Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ 22-AZPITIK EMAKUME

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 15 Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2015/10/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
11  - 25 Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
 Deialdia 2
2015/10/17
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
18  - 25 Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2015/10/17
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 16 Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
 Deialdia 3
2015/10/24
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
25  - 24 Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
2015/10/24
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 19 Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
 Deialdia 4
2015/10/30
19:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
17  - 25 Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2015/10/30
19:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 13 Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
 Deialdia 5
2015/11/07
13:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
25  - 15 Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
2015/11/07
13:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
19  - 25 Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
 Deialdia 6
2015/11/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)
  • EIZAGIRRE SAGASTIBELTZA, O.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 18 Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2015/11/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • ESCALA NAVARRO, A.
12  - 25 Murillo-Parot (G.PILOTA)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Eizagirre-Lasa (G.PILOTA)   11 6 5 1 0 149 102
2 Murillo-Parot (G.PILOTA)   10 6 4 2 0 135 113
3 Jaka-Mendinueta (G.PILOTA)   9 6 3 3 0 125 132
4 Ansotegi-Eskala (G.PILOTA)   6 6 0 6 0 88 150