Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA PALETA GOMAZ LIGA KADETE PGOMA 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Sergio Gª-Armendariz) 19  - 25 AMAYA (Beñat-Edu Valencia)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 TENIS (Asiain-Zalba) 25  - 0 * OBERENA (Aiestaran-J.Iriarte)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 TENIS (Asiain-Zalba) 7  - 25 AMAYA (Beñat-Edu Valencia)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Aiestaran-J.Iriarte) 10  - 25 AMAYA (Sergio Gª-Armendariz)
 Deialdia 3
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Beñat-Edu Valencia) 25  - 15 OBERENA (Aiestaran-J.Iriarte)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Sergio Gª-Armendariz) 25  - 17 TENIS (Asiain-Zalba)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Beñat-Edu Valencia)   6 3 3 0 0 75 41
2 AMAYA (Sergio Gª-Armendariz)   5 3 2 1 0 69 52
3 TENIS (Asiain-Zalba)   4 3 1 2 0 49 50
4 OBERENA (Aiestaran-J.Iriarte)   2 3 0 2 1 25 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Girones-Bermejo) 25  - 18 UNIVERSIDAD (RDC-Blazquez)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Fermin-Arbizu)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 OBERENA (X.Egea-Baztan)
 Deialdia 2
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Fermin-Arbizu) 21  - 25 UNIVERSIDAD (RDC-Blazquez)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 OBERENA (X.Egea-Baztan) 25  - 17 AMAYA (Girones-Bermejo)
 Deialdia 3
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 UNIVERSIDAD (RDC-Blazquez) 17  - 25 OBERENA (X.Egea-Baztan)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Girones-Bermejo) 25  - 21 S.IGNACIO (Fermin-Arbizu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (X.Egea-Baztan)   6 3 3 0 0 75 34
2 AMAYA (Girones-Bermejo)   5 3 2 1 0 67 64
3 UNIVERSIDAD (RDC-Blazquez)   4 3 1 2 0 60 71
4 S.IGNACIO (Fermin-Arbizu)   2 2 0 2 1 42 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
-
- Descanso   OBERENA (Mario-Adrian)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 UNIVERSIDAD (Molina-Damaso) 25  - 20 REDIN (Aranguren-Azcona)
 Deialdia 2
2012/12/18
-
- Descanso   REDIN (Aranguren-Azcona)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Mario-Adrian) 25  - 16 UNIVERSIDAD (Molina-Damaso)
 Deialdia 3
2012/12/19
-
- UNIVERSIDAD (Molina-Damaso)   Descanso
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Aranguren-Azcona) 14  - 25 OBERENA (Mario-Adrian)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Mario-Adrian)   4 2 2 0 0 50 30
2 UNIVERSIDAD (Molina-Damaso)   3 2 1 1 0 41 45
3 REDIN (Aranguren-Azcona)   2 2 0 2 0 34 50
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Vilella-Pernaute) 15  - 25 S.IGNACIO (Gortari-Polite)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Ian Erik-Galdeano) 14  - 25 REDIN (Pueyo-Echeve)
 Deialdia 2
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Ian Erik-Galdeano) 15  - 25 S.IGNACIO (Gortari-Polite)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Pueyo-Echeve) 25  - 13 F.LOPEZ (Vilella-Pernaute)
 Deialdia 3
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Gortari-Polite) 25  - 20 REDIN (Pueyo-Echeve)
2012/12/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Vilella-Pernaute) 24  - 25 OBERENA (Ian Erik-Galdeano)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Gortari-Polite)   6 3 3 0 0 75 50
2 REDIN (Pueyo-Echeve)   5 3 2 1 0 70 52
3 OBERENA (Ian Erik-Galdeano)   4 3 1 2 0 54 74
4 F.LOPEZ (Vilella-Pernaute)   3 3 0 3 0 52 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik