Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA HUME 3¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/10
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • LASO ECHARRI, A.
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
18  - 9 LAKUNTZA
  • ARRAIZA ONDARRA, I.
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
2015/10/10
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FENANDEZ, A.
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
18  - 11 PILOTAJAUKU D
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
  • ALEGRE GIL, O.
2015/10/10
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BLANCO OLIVERA, A.
  • ZALAKAIN ESPARZA, O.
18  - 10 SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
2015/10/11
-
- ATARRABIA B   Descanso
 Deialdia 2
2015/10/17
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
18  - 9 PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FENANDEZ, A.
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
2015/10/17
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU D
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
  • ALEGRE GIL, O.
14  - 18 ATARRABIA B
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
  • ORZANCO MENDIA, A.
2015/10/17
12:00
Lakuntza - Behar Zana LAKUNTZA
  • AĐAZCO CARRION, A.
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
18  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN C
2015/10/18
-
- Descanso   IRURTZUN B
 Deialdia 3
2015/10/23
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA B
  • ECHEVERRIA GUILLEN, I.
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
5  - 18 IRURTZUN B
  • LASO ECHARRI, A.
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
2015/10/24
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU D
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
  • ALEGRE GIL, O.
17  - 18 SAN MIGUEL D
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
2015/10/24
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FENANDEZ, A.
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
9  - 18 LAKUNTZA
  • ARRAIZA ONDARRA, I.
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
2015/10/25
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   Descanso
 Deialdia 4
2015/10/31
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
10  - 18 ATARRABIA B
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
  • ORZANCO MENDIA, A.
2015/10/31
09:30
Etxarren - Aranburu IRURTZUN B
  • LASO ECHARRI, A.
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
18  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BLANCO OLIVERA, A.
  • ZALAKAIN ESPARZA, O.
2015/10/31
11:00
Lakuntza - Behar Zana LAKUNTZA
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
  • AĐAZCO CARRION, A.
18  - 0 * PILOTAJAUKU D
*Equipo no presentado
  • ALEGRE GIL, O.
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
2015/11/01
-
- Descanso   PILOTAJAUKU B
 Deialdia 5
2015/11/07
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FENANDEZ, A.
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
14  - 18 IRURTZUN B
  • LASO ECHARRI, A.
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
2015/11/07
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
8  - 18 LAKUNTZA
  • ARRAIZA ONDARRA, I.
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
2015/11/07
10:15
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
18  - 5 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BLANCO OLIVERA, A.
  • ZALAKAIN ESPARZA, O.
2015/11/08
-
- PILOTAJAUKU D   Descanso
 Deialdia 6
2015/11/13
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
  • LASO ECHARRI, A.
18  - 7 PILOTAJAUKU D
  • ALEGRE GIL, O.
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
2015/11/13
18:30
Tafalla - Ereta F2 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BLANCO OLIVERA, A.
  • ZALAKAIN ESPARZA, O.
6  - 18 PILOTAJAUKU B
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
  • ZIDONTZA, I.
2015/11/14
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
10  - 18 LAKUNTZA
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
  • ARRAIZA ONDARRA, I.
2015/11/15
-
- Descanso   SAN MIGUEL D
 Deialdia 7
2015/11/20
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
10  - 18 IRURTZUN B
  • LASO ECHARRI, A.
  • GOROSTIETA URTEAGA, U.
2015/11/21
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU D
  • OLABIDE GARISOAIN, I.
  • ALEGRE GIL, O.
18  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BLANCO OLIVERA, A.
  • ZALAKAIN ESPARZA, O.
2015/11/21
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FENANDEZ, A.
  • IRIGOIEN CLAVER, U.
16  - 18 ATARRABIA B
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • AGIRRE JUANBELTZ, A.
2015/11/22
-
- LAKUNTZA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN B   12 6 6 0 0 108 48
2 LAKUNTZA   11 6 5 1 0 99 58
3 ATARRABIA B   10 6 4 2 0 87 81
4 SAN MIGUEL D   8 6 2 4 0 74 98
5 PILOTAJAUKU B   8 6 2 4 0 84 89
6 P.P.SAN SEBASTIAN C   7 6 1 5 0 55 100
7 PILOTAJAUKU D   6 5 1 4 1 67 100
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/10
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, I.
  • BUENO BARBARIN, E.
18  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • BERRADE GARCIA, I.
  • LARREA GONZALEZ, A.
2015/10/10
-
- PILOTAJAUKU C   DESCANSO
2015/10/10
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IJURKO AZCONA, H.
  • IRIARTE MITXELENA, A.
18  - 9 NOAIN ELORTZIBAR
  • GOĐI ARDANAZ, K.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
2015/10/11
-
- OBERENA B   Descanso
 Deialdia 2
2015/10/16
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • BERRADE GARCIA, I.
  • LARREA GONZALEZ, A.
18  - 10 OBERENA B
  • ARROSAGARAI VELASCO, O.
  • HERNANDEZ RUIZ, I.
2015/10/17
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • GOĐI ARDANAZ, K.
18  - 0 * PILOTAJAUKU C
*Equipo no presentado
2015/10/18
-
- Descanso   LARRAUN B
2015/10/18
-
- DESCANSO   ERREKA B
 Deialdia 3
2015/10/23
18:30
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
16  - 18 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • GOĐI ARDANAZ, K.
2015/10/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • ARROSAGARAI VELASCO, O.
  • HERNANDEZ RUIZ, I.
18  - 15 LARRAUN B
  • IRIARTE MITXELENA, A.
  • ORTIZ URRIZA, I.
2015/10/25
-
- PILOTAJAUKU C   Descanso
2015/10/25
-
- P.P.SAN SEBASTIAN D   DESCANSO
 Deialdia 4
2015/10/31
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • GOĐI ARDANAZ, K.
16  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
2015/10/31
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • ORTIZ URRIZA, I.
  • IJURKO AZCONA, H.
18  - 4 PILOTAJAUKU C
  • CIORDIA AGIRREURRETA, U.
  • IMAZ ASENSIO, A.
2015/11/01
-
- Descanso   ERREKA B
2015/11/01
-
- DESCANSO   OBERENA B
 Deialdia 5
2015/11/06
19:00
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
7  - 18 LARRAUN B
  • IJURKO AZCONA, H.
  • IRIARTE MITXELENA, A.
2015/11/07
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • ARROSAGARAI VELASCO, O.
  • HERNANDEZ RUIZ, I.
18  - 8 PILOTAJAUKU C
  • CIORDIA AGIRREURRETA, U.
  • IMAZ ASENSIO, A.
2015/11/08
-
- DESCANSO   NOAIN ELORTZIBAR
2015/11/08
-
- P.P.SAN SEBASTIAN D   Descanso
 Deialdia 6
2015/11/14
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU C
  • IMAZ ASENSIO, A.
  • CIORDIA AGIRREURRETA, U.
12  - 18 ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, I.
  • BUENO BARBARIN, E.
2015/11/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • ARROSAGARAI VELASCO, O.
  • HERNANDEZ RUIZ, I.
4  - 18 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
2015/11/14
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IRIARTE MITXELENA, A.
  • ORTIZ URRIZA, I.
18  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
2015/11/15
-
- Descanso   DESCANSO
 Deialdia 7
2015/11/20
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • BERRADE GARCIA, I.
18  - 5 PILOTAJAUKU C
  • CIORDIA AGIRREURRETA, U.
  • IMAZ ASENSIO, A.
2015/11/21
17:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
18  - 15 OBERENA B
  • ARROSAGARAI VELASCO, O.
  • HERNANDEZ RUIZ, I.
2015/11/22
-
- NOAIN ELORTZIBAR   Descanso
2015/11/22
-
- DESCANSO   LARRAUN B
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN B   9 5 4 1 0 87 51
2 ERREKA B   8 5 3 2 0 77 76
3 NOAIN ELORTZIBAR   8 5 3 2 0 79 56
4 P.P.SAN SEBASTIAN D   8 5 3 2 0 80 67
5 OBERENA B   7 5 2 3 0 65 77
6 PILOTAJAUKU C   4 5 0 4 1 29 90
7 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0