Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ 2 FASEA, PG SEIN 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/04/17
-
- F.LOPEZ (E.Bueno - A.Aizcorbe)   Descanso
2016/04/17
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J.Fernandez - X.Iribarren)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
  • IRIBARREN AGUDO, X.
23  - 25 TENIS (J.Amat - M.Martinez)
  • AMAT BASTIDA, J.
  • MARTINEZ LARREA, M.
 Deialdia 2
2016/05/01
-
- Descanso   AMAYA (J.Fernandez - X.Iribarren)
2016/05/01
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (E.Bueno - A.Aizcorbe)
  • BUENO ORRADRE, E.
  • AIZKORBE MUNARRIZ, A.
9  - 25 TENIS (J.Amat - M.Martinez)
  • AMAT BASTIDA, J.
  • MARTINEZ LARREA, M.
 Deialdia 3
2016/05/08
-
- TENIS (J.Amat - M.Martinez)   Descanso
2016/05/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (J.Fernandez - X.Iribarren)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
  • IRIBARREN AGUDO, X.
25  - 17 F.LOPEZ (E.Bueno - A.Aizcorbe)
  • BUENO ORRADRE, E.
  • AIZKORBE MUNARRIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (J.Amat - M.Martinez)   4 2 2 0 0 50 32
2 AMAYA (J.Fernandez - X.Iribarren)   3 2 1 1 0 48 42
3 F.LOPEZ (E.Bueno - A.Aizcorbe)   2 2 0 2 0 26 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/04/17
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A.Arraiza - M.Samper)
  • ARRAIZA SANCHEZ, A.
  • SAMPER MIQUELEIZ, M.
25  - 24 S.IGNACIO (N.Campanero - I.Sanchez)
  • CAMPANERO DORIA, N.
  • SANCHEZ NEBRADA, I.
2016/04/17
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (J.Hualde - J.Baleztena)
  • HUALDE ZUĐIGA, J.
  • BALEZTENA MATEO, J.
17  - 25 AMAYA (J.Mengutxia - A.Pardo)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, J.
  • PARDO AMAT, A.
 Deialdia 2
2016/05/01
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (J.Hualde - J.Baleztena)
  • HUALDE ZUĐIGA, J.
  • BALEZTENA MATEO, J.
20  - 25 S.IGNACIO (N.Campanero - I.Sanchez)
  • CAMPANERO DORIA, N.
  • SANCHEZ NEBRADA, I.
2016/05/01
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (J.Mengutxia - A.Pardo)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, J.
  • PARDO AMAT, A.
25  - 23 S.IGNACIO (A.Arraiza - M.Samper)
  • ARRAIZA SANCHEZ, A.
  • SAMPER MIQUELEIZ, M.
 Deialdia 3
2016/05/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (N.Campanero - I.Sanchez)
  • CAMPANERO DORIA, N.
  • SANCHEZ NEBRADA, I.
22  - 25 AMAYA (J.Mengutxia - A.Pardo)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, J.
  • PARDO AMAT, A.
2016/05/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (A.Arraiza - M.Samper)
  • ARRAIZA SANCHEZ, A.
  • SAMPER MIQUELEIZ, M.
25  - 15 REDIN (J.Hualde - J.Baleztena)
  • HUALDE ZUĐIGA, J.
  • BALEZTENA MATEO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (J.Mengutxia - A.Pardo)   6 3 3 0 0 75 62
2 S.IGNACIO (A.Arraiza - M.Samper)   5 3 2 1 0 73 64
3 S.IGNACIO (N.Campanero - I.Sanchez)   4 3 1 2 0 71 70
4 REDIN (J.Hualde - J.Baleztena)   3 3 0 3 0 52 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik