Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PLARRUZ GAZTE 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/09/11
-
- LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)   Descanso
2016/09/11
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (G.Labbe - J.Benito) 35  - 33 LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)
2016/09/11
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga) 35  - 30 LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)
 Deialdia 2
2016/09/17
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)
  • AGUIRRE ERASO, J.
  • GARRO LORENZO, J.
8  - 35 LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • ALZU URDIROZ, A.
2016/09/17
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)
  • VILLEGAS ARDANAZ, A.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
35  - 24 LARRAINA (G.Labbe - J.Benito)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • BENITO SIMON-RICART, J.
2016/09/18
-
- Descanso   LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga)
 Deialdia 3
2016/09/25
-
- LARRAINA (G.Labbe - J.Benito)   Descanso
2016/09/25
18:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • ALZU URDIROZ, A.
35  - 25 LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • REPARAZ GOĐI, J.
2016/09/25
18:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)
  • AGUIRRE ERASO, J.
  • GARRO LORENZO, J.
19  - 35 LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)
  • VILLEGAS ARDANAZ, A.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
 Deialdia 4
2016/10/01
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • ALZU URDIROZ, A.
35  - 20 LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)
  • VILLEGAS ARDANAZ, A.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
2016/10/01
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
35  - 10 LARRAINA (G.Labbe - J.Benito)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • BENITO SIMON-RICART, J.
2016/10/02
-
- Descanso   LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)
 Deialdia 5
2016/10/08
-
- LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)   Descanso
2016/10/08
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)
  • AGUIRRE ERASO, J.
  • GARRO LORENZO, J.
19  - 35 LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2016/10/08
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete LARRAINA (G.Labbe - J.Benito)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • BENITO SIMON-RICART, J.
11  - 35 LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • ALZU URDIROZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (I.Gonzalez - A.Alzu)   8 4 4 0 0 140 64
2 LARRAINA (D.Martinez - F.Arrizabalaga)   7 4 3 1 0 130 94
3 LARRAINA (A.Villegas - P.Maisterra)   6 4 2 2 0 120 113
4 LARRAINA (G.Labbe - J.Benito)   5 4 1 3 0 80 138
5 LARRAINA (J.Aguirre - J.Garro)   4 4 0 4 0 79 140