Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA 22 AZPITIK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/11/01
12:00
Pamplona - Amaya-F1 Valencia-Girones (AM)
  • VALENCIA AZCONA, E.
  • GIRONES INES, D.
30  - 40 Perez-Perez (AM)
  • PEREZ GARCIA, J.
  • PEREZ GARCIA, M.
2015/11/01
17:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 Eguaras-Ciaurriz (OB)
  • EGUARAS LANUZA, O.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
40  - 15 Gortari-Etxabarren (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
 Deialdia 2
2015/11/08
10:00
Pamplona - Amaya-F1 Valencia-Girones (AM)
  • VALENCIA AZCONA, E.
  • GIRONES INES, D.
31  - 40 Gortari-Etxabarren (TE)
  • GORTARI ORBAIZ, M.
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
2015/11/08
10:00
Pamplona - Amaya-F1 Perez-Perez (AM)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • PEREZ GARCIA, J.
14  - 40 Eguaras-Ciaurriz (OB)
  • EGUARAS LANUZA, O.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
 Deialdia 3
2015/11/13
18:30
Pamplona - Tenis Gortari-Etxabarren (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
33  - 40 Perez-Perez (AM)
  • PEREZ GARCIA, J.
  • PEREZ GARCIA, M.
2015/11/15
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 Eguaras-Ciaurriz (OB)
  • EGUARAS LANUZA, O.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
40  - 7 Valencia-Girones (AM)
  • VALENCIA AZCONA, E.
  • GIRONES INES, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Eguaras-Ciaurriz (OB)   6 3 3 0 0 120 36
2 Perez-Perez (AM)   5 3 2 1 0 94 103
3 Gortari-Etxabarren (TE)   4 3 1 2 0 88 111
4 Valencia-Girones (AM)   3 3 0 3 0 68 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/11/01
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Martinez-Chasco (AM)
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • CHASCO PILAR, S.
40  - 35 Fernandez-Egea (OB)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
2015/11/01
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Lizarraga-Bariain (AM)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • BARIAIN ARTETA, I.
35  - 40 Baztan-Arozarena (OB)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • AROZARENA GONZALEZ, I.
 Deialdia 2
2015/11/08
10:00
Pamplona - Amaya-F1 Lizarraga-Bariain (AM)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • BARIAIN ARTETA, I.
30  - 40 Fernandez-Egea (OB)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
2015/11/08
11:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 Baztan-Arozarena (OB)
  • AROZARENA GONZALEZ, I.
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
26  - 40 Martinez-Chasco (AM)
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • CHASCO PILAR, S.
 Deialdia 3
2015/11/15
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 Fernandez-Egea (OB)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • EGEA URRA, X.
40  - 37 Baztan-Arozarena (OB)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • AROZARENA GONZALEZ, I.
2015/11/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Martinez-Chasco (AM)
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • CHASCO PILAR, S.
40  - 35 Lizarraga-Bariain (AM)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • BARIAIN ARTETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Martinez-Chasco (AM)   6 3 3 0 0 120 96
2 Fernandez-Egea (OB)   5 3 2 1 0 115 107
3 Baztan-Arozarena (OB)   4 3 1 2 0 103 115
4 Lizarraga-Bariain (AM)   3 3 0 3 0 100 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/30
18:00
Pamplona - Tenis Moriones-Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
40  - 25 Alonso-Beroiz (OB)
  • ALONSO CAĐOS, J.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
2015/11/01
12:00
Pamplona - Amaya-F1 Bustince-Goñi (AM)
  • BUSTINCE PEREZ, P.
  • GOĐI ARTETA, L.
35  - 40 Molina-Mayo (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • MAYO MARQUEZ, A.
 Deialdia 2
2015/11/08
10:00
Pamplona - Tenis Moriones-Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
32  - 40 Molina-Mayo (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • MAYO MARQUEZ, A.
2015/11/08
11:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 Alonso-Beroiz (OB)
  • ALONSO CAĐOS, J.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
40  - 35 Bustince-Go˝i (AM)
  • BUSTINCE PEREZ, P.
  • GOĐI ARTETA, L.
 Deialdia 3
2015/11/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Molina-Mayo (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • MAYO MARQUEZ, A.
40  - 33 Alonso-Beroiz (OB)
  • ALONSO CAĐOS, J.
  • BEROIZ AZCARATE, E.
2015/11/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Bustince-Goñi (AM)
  • BUSTINCE PEREZ, P.
  • GOĐI ARTETA, L.
35  - 40 Moriones-Ubanell (TE)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
  • UBANELL MORENO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Molina-Mayo (AM)   6 3 3 0 0 120 100
2 Moriones-Ubanell (TE)   5 3 2 1 0 112 100
3 Alonso-Beroiz (OB)   4 3 1 2 0 98 115
4 Bustince-Go˝i (AM)   3 3 0 3 0 105 120