Itzuli
HERRIARTEKO  HERRI ARTEKO TXAPELKETA 1ª HUME

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/08
18:00
Burlada - Askatasuna 1 BURLADA - BURLATA
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
18  - 2 HUARTE - UHARTE
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
2015/05/08
19:00
Bera - Eztegara VERA - BERA
  • ELZAURDIA MENTABERRI, M.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
5  - 18 SANTESTEBAN - DONEZTEBE
  • TELLETXEA SEIN, E.
  • AGUIRRE URROZ, G.
2015/05/09
16:00
Estella - Remontival ESTELLA - LIZARRA
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
2  - 18 PAMPLONA - IRUÑA
  • MATA SAMITIER, U.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
 Deialdia 2
2015/05/12
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 PAMPLONA - IRUÑA
  • MATA SAMITIER, U.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
18  - 0 VERA - BERA
  • ELZAURDIA MENTABERRI, M.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2015/05/12
18:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe SANTESTEBAN - DONEZTEBE
  • TELLETXEA SEIN, E.
  • AGUIRRE URROZ, G.
18  - 14 BURLADA - BURLATA
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2015/05/13
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE - UHARTE
  • JAMAR CADENA, O.
  • ESAIN ALEJOS, G.
0  - 18 ESTELLA - LIZARRA
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
 Deialdia 3
2015/05/21
18:00
Burlada - Askatasuna 1 BURLADA - BURLATA
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
4  - 18 PAMPLONA - IRUÑA
  • MATA SAMITIER, U.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
2015/05/23
10:00
Estella - Remontival ESTELLA - LIZARRA
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
17  - 18 VERA - BERA
  • ELZAURDIA MENTABERRI, M.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2015/05/23
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE - UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2  - 18 SANTESTEBAN - DONEZTEBE
  • TELLETXEA SEIN, E.
  • AGUIRRE URROZ, G.
 Deialdia 4
2015/05/28
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 PAMPLONA - IRUÑA
  • MATA SAMITIER, U.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
18  - 1 HUARTE - UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2015/05/29
18:00
Bera - Eztegara VERA - BERA
  • ELZAURDIA MENTABERRI, M.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
14  - 18 BURLADA - BURLATA
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2015/05/30
16:00
Estella - Remontival ESTELLA - LIZARRA
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
15  - 18 SANTESTEBAN - DONEZTEBE
  • TELLETXEA SEIN, E.
  • AGUIRRE URROZ, G.
 Deialdia 5
2015/06/02
18:00
Burlada - Askatasuna BURLADA - BURLATA
  • LERGA OLITE, A.
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
13  - 18 ESTELLA - LIZARRA
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2015/06/05
18:30
Huarte - Toki Alai HUARTE - UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
3  - 18 VERA - BERA
  • ELZAURDIA MENTABERRI, M.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2015/06/05
19:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe SANTESTEBAN - DONEZTEBE
  • TELLETXEA SEIN, E.
  • AGUIRRE URROZ, G.
4  - 18 PAMPLONA - IRUÑA
  • MATA SAMITIER, U.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PAMPLONA - IRUÑA   10 5 5 0 0 90 11
2 SANTESTEBAN - DONEZTEBE   9 5 4 1 0 76 54
3 ESTELLA - LIZARRA   7 5 2 3 0 70 67
4 BURLADA - BURLATA   7 5 2 3 0 67 70
5 VERA - BERA   7 5 2 3 0 55 74
6 HUARTE - UHARTE   5 5 0 5 0 8 90