Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA PALETA GOMAZ LIGA KUME PGOMA 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Jaime Arm-Maisterra) 18  - 25 F.LOPEZ (Alzu-Mendiluce)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Amatriain II-III) 25  - 19 OBERENA (Uriz II-Larrea)
 Deialdia 2
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Amatriain II-III) 17  - 25 F.LOPEZ (Alzu-Mendiluce)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Uriz II-Larrea) 15  - 25 S.IGNACIO (Jaime Arm-Maisterra)
 Deialdia 3
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Alzu-Mendiluce) 25  - 0 * OBERENA (Uriz II-Larrea)
*Equipo no presentado
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Jaime Arm-Maisterra) 25  - 13 S.IGNACIO (Amatriain II-III)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Alzu-Mendiluce)   6 3 3 0 0 75 35
2 S.IGNACIO (Jaime Arm-Maisterra)   5 3 2 1 0 68 53
3 S.IGNACIO (Amatriain II-III)   4 3 1 2 0 55 69
4 OBERENA (Uriz II-Larrea)   2 3 0 2 1 34 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
-
- Descanso   AMAYA (A.Esparza-Nerea)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe) 25  - 22 S.IGNACIO (Ro-Astrain)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II) 24  - 25 S.IGNACIO (Tome-Gratelli)
 Deialdia 2
2012/12/18
-
- S.IGNACIO (Ro-Astrain)   Descanso
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Tome-Gratelli) 11  - 25 S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (A.Esparza-Nerea) 22  - 25 F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II)
 Deialdia 3
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ro-Astrain) 11  - 25 S.IGNACIO (Tome-Gratelli)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe) 24  - 25 AMAYA (A.Esparza-Nerea)
2012/12/19
-
- Descanso   F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II)
 Deialdia 4
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (A.Esparza-Nerea) 25  - 12 S.IGNACIO (Ro-Astrain)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II) 5  - 25 S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe)
2012/12/20
-
- Descanso   S.IGNACIO (Tome-Gratelli)
 Deialdia 5
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Tome-Gratelli) 24  - 25 AMAYA (A.Esparza-Nerea)
2012/12/18
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ro-Astrain) 25  - 23 F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II)
2012/12/21
-
- S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (A.Esparza-Nerea)   7 4 3 1 0 97 85
2 S.IGNACIO (Escala-X.Larumbe)   7 4 3 1 0 99 63
3 S.IGNACIO (Tome-Gratelli)   6 4 2 2 0 85 85
4 S.IGNACIO (Ro-Astrain)   5 4 1 3 0 70 98
5 F.LOPEZ (Zariquiegui-Otegui II)   5 4 1 3 0 77 97
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik