Itzuli
NKJ-4 MAILA ESKUZ BINAKA 4 MAILA HUME 4

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/02/28
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
6  - 18 TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
2016/03/13
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA A
  • URIZ MATA, X.
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
18  - 10 CANTOLAGUA B
  • BIDONDO ARANGUREN, A.
  • LANGUIZ JAIME, A.
 Deialdia 2
2016/03/06
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA B
  • BIDONDO ARANGUREN, A.
  • LANGUIZ JAIME, A.
18  - 17 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
2016/05/08
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
3  - 18 TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
 Deialdia 3
2016/03/20
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
18  - 8 CANTOLAGUA B
  • BIDONDO ARANGUREN, A.
  • SEGUROLA BARANDA, M.
2016/05/01
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
5  - 18 CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
 Deialdia 4
2016/04/10
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
18  - 8 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
2016/04/17
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA B
  • ETXARTE FERNANDEZ, I.
  • BIDONDO ARANGUREN, A.
14  - 18 CANTOLAGUA A
  • URIZ MATA, X.
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
 Deialdia 5
2016/03/20
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
18  - 10 CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
2016/05/01
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
9  - 18 CANTOLAGUA B
  • ETXARTE FERNANDEZ, I.
  • LANGUIZ JAIME, A.
 Deialdia 6
2016/03/06
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA A
  • URIZ MATA, X.
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
18  - 0 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ABAURREA BEORLEGI, E.
2016/05/08
10:00
Sangesa - Cantolaga CANTOLAGUA B
  • BIDONDO ARANGUREN, A.
  • SEGUROLA BARANDA, M.
4  - 18 TOKI EDERRA
  • ALASTUEY USTES, O.
  • SALSAMENDI SILVA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TOKI EDERRA   12 6 6 0 0 108 39
2 CANTOLAGUA A   10 6 4 2 0 85 65
3 CANTOLAGUA B   8 6 2 4 0 72 98
4 ILUN-BERRI   6 6 0 6 0 45 108
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik