Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KADETE 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/01/23
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, A.
22  - 8 MENDILLORRI B
  • ABAD SANCHEZ, I.
  • GOIKOETXEA PEREZ DE M., A.
2016/01/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • ETXARRI IGOA, A.
22  - 14 LARRAUN C
  • AROZENA SESTORAIN, A.
  • DOMEÑO MARTINEZ, A.
2016/01/24
-
- ZUGARRALDE G   Descanso
 Deialdia 2
2016/01/29
18:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AROZENA SESTORAIN, A.
  • DOMEÑO MARTINEZ, A.
11  - 22 ARAXES B
  • REKALDE IRAIZOZ, A.
  • CARRILLO MATEOS, A.
2016/01/30
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • SANCHEZ ECHEVERRIA, O.
  • GOIKOETXEA PEREZ DE M., A.
17  - 22 ZUGARRALDE G
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2016/01/31
-
- Descanso   LARRAUN B
 Deialdia 3
2016/02/05
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE G
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
22  - 19 LARRAUN B
  • ETXARRI IGOA, A.
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
2016/02/06
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • ABAD SANCHEZ, I.
  • GOIKOETXEA PEREZ DE M., A.
19  - 22 LARRAUN C
  • AROZENA SESTORAIN, A.
  • DOMEÑO MARTINEZ, A.
2016/02/06
-
- ARAXES B   Descanso
 Deialdia 4
2016/02/12
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • ETXARRI IGOA, A.
22  - 15 ARAXES B
  • CARRILLO MATEOS, A.
  • REKALDE IRAIZOZ, A.
2016/02/13
09:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 ZUGARRALDE G
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
17  - 22 LARRAUN C
  • AROZENA SESTORAIN, A.
  • DOMEÑO MARTINEZ, A.
2016/02/14
-
- Descanso   MENDILLORRI B
 Deialdia 5
2016/02/20
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • GOIKOETXEA PEREZ DE M., A.
  • ABAD SANCHEZ, I.
13  - 22 LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • ETXARRI IGOA, A.
2016/02/20
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, A.
18  - 22 ZUGARRALDE G
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2016/02/21
-
- LARRAUN C   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE G   7 4 3 1 0 83 76
2 LARRAUN B   7 4 3 1 0 85 64
3 ARAXES B   6 4 2 2 0 77 63
4 LARRAUN C   6 4 2 2 0 69 80
5 MENDILLORRI B   4 4 0 4 0 57 88
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2016/01/15
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
  • GARCES RUIZ, M.
  ZUGARRALDE F (RETIRADO)
  • LABAY JOLIS, A.
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
2016/01/16
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • VALLEJO FELIPE, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
22  - 16 P.P.SAN SEBASTIAN
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
  • CRESPO MONREAL, U.
 Deialdia 2
2016/01/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
  • GARCES RUIZ, M.
22  - 7 P.P.SAN SEBASTIAN
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
  • CRESPO MONREAL, U.
2016/01/23
10:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE F (RETIRADO)
  • LABAY JOLIS, A.
  • LARRAÑETA ZAZPE, A.
  ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • COBETA GARCIA, I.
 Deialdia 3
2016/01/29
17:45
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
  • CRESPO MONREAL, U.
  ZUGARRALDE F (RETIRADO)
2016/01/30
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • COBETA GARCIA, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
16  - 22 LAGUNAK
  • FERNANDEZ OLLETA, M.
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
 Deialdia 4
2016/02/05
-
- ZUGARRALDE F (RETIRADO)   LAGUNAK
2016/02/06
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
  • CRESPO MONREAL, U.
10  - 18 ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • VALLEJO FELIPE, I.
 Deialdia 5
2016/02/12
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
  • CRESPO MONREAL, U.
18  - 15 LAGUNAK
  • GARCES RUIZ, M.
  • FERNANDEZ OLLETA, M.
2016/02/14
-
- ERASO   ZUGARRALDE F (RETIRADO)
 Deialdia 6
2016/02/19
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
  • GARCES RUIZ, M.
22  - 11 ERASO
  • VALLEJO FELIPE, I.
  • COBETA GARCIA, I.
2016/02/21
-
- ZUGARRALDE F (RETIRADO)   P.P.SAN SEBASTIAN
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK   7 4 3 1 0 81 52
2 ERASO   6 4 2 2 0 67 70
3 P.P.SAN SEBASTIAN   5 4 1 3 0 51 77
4 ZUGARRALDE F (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0