Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA 2

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/10/01
20:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA B
  • SOLA MARCILLA, C.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 15 AMAYA C
  • PEREZ GARCIA, J.
  • BARIAIN ARTETA, I.
2015/10/04
-
- HUARTE B   Descanso
2015/10/04
12:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA B
  • BERROGUI ARRONDO, D.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
40  - 14 OBERENA C
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • PEREZ MALON, X.
 Deialdia 2
2015/10/09
20:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA C
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • OTEGI IRIARTE, A.
25  - 40 AMAYA B
  • ERBURU CALVO, A.
  • SAN MIGUEL MUOZ, J.
2015/10/11
-
- Descanso   OBERENA B
2015/10/11
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
40  - 36 HUARTE B
  • YOLDI ITURRALDE, J.
  • GOI ESQUIROZ, G.
 Deialdia 3
2015/10/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • CHASCO PILAR, S.
  • BARIAIN ARTETA, I.
39  - 40 OBERENA C
  • BEROIZ AZCARATE, E.
  • PEREZ MALON, X.
2015/10/17
11:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE B
  • ARISTU MUGUETA, I.
  • GOI ESQUIROZ, G.
10  - 40 OBERENA B
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
2015/10/18
-
- AMAYA B   Descanso
 Deialdia 4
2015/10/23
20:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE B
  • ARISTU MUGUETA, I.
  • GOI ESQUIROZ, G.
30  - 40 OBERENA C
  • GARCIA OTIN, D.
  • OTEGI IRIARTE, A.
2015/10/25
-
- Descanso   AMAYA C
2015/10/25
17:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA B
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • BERROGUI ARRONDO, D.
27  - 40 AMAYA B
  • SOLA MARCILLA, C.
  • ERBURU CALVO, A.
 Deialdia 5
2015/10/31
11:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 22 HUARTE B
  • GOI ESQUIROZ, G.
  • ARISTU MUGUETA, I.
2015/11/01
-
- OBERENA C   Descanso
2015/11/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • PEREZ GARCIA, J.
  • BARIAIN ARTETA, I.
17  - 40 OBERENA B
  • BERROGUI ARRONDO, D.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA B   8 4 4 0 0 160 89
2 OBERENA B   7 4 3 1 0 147 81
3 OBERENA C   6 4 2 2 0 119 149
4 AMAYA C   5 4 1 3 0 111 156
5 HUARTE B   4 4 0 4 0 98 160