Itzuli
NKJ-4™ MAILA ESKUZ BINAKA 4™ MAILA KADETE 4™

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/03/13
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • GASPAR ARANA, A.
  • USUNARIZ MAINZ, F.
7  - 18 TOKI EDERRA B
  • SABUQUI GARDE, A.
  • BARACE GARCES, I.
2016/03/13
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
18  - 12 AOIZ B
  • MOHAMED BAHIA, K.
  • GOYA PEREIRO, S.
2016/05/01
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
9  - 18 CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • ELARRE ESARTE , I.
 Deialdia 2
2016/03/06
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • MOHAMED BAHIA, K.
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
14  - 18 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
2016/04/10
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • ELARRE ESARTE , I.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 14 AOIZ A
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
2016/04/10
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • SABUQUI GARDE, A.
  • BARACE GARCES, I.
18  - 1 ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
 Deialdia 3
2016/03/06
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • LARREA LEATXE, U.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
18  - 4 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
2016/03/20
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
4  - 18 AOIZ B
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
  • GOYA PEREIRO, S.
2016/05/08
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 8 TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
 Deialdia 4
2016/02/28
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • GOYA PEREIRO, S.
  • MOHAMED BAHIA, K.
4  - 18 CANTOLAGUA
  • ELARRE ESARTE , I.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
2016/03/06
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
  • LARREA LEATXE, U.
9  - 18 TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
2016/04/10
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • BAINES ARREGI, M.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
18  - 3 ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
 Deialdia 5
2016/03/20
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
2  - 18 AOIZ A
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • LARREA LEATXE, U.
2016/05/01
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
18  - 16 AOIZ B
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
  • GOYA PEREIRO, S.
2016/05/08
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • ELARRE ESARTE , I.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 3 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • GASPAR ARANA, A.
 Deialdia 6
2016/03/06
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 1 ILUN-BERRI
  • ALZUETA SANCET, I.
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
2016/04/17
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • SABUQUI GARDE, A.
  • BARACE GARCES, I.
18  - 7 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • USUNARIZ MAINZ, F.
2016/04/17
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
  • MOHAMED BAHIA, K.
1  - 18 AOIZ A
  • LARREA LEATXE, U.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
 Deialdia 7
2016/02/28
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
9  - 18 CANTOLAGUA
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2016/02/28
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ALZUETA SANCET, I.
10  - 18 TOKI EDERRA B
  • SABUQUI GARDE, A.
  • BARACE GARCES, I.
2016/05/01
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
18  - 11 AOIZ B
  • MOHAMED BAHIA, K.
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
 Deialdia 8
2016/03/20
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
18  - 15 CANTOLAGUA
  • ELARRE ESARTE , I.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2016/05/01
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
11  - 18 AOIZ A
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
2016/05/08
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • MOHAMED BAHIA, K.
  • GOYA PEREIRO, S.
18  - 4 ILUN-BERRI
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
  • ALZUETA SANCET, I.
 Deialdia 9
2016/02/28
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • ALZUETA SANCET, I.
18  - 4 TOKI EDERRA A
  • BAINES ARREGI, M.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
2016/04/10
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 2 AOIZ B
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
  • GOYA PEREIRO, S.
2016/05/01
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
18  - 12 AOIZ A
  • LARREA LEATXE, U.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
 Deialdia 10
2016/03/06
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • MORTERUEL OSTIZ, Y.
  • GOYA PEREIRO, S.
16  - 18 TOKI EDERRA B
  • BARACE GARCES, I.
  • SABUQUI GARDE, A.
2016/03/20
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • USUNARIZ MAINZ, F.
  • GASPAR ARANA, A.
3  - 18 CANTOLAGUA
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • ELARRE ESARTE , I.
2016/05/08
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • LARREA LEATXE, U.
  • GO—I ARMENDARIZ, A.
18  - 2 ILUN-BERRI
  • FERNANDEZ BURGUETE, J.
  • ALZUETA SANCET, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CANTOLAGUA   19 10 9 1 0 177 71
2 TOKI EDERRA B   19 10 9 1 0 170 111
3 AOIZ A   16 10 6 4 0 152 104
4 TOKI EDERRA A   13 10 3 7 0 93 154
5 AOIZ B   12 10 2 8 0 112 152
6 ILUN-BERRI   11 10 1 9 0 54 166
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik