Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA LIGA PALAZ PLARRUZ HAUR 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/26
16:00
Pamplona - Frontn Labrit cancha 1 LARRAINA (Mario G-P.Azcona)   Descanso
2012/10/28
17:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga) 30  - 20 SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez)
2012/10/28
17:00
Pamplona - Amaya F3 EL REDIN (Hualde-Gaite) 30  - 8 EL REDIN (Beni II-Elia)
 Deialdia 2
2012/11/04
-
- Descanso   EL REDIN (Hualde-Gaite)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez) 30  - 28 LARRAINA (Mario G-P.Azcona)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya-F1 EL REDIN (Beni II-Elia) 26  - 30 SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga)
 Deialdia 3
2012/11/11
-
- SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga)   Descanso
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Mario G-P.Azcona) 6  - 30 EL REDIN (Hualde-Gaite)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Oberena F 1 SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez) 30  - 24 EL REDIN (Beni II-Elia)
 Deialdia 4
2012/11/18
-
- Descanso   SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 EL REDIN (Hualde-Gaite) 18  - 30 SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (Mario G-P.Azcona) 30  - 29 EL REDIN (Beni II-Elia)
 Deialdia 5
2012/11/25
-
- EL REDIN (Beni II-Elia)   Descanso
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez) 30  - 28 EL REDIN (Hualde-Gaite)
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga) 30  - 16 LARRAINA (Mario G-P.Azcona)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN IGNACIO (Purroy-Arrizabalaga)   8 4 4 0 0 120 80
2 SAN IGNACIO (Maisterra-Ibañez)   7 4 3 1 0 110 110
3 EL REDIN (Hualde-Gaite)   6 4 2 2 0 106 74
4 LARRAINA (Mario G-P.Azcona)   5 4 1 3 0 80 119
5 EL REDIN (Beni II-Elia)   4 4 0 4 0 87 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Lerga-Poyales) 30  - 17 SAN IGNACIO (Ergui-F.Arrizabalaga)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Beraza-David Mtnez) 30  - 24 SAN IGNACIO (Aitor M-G.Dominguez)
 Deialdia 2
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Beraza-David Mtnez) 30  - 26 SAN IGNACIO (Ergui-F.Arrizabalaga)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Aitor M-G.Dominguez) 20  - 30 SAN IGNACIO (Lerga-Poyales)
 Deialdia 3
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Ergui-F.Arrizabalaga) 25  - 30 SAN IGNACIO (Aitor M-G.Dominguez)
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Lerga-Poyales) 15  - 30 F.LOPEZ (Beraza-David Mtnez)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Beraza-David Mtnez)   6 3 3 0 0 90 65
2 SAN IGNACIO (Lerga-Poyales)   5 3 2 1 0 75 67
3 SAN IGNACIO (Aitor M-G.Dominguez)   4 3 1 2 0 74 85
4 SAN IGNACIO (Ergui-F.Arrizabalaga)   3 3 0 3 0 68 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Bañon-Agudo) 26  - 30 SAN IGNACIO (Palacios-Rubio)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya-F1 EL REDIN (Labbe-Alzu) 30  - 24 LARRAINA (San Martin-Asensio)
 Deialdia 2
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F2 EL REDIN (Labbe-Alzu) 26  - 30 SAN IGNACIO (Palacios-Rubio)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (San Martin-Asensio) 30  - 17 SAN IGNACIO (Bañon-Agudo)
 Deialdia 3
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Palacios-Rubio) 30  - 23 LARRAINA (San Martin-Asensio)
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Bañon-Agudo) 30  - 20 EL REDIN (Labbe-Alzu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN IGNACIO (Palacios-Rubio)   6 3 3 0 0 90 75
2 LARRAINA (San Martin-Asensio)   4 3 1 2 0 77 77
3 SAN IGNACIO (Bañon-Agudo)   4 3 1 2 0 73 80
4 EL REDIN (Labbe-Alzu)   4 3 1 2 0 76 84
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/28
17:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Mateo-Egaña) 30  - 16 SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz)
2012/10/28
17:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Oiher-A.Huarte) 30  - 18 AMAYA (Buzunariz-A.Goñi)
2012/10/28
-
- F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez)   Descanso
 Deialdia 2
2012/11/04
-
- Descanso   AMAYA (Oiher-A.Huarte)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz) 17  - 30 F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Buzunariz-A.Goñi) 15  - 30 SAN IGNACIO (Mateo-Egaña)
 Deialdia 3
2012/11/11
-
- SAN IGNACIO (Mateo-Egaña)   Descanso
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez) 13  - 30 AMAYA (Oiher-A.Huarte)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz) 27  - 30 AMAYA (Buzunariz-A.Goñi)
 Deialdia 4
2012/11/18
-
- Descanso   SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Oiher-A.Huarte) 30  - 25 SAN IGNACIO (Mateo-Egaña)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez) 30  - 20 AMAYA (Buzunariz-A.Goñi)
 Deialdia 5
2012/11/25
-
- AMAYA (Buzunariz-A.Goñi)   Descanso
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz) 16  - 30 AMAYA (Oiher-A.Huarte)
2012/11/25
16:00
Pamplona - Amaya F2 SAN IGNACIO (Mateo-Egaña) 30  - 13 F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Oiher-A.Huarte)   8 4 4 0 0 120 72
2 SAN IGNACIO (Mateo-Egaña)   7 4 3 1 0 115 74
3 F.LOPEZ (I.Pascual-Iker Glez)   6 4 2 2 0 86 97
4 AMAYA (Buzunariz-A.Goñi)   5 4 1 3 0 83 117
5 SAN IGNACIO (Edu-Ciaurriz)   4 4 0 4 0 76 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik