Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ SEIN 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/17
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • ULIBARRENA CIA, A.
16  - 18 SAN MIGUEL B
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
2015/10/17
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • ARRETXE CARRASCO, A.
8  - 18 ARAXES A
  • SOTIL MIKEO, J.
  • NAVARRO MORIONES, L.
2015/10/18
-
- LARRAUN A   Descanso
 Deialdia 2
2015/10/24
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
18  - 13 ALDABIDE A
  • ARRETXE CARRASCO, A.
  • AMADO ANDUEZA, U.
2015/10/24
16:00
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • SOTIL MIKEO, J.
  • NAVARRO MORIONES, L.
18  - 17 LARRAUN A
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
2015/10/25
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
 Deialdia 3
2015/10/31
16:00
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • SOTIL MIKEO, J.
18  - 9 SAN MIGUEL B
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
2015/10/31
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 15 SAN MIGUEL A
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2015/11/01
-
- ALDABIDE A   Descanso
 Deialdia 4
2015/11/07
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
18  - 17 ALDABIDE A
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • ARRETXE CARRASCO, A.
2015/11/07
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 5 SAN MIGUEL B
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
  • SUESCUN RAMBLA, O.
2015/11/08
-
- Descanso   ARAXES A
 Deialdia 5
2015/11/14
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • ARRETXE CARRASCO, A.
5  - 18 LARRAUN A
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2015/11/14
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • SOTIL MIKEO, J.
  • NAVARRO MORIONES, L.
18  - 11 SAN MIGUEL A
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • ULIBARRENA CIA, A.
2015/11/15
-
- SAN MIGUEL B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAXES A   8 4 4 0 0 72 45
2 LARRAUN A   7 4 3 1 0 71 43
3 SAN MIGUEL B   6 4 2 2 0 50 65
4 SAN MIGUEL A   5 4 1 3 0 60 71
5 ALDABIDE A   4 4 0 4 0 43 72