Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA PALETA GOMAZ LIGA HAUR PGOMA 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M.Tomas-Egaña) 16  - 25 AMAYA (X.Eguilaz-Mayo)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Ayerra-Sergio Gª) 25  - 20 F.LOPEZ (Marian-G.Dominguez)
 Deialdia 2
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Ayerra-Sergio Gª) 11  - 25 AMAYA (X.Eguilaz-Mayo)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Marian-G.Dominguez) 11  - 25 S.IGNACIO (M.Tomas-Egaña)
 Deialdia 3
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (X.Eguilaz-Mayo) 25  - 4 F.LOPEZ (Marian-G.Dominguez)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M.Tomas-Egaña) 25  - 22 S.IGNACIO (Ayerra-Sergio Gª)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (X.Eguilaz-Mayo)   6 3 3 0 0 75 31
2 S.IGNACIO (M.Tomas-Egaña)   5 3 2 1 0 66 58
3 S.IGNACIO (Ayerra-Sergio Gª)   4 3 1 2 0 58 70
4 F.LOPEZ (Marian-G.Dominguez)   3 3 0 3 0 35 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Arbizu-Ainciburu) 25  - 19 F.LOPEZ (Beraza-Simon)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 TENIS (Flandes-Alej.Perez) 22  - 25 S.IGNACIO (Juli-Palacios)
 Deialdia 2
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 TENIS (Flandes-Alej.Perez) 12  - 25 F.LOPEZ (Beraza-Simon)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Juli-Palacios) 23  - 25 S.IGNACIO (P.Arbizu-Ainciburu)
 Deialdia 3
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Beraza-Simon) 22  - 25 S.IGNACIO (Juli-Palacios)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Arbizu-Ainciburu) 25  - 12 TENIS (Flandes-Alej.Perez)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (P.Arbizu-Ainciburu)   6 3 3 0 0 75 54
2 S.IGNACIO (Juli-Palacios)   5 3 2 1 0 73 69
3 F.LOPEZ (Beraza-Simon)   4 3 1 2 0 66 62
4 TENIS (Flandes-Alej.Perez)   3 3 0 3 0 46 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (F.Ibañez-R.Ayala) 13  - 25 AMAYA (Oiher-S.Esparza)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Marcos P-Marcalain) 25  - 21 S.IGNACIO (Insausti-Amatriain)
 Deialdia 2
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Marcos P-Marcalain) 25  - 17 AMAYA (Oiher-S.Esparza)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Insausti-Amatriain) 25  - 22 S.IGNACIO (F.Ibañez-R.Ayala)
 Deialdia 3
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Oiher-S.Esparza) 10  - 25 S.IGNACIO (Insausti-Amatriain)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (F.Ibañez-R.Ayala) 20  - 25 AMAYA (Marcos P-Marcalain)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Marcos P-Marcalain)   6 3 3 0 0 75 58
2 S.IGNACIO (Insausti-Amatriain)   5 3 2 1 0 71 57
3 AMAYA (Oiher-S.Esparza)   4 3 1 2 0 52 63
4 S.IGNACIO (F.Ibañez-R.Ayala)   3 3 0 3 0 55 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
-
- Descanso   S.IGNACIO (Gabri-Alzu)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ignacio Gª-Poyales) 25  - 17 F.LOPEZ (Mikel Gª-Asier Mtez)
 Deialdia 2
2012/12/18
-
- Descanso   F.LOPEZ (Mikel Gª-Asier Mtez)
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Gabri-Alzu) 19  - 25 S.IGNACIO (Ignacio Gª-Poyales)
 Deialdia 3
2012/12/19
-
- S.IGNACIO (Ignacio Gª-Poyales)   Descanso
2012/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Mikel Gª-Asier Mtez) 25  - 19 S.IGNACIO (Gabri-Alzu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Ignacio Gª-Poyales)   4 2 2 0 0 50 36
2 F.LOPEZ (Mikel Gª-Asier Mtez)   3 2 1 1 0 42 44
3 S.IGNACIO (Gabri-Alzu)   2 2 0 2 0 38 50
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik