Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA HUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/16
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
18  - 11 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
2015/10/17
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • ARDANAZ MALO, A.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
10  - 18 ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
2015/10/17
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, M.
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
18  - 5 ALDABIDE B
  • JIMENEZ SAEZ, F.
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
 Deialdia 2
2015/10/23
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
18  - 2 BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
2015/10/24
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • BERRUETE YANCI, B.
18  - 9 ALDABIDE A
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • IMAZ LARRAZA, M.
2015/10/24
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • JIMENEZ SAEZ, F.
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
6  - 18 LAGUNAK
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • ARDANAZ MALO, A.
 Deialdia 3
2015/10/30
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
18  - 7 ALDABIDE A
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • IMAZ LARRAZA, M.
2015/10/31
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
18  - 3 ALDABIDE B
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
2015/10/31
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • ARDANAZ MALO, A.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
18  - 4 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BERRUETE YANCI, B.
 Deialdia 4
2015/11/06
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
18  - 4 ALDABIDE B
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
2015/11/06
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • IMAZ LARRAZA, M.
2  - 18 LAGUNAK
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • ARDANAZ MALO, A.
2015/11/07
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
3  - 18 ARDOI A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
 Deialdia 5
2015/11/13
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
18  - 3 ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, M.
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
2015/11/14
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • ARDANAZ MALO, A.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
4  - 18 BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
2015/11/14
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
6  - 18 SAN MIGUEL A
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PIEROLA REMIREZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI A   10 5 5 0 0 90 21
2 BORTZIRIAK   9 5 4 1 0 74 44
3 LAGUNAK   8 5 3 2 0 68 48
4 SAN MIGUEL A   7 5 2 3 0 54 69
5 ALDABIDE A   6 5 1 4 0 39 77
6 ALDABIDE B   5 5 0 5 0 24 90