Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA HUME 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/02/14
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Telletxea-I.Eslava)
  • TELLECHEA LORENTE, I.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
27  - 30 AMAYA (I.Alonso-C.Gratelli)
  • ALONSO BERIAIN, I.
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
2016/02/14
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (M.Carabante-I.Vergara)
  • CARABANTE SOLA, M.
  • VERGARA SEGURA, I.
30  - 14 S.IGNACIO (M.Sanz-M.Donezar)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
 Deialdia 2
2016/02/21
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (M.Carabante-I.Vergara)
  • CARABANTE SOLA, M.
  • VERGARA SEGURA, I.
15  - 30 AMAYA (I.Alonso-C.Gratelli)
  • ALONSO BERIAIN, I.
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
2016/02/21
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (M.Sanz-M.Donezar)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
14  - 30 AMAYA (I.Telletxea-I.Eslava)
  • TELLECHEA LORENTE, I.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
 Deialdia 3
2016/02/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Alonso-C.Gratelli)
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
  • ALONSO BERIAIN, I.
30  - 7 S.IGNACIO (M.Sanz-M.Donezar)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
2016/02/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Telletxea-I.Eslava)
  • TELLECHEA LORENTE, I.
  • ESLAVA IBARROLA, I.
30  - 20 F.LOPEZ (M.Carabante-I.Vergara)
  • CARABANTE SOLA, M.
  • VERGARA SEGURA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (I.Alonso-C.Gratelli)   6 3 3 0 0 90 49
2 AMAYA (I.Telletxea-I.Eslava)   5 3 2 1 0 87 64
3 F.LOPEZ (M.Carabante-I.Vergara)   4 3 1 2 0 65 74
4 S.IGNACIO (M.Sanz-M.Donezar)   3 3 0 3 0 35 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/02/14
-
- TENIS (A.Martinez-X.Sanchez)   Descanso
2016/02/14
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (U.Iribarren-J.Garcia)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • GARCIA FUENTES, I.
21  - 30 AMAYA (G.Perez-J.Amatriain)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
 Deialdia 2
2016/02/19
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (A.Martinez-X.Sanchez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
14  - 30 AMAYA (G.Perez-J.Amatriain)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2016/02/21
-
- Descanso   AMAYA (U.Iribarren-J.Garcia)
 Deialdia 3
2016/02/28
-
- AMAYA (G.Perez-J.Amatriain)   Descanso
2016/02/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (U.Iribarren-J.Garcia)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • GARCIA FUENTES, I.
30  - 6 TENIS (A.Martinez-X.Sanchez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (G.Perez-J.Amatriain)   4 2 2 0 0 60 35
2 AMAYA (U.Iribarren-J.Garcia)   3 2 1 1 0 51 36
3 TENIS (A.Martinez-X.Sanchez)   2 2 0 2 0 20 60
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik