Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA KADETE 3¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/10/21
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
  • VILLARO ELCANO, G.
22  - 3 BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • PARRALES BURGOS, I.
2016/10/22
10:00
Tafalla - Ikastola P.P.SAN SEBASTIAN C
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
15  - 22 HUARTE B
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • VERA NOAIN, I.
 Deialdia 2
2016/10/28
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
  • VILLARO ELCANO, G.
22  - 13 HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
2016/10/29
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • URETA GOIEN, A.
12  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • LARREA GONZALEZ, A.
 Deialdia 3
2016/11/05
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
13  - 22 ULTZAMA C
  • VILLARO ELCANO, G.
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
2016/11/05
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • VERA NOAIN, I.
20  - 22 BERRIOZAR B
  • URETA GOIEN, A.
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
 Deialdia 4
2016/11/12
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
21  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
2016/11/12
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • URETA GOIEN, A.
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
6  - 22 ULTZAMA C
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
  • VILLARO ELCANO, G.
 Deialdia 5
2016/11/19
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
22  - 7 BERRIOZAR B
  • URETA GOIEN, A.
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
2016/11/19
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
5  - 22 ULTZAMA C
  • VILLARO ELCANO, G.
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
 Deialdia 6
2016/11/25
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • GERENDIAIN GOĐI, X.
  • VILLARO ELCANO, G.
22  - 6 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
2016/11/26
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • URETA GOIEN, A.
  • PARRALES BURGOS, I.
12  - 22 HUARTE B
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • VERA NOAIN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA C   12 6 6 0 0 132 46
2 P.P.SAN SEBASTIAN C   9 6 3 3 0 100 106
3 HUARTE B   8 6 2 4 0 103 115
4 BERRIOZAR B   7 6 1 5 0 62 130
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/10/22
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
6  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
2016/10/22
10:00
Tudela - Polideportivo ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
22  - 19 ARAMPILOTA
  • BERRIATUA JURIO, A.
  • ALFARO CAĐETE, P.
 Deialdia 2
2016/10/29
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
22  - 14 BERRIOZAR A
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2016/10/29
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
6  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
 Deialdia 3
2016/11/04
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
22  - 18 ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
2016/11/05
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
13  - 22 ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
 Deialdia 4
2016/11/11
17:45
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
22  - 5 BERRIOZAR A
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2016/11/12
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BERRIATUA JURIO, A.
  • ARAMENDIA BAILON, H.
22  - 12 ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • BERGARA IGARTUA, A.
 Deialdia 5
2016/11/18
17:45
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
22  - 3 ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
2016/11/19
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
6  - 22 ARAMPILOTA
  • ALFARO CAĐETE, P.
 Deialdia 6
2016/11/26
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BERRIATUA JURIO, A.
  • ARAMENDIA BAILON, H.
4  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2016/11/26
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
22  - 5 BERRIOZAR A
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN B   12 6 6 0 0 132 42
2 ARAMPILOTA   9 6 3 3 0 107 98
3 ERASO   9 6 3 3 0 87 103
4 BERRIOZAR A   6 6 0 6 0 49 132