Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA PALETA GOMAZ LIGA SEIN PGOMA 4ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Garate-Garjon) 25  - 12 S.IGNACIO (Igor-Saro-Peragon)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (M.Ibarrola-Markel Gª) 25  - 22 REDIN (Luca-Reparaz)
 Deialdia 2
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (M.Ibarrola-Markel Gª) 25  - 17 S.IGNACIO (Igor-Saro-Peragon)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Luca-Reparaz) 9  - 25 REDIN (Garate-Garjon)
 Deialdia 3
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Igor-Saro-Peragon) 25  - 20 REDIN (Luca-Reparaz)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Garate-Garjon) 25  - 11 AMAYA (M.Ibarrola-Markel Gª)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Garate-Garjon)   6 3 3 0 0 75 32
2 AMAYA (M.Ibarrola-Markel Gª)   5 3 2 1 0 61 64
3 S.IGNACIO (Igor-Saro-Peragon)   4 3 1 2 0 54 70
4 REDIN (Luca-Reparaz)   3 3 0 3 0 51 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Lucia-I.Armendariz) 25  - 2 AMAYA (Unai Verg-Aimar)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste) 16  - 25 F.LOPEZ (Lauroba II-Mateo II)
 Deialdia 2
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste) 25  - 19 AMAYA (Unai Verg-Aimar)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Lauroba II-Mateo II) 10  - 25 S.IGNACIO (Lucia-I.Armendariz)
 Deialdia 3
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Unai Verg-Aimar) 12  - 25 F.LOPEZ (Lauroba II-Mateo II)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Lucia-I.Armendariz) 25  - 5 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Lucia-I.Armendariz)   6 3 3 0 0 75 17
2 F.LOPEZ (Lauroba II-Mateo II)   5 3 2 1 0 60 53
3 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)   4 3 1 2 0 46 69
4 AMAYA (Unai Verg-Aimar)   3 3 0 3 0 33 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (R.Echeve-D.Alzu)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 S.IGNACIO (Oneca-I-Lecumberri)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Tellechea-Soto II-Sahuqui) 16  - 25 REDIN (J.Cuello-Iñaki Fdez)
 Deialdia 2
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Tellechea-Soto II-Sahuqui) 22  - 25 S.IGNACIO (Oneca-I-Lecumberri)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (J.Cuello-Iñaki Fdez) 25  - 0 * F.LOPEZ (R.Echeve-D.Alzu)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Oneca-I-Lecumberri) 11  - 25 REDIN (J.Cuello-Iñaki Fdez)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (R.Echeve-D.Alzu)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 REDIN (Tellechea-Soto II-Sahuqui)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (J.Cuello-Iñaki Fdez)   6 3 3 0 0 75 27
2 S.IGNACIO (Oneca-I-Lecumberri)   5 3 2 1 0 61 47
3 REDIN (Tellechea-Soto II-Sahuqui)   4 3 1 2 0 63 50
4 F.LOPEZ (R.Echeve-D.Alzu)   0 2 0 0 3 0 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Prieto-Prieto) 19  - 25 S.IGNACIO (F.Guinea-M.Nagore)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Ventoso-L.Ganuza) 22  - 25 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
 Deialdia 2
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Ventoso-L.Ganuza) 25  - 15 S.IGNACIO (F.Guinea-M.Nagore)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Poyales-Astrain) 25  - 19 REDIN (Prieto-Prieto)
 Deialdia 3
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (F.Guinea-M.Nagore) 25  - 21 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Prieto-Prieto) 20  - 25 F.LOPEZ (M.Ventoso-L.Ganuza)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (M.Ventoso-L.Ganuza)   5 3 2 1 0 72 60
2 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)   5 3 2 1 0 71 66
3 S.IGNACIO (F.Guinea-M.Nagore)   5 3 2 1 0 65 65
4 REDIN (Prieto-Prieto)   3 3 0 3 0 58 75
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Aimar Ag-P.Galvete III-IV) 15  - 25 AMAYA (M.Santesteban-M.Iribarren)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Gil-Eneko Gª) 16  - 25 S.IGNACIO (Guerendiain-Larumbe)
 Deialdia 2
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Gil-Eneko Gª)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 AMAYA (M.Santesteban-M.Iribarren)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Guerendiain-Larumbe) 13  - 25 REDIN (Aimar Ag-P.Galvete III-IV)
 Deialdia 3
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (M.Santesteban-M.Iribarren) 25  - 12 S.IGNACIO (Guerendiain-Larumbe)
2012/12/17
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Aimar Ag-P.Galvete III-IV) 25  - 20 F.LOPEZ (Gil-Eneko Gª)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (M.Santesteban-M.Iribarren)   6 3 3 0 0 75 27
2 REDIN (Aimar Ag-P.Galvete III-IV)   5 3 2 1 0 65 58
3 S.IGNACIO (Guerendiain-Larumbe)   4 3 1 2 0 50 66
4 F.LOPEZ (Gil-Eneko Gª)   2 2 0 2 1 36 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik