Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA LIGA PALAZ HUME PLARRUZ 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Gurpegui-Mendiluce) 12  - 30 AMAYA (A.Esparza-Unai Irib)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Escala-Gratelli) 30  - 26 SAN IGNACIO (J.Armend-Boza I)
 Deialdia 2
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Escala-Gratelli) 30  - 25 AMAYA (A.Esparza-Unai Irib)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Oberena F 1 SAN IGNACIO (J.Armend-Boza I) 30  - 24 F.LOPEZ (Gurpegui-Mendiluce)
 Deialdia 3
2012/11/25
17:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (A.Esparza-Unai Irib) 30  - 13 SAN IGNACIO (J.Armend-Boza I)
2012/11/25
17:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Gurpegui-Mendiluce) 24  - 30 SAN IGNACIO (Escala-Gratelli)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN IGNACIO (Escala-Gratelli)   6 3 3 0 0 90 75
2 AMAYA (A.Esparza-Unai Irib)   5 3 2 1 0 85 55
3 SAN IGNACIO (J.Armend-Boza I)   4 3 1 2 0 69 84
4 F.LOPEZ (Gurpegui-Mendiluce)   3 3 0 3 0 60 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/28
-
- F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu)   Descanso
2012/10/28
16:00
Pamplona - Amaya-F1 SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe) 30  - 19 SAN IGNACIO (Elizari-Astrain)
2012/10/28
17:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia) 30  - 22 SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat)
 Deialdia 2
2012/11/04
-
- Descanso   SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat) 29  - 30 F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu)
2012/11/04
16:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Elizari-Astrain) 21  - 30 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia)
 Deialdia 3
2012/11/11
16:00
Pamplona - Oberena F 1 SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat) 30  - 21 SAN IGNACIO (Elizari-Astrain)
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia)   Descanso
2012/11/11
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu) 30  - 27 SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe)
 Deialdia 4
2012/11/18
-
- Descanso   SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe) 30  - 19 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia)
2012/11/18
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu) 30  - 16 SAN IGNACIO (Elizari-Astrain)
 Deialdia 5
2012/11/25
-
- SAN IGNACIO (Elizari-Astrain)   Descanso
2012/11/25
17:00
Pamplona - Amaya F3 SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat) 21  - 30 SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe)
2012/11/25
17:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia) 30  - 14 F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN IGNACIO (Cires-X.Larumbe)   7 4 3 1 0 117 89
2 AMAYA (Nerea Irib-Jon Garcia)   7 4 3 1 0 109 87
3 F.LOPEZ (Zariquiegui-Alzu)   7 4 3 1 0 104 102
4 SAN IGNACIO (Maisterra II-Jaime Amat)   5 4 1 3 0 102 111
5 SAN IGNACIO (Elizari-Astrain)   4 4 0 4 0 77 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik