Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA KUME 1¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/04/09
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A (ELIMINADO)
  • SARASIBAR MARIĐELARENA , A.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, I.
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
2016/04/09
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
14  - 18 ALDABIDE A
  • FLORES PALACIOS, A.
  • ERDOZIA URMENETA, J.
2016/04/09
16:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • RODRIGUEZ SARASOLA, A.
15  - 18 PAZ ZIGANDA B
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2016/04/10
-
- BERRIOZAR A   Descanso
 Deialdia 2
2016/04/15
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • FLORES PALACIOS, A.
  • ERDOZIA URMENETA, J.
18  - 13 BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SALCEDO CAMPION, H.
2016/04/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
18  - 14 PAZ ZIGANDA A
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • RODRIGUEZ SARASOLA, A.
2016/04/16
16:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
8  - 18 ERREKA A
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
2016/04/17
-
- Descanso   OBERENA A (ELIMINADO)
 Deialdia 3
2016/04/22
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • GARMENDIA IMAZ, A.
  • IMAZ LARRAZA, I.
13  - 18 PAZ ZIGANDA B
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • RETEGUI RUEDA, T.
2016/04/22
19:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
16  - 18 TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, I.
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
2016/04/23
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SALCEDO CAMPION, H.
  OBERENA A (ELIMINADO)
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
2016/04/24
-
- PAZ ZIGANDA A   Descanso
 Deialdia 4
2016/04/30
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, I.
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
18  - 13 ALDABIDE A
  • FLORES PALACIOS, A.
  • ERDOZIA URMENETA, J.
2016/04/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A (ELIMINADO)
  • LEIZA MARTINEZ DE GOĐI, J.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  PAZ ZIGANDA A
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • RODRIGUEZ SARASOLA, A.
2016/04/30
16:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 16 BERRIOZAR A
  • SALCEDO CAMPION, H.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2016/05/01
-
- Descanso   ERREKA A
 Deialdia 5
2016/05/06
-
- ALDABIDE A   Descanso
2016/05/06
19:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
  OBERENA A (ELIMINADO)
2016/05/07
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SALCEDO CAMPION, H.
18  - 5 PAZ ZIGANDA A
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
2016/05/07
16:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
8  - 18 TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, I.
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
 Deialdia 6
2016/05/13
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SALCEDO CAMPION, H.
12  - 18 TXARUTA A
  • OBREGOZO MARTIRENA, O.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2016/05/14
09:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA A (ELIMINADO)
  • SARASIBAR MARIĐELARENA , A.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  ALDABIDE A
  • FLORES PALACIOS, A.
  • ERDOZIA URMENETA, J.
2016/05/14
10:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • RODRIGUEZ SARASOLA, A.
9  - 18 ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
2016/05/15
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA B
 Deialdia 7
2016/05/20
18:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • RETEGUI RUEDA, T.
  OBERENA A (ELIMINADO)
2016/05/20
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • FLORES PALACIOS, A.
  • ERDOZIA URMENETA, J.
16  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • RODRIGUEZ SARASOLA, A.
2016/05/21
11:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, J.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
18  - 6 BERRIOZAR A
  • SALCEDO CAMPION, H.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2016/05/22
-
- TXARUTA A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA A   10 5 5 0 0 90 63
2 ERREKA A   8 5 3 2 0 84 59
3 PAZ ZIGANDA B   8 5 3 2 0 70 80
4 ALDABIDE A   7 5 2 3 0 78 81
5 BERRIOZAR A   6 5 1 4 0 65 77
6 PAZ ZIGANDA A   6 5 1 4 0 61 88
7 OBERENA A (ELIMINADO)   0 0 0 0 0 0 0