Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ SEIN 2Š, 1 FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (U.Sarasibar - L.Fernandez)
  • SARASIBAR TORAL, U.
  • FERNANDEZ DELGADO, L.
17  - 25 AMAYA (C.Lopez - P.Sadaba)
  • SADABA EZQUER, P.
  • LOPEZ DE ARECHAVALETA GARCIA, C.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Riezu - J.Paños)
  • RIEZU RESANO, J.
  • PAŅOS ELIZARI, J.
14  - 25 F.LOPEZ (L.Otamendi - J.Luqui)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • LUQUI ALEGRIA, J.
 Deialdia 2
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Riezu - J.Paños)
  • RIEZU RESANO, J.
  • PAŅOS ELIZARI, J.
16  - 25 AMAYA (C.Lopez - P.Sadaba)
  • LOPEZ DE ARECHAVALETA GARCIA, C.
  • SADABA EZQUER, P.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (L.Otamendi - J.Luqui)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • LUQUI ALEGRIA, J.
25  - 22 S.IGNACIO (U.Sarasibar - L.Fernandez)
  • SARASIBAR TORAL, U.
  • FERNANDEZ DELGADO, L.
 Deialdia 3
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (C.Lopez - P.Sadaba)
  • SADABA EZQUER, P.
  • LOPEZ DE ARECHAVALETA GARCIA, C.
25  - 20 F.LOPEZ (L.Otamendi - J.Luqui)
  • OTAMENDI ANDRES, L.
  • LUQUI ALEGRIA, J.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (U.Sarasibar - L.Fernandez)
  • SARASIBAR TORAL, U.
  • FERNANDEZ DELGADO, L.
25  - 16 S.IGNACIO (J.Riezu - J.Paņos)
  • RIEZU RESANO, J.
  • PAŅOS ELIZARI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (C.Lopez - P.Sadaba)   6 3 3 0 0 75 53
2 F.LOPEZ (L.Otamendi - J.Luqui)   5 3 2 1 0 70 61
3 S.IGNACIO (U.Sarasibar - L.Fernandez)   4 3 1 2 0 64 66
4 S.IGNACIO (J.Riezu - J.Paņos)   3 3 0 3 0 46 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (E.Alonso - M.Herranz)
  • ALONSO CALAVIA, E.
  • HERRANZ VILLAR, M.
23  - 25 REDIN (F.Iranzo - P.Fernandez)
  • IRANZO LLOP, F.
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 TENIS (P.Gomez - A.Fernandez De Arc)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
  • GOMEZ LOREA, P.
21  - 25 F.LOPEZ (A.Goņi - U.Muruzabal)
  • GOŅI RECAJ, A.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, U.
 Deialdia 2
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 TENIS (P.Gomez - A.Fernandez De Arc)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
  • GOMEZ LOREA, P.
25  - 19 REDIN (F.Iranzo - P.Fernandez)
  • IRANZO LLOP, F.
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Goñi - U.Muruzabal)
  • GOŅI RECAJ, A.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, U.
19  - 25 S.IGNACIO (E.Alonso - M.Herranz)
  • ALONSO CALAVIA, E.
  • HERRANZ VILLAR, M.
 Deialdia 3
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (F.Iranzo - P.Fernandez)
  • IRANZO LLOP, F.
  • FERNANDEZ ITURRALDE, P.
25  - 16 F.LOPEZ (A.Goņi - U.Muruzabal)
  • GOŅI RECAJ, A.
  • MURUZABAL ARBELAITZ, U.
2016/12/19
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (E.Alonso - M.Herranz)
  • ALONSO CALAVIA, E.
  • HERRANZ VILLAR, M.
25  - 20 TENIS (P.Gomez - A.Fernandez De Arc)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
  • GOMEZ LOREA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (F.Iranzo - P.Fernandez)   5 3 2 1 0 69 64
2 S.IGNACIO (E.Alonso - M.Herranz)   5 3 2 1 0 73 64
3 F.LOPEZ (A.Goņi - U.Muruzabal)   4 3 1 2 0 60 71
4 TENIS (P.Gomez - A.Fernandez De Arc)   4 3 1 2 0 66 69
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik