, H.
2017/02/19
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)
  • BELZUNCE ALDABA, I.
  • MELERO ARRATE, P.
30  - 23 AMAYA (I.Sola - H.Maņeru)
  • SOLA BAŅALES, I.
  • MAŅERU ARTETA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (D.Alejandre-I.Belz-P.Melero)   7 4 3 1 0 117 101
2 S.IGNACIO (A.Rios - D.Isturiz - Gabri G)   7 4 3 1 0 111 110
3 AMAYA (I.Sola - H.Maņeru)   6 4 2 2 0 110 110
4 AMAYA (E.Ayesa - E.Fuertes - Hector S)   6 4 2 2 0 109 114
5 F.LOPEZ (L.Otamendi - H.Isturiz)   4 4 0 4 0 108 120