Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ BANAKAKO PALA MOTZA 2ª MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Aristregui (HU)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
35  - 0 * Alonso (OB)
*Equipo no presentado
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Aisa (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
35  - 26 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Abaigar (HU)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
35  - 28 Moriones (TE)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/23
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Ciaurriz (OB)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
35  - 17 Telletxea (HU)
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
 Deialdia 2
2015/05/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.Echavarren (AM)
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
18  - 35 Ciaurriz (OB)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/23
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Yoldi (HU)
  • YOLDI AIZAGAR, C.
35  - 0 * Celay (OB)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2015/05/30
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 X.Perez (OB)
  • PEREZ MALON, X.
35  - 32 Yoldi (HU)
  • YOLDI AIZAGAR, C.
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/23
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
35  - 0 * Basterrica (OB)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2015/05/30
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Paniagua (SJ)
  • PANIAGUA GALLEGO, A.
24  - 35 Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/23
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Rodriguez (TE)
  • RODRIGUEZ OROZ, F.
35  - 28 Eguaras (OB)
  • EGUARAS LANUZA, O.
 Deialdia 2
2015/05/30
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Molina (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
35  - 31 Rodriguez (TE)
  • RODRIGUEZ OROZ, F.
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/23
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Berrogui (OB)
  • BERROGUI ARRONDO, D.
35  - 28 Goñi (AM)
  • GOÑI ARTETA, L.
 Deialdia 2
2015/05/30
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Goñi (HU)
  • GOÑI ESQUIROZ, G.
13  - 35 Berrogui (OB)
  • BERROGUI ARRONDO, D.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik