Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE PGOMAZ NESKAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/01/09
09:00
Pamplona - Oberena Trinkete AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • ANDUEZA SANZ, B.
23  - 30 OBERENA (Zamora-Larrea)
  • LARREA GOĐI, G.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
2016/01/10
-
- OBERENA (Arrosagarai-Contin)   Descanso
2016/01/10
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Aristorena-Murillo)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • MURILLO GOĐI, U.
30  - 21 OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
 Deialdia 2
2016/01/15
16:30
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
21  - 30 OBERENA (Arrosagarai-Contin)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
2016/01/15
16:30
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Zamora-Larrea)
  • LARREA GOĐI, G.
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
24  - 30 OBERENA (Aristorena-Murillo)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • MURILLO GOĐI, U.
2016/01/17
-
- Descanso   AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)
 Deialdia 3
2016/01/22
17:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
30  - 22 OBERENA (Zamora-Larrea)
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
  • LARREA GOĐI, G.
2016/01/22
17:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Arrosagarai-Contin)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
30  - 24 AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • ANDUEZA SANZ, B.
2016/01/24
-
- OBERENA (Aristorena-Murillo)   Descanso
 Deialdia 4
2016/01/26
17:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete OBERENA (Arrosagarai-Contin)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
30  - 29 OBERENA (Zamora-Larrea)
  • ZAMORA GARAIKOETXEA, H.
  • LARREA GOĐI, G.
2016/01/31
-
- Descanso   OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)
2016/01/31
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • ANDUEZA SANZ, B.
25  - 30 OBERENA (Aristorena-Murillo)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
 Deialdia 5
2016/02/05
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
22  - 30 AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • ANDUEZA SANZ, B.
2016/02/05
16:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Aristorena-Murillo)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • MURILLO GOĐI, U.
19  - 30 OBERENA (Arrosagarai-Contin)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • CONTIN ALGARRA, R.
2016/02/07
-
- OBERENA (Zamora-Larrea)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Arrosagarai-Contin)   8 4 4 0 0 120 93
2 OBERENA (Aristorena-Murillo)   7 4 3 1 0 109 100
3 AUNAMENDI (Ardanaz-Andueza)   5 4 1 3 0 102 112
4 OBERENA (Parot-Ruiz de Larramendi)   5 4 1 3 0 94 112
5 OBERENA (Zamora-Larrea)   5 4 1 3 0 105 113