Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ BANAKAKO PALA MOTZA 1ª MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Anso (AM)
  • ANSO NAVARRO, I.
35  - 26 Araujo (TE)
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/07
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Plano (OB)
  • PLANO ALGARRA, E.
35  - 28 Andueza (OB)
  • ANDUEZA ZABALO, A.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Echavarren (TE)
*Equipo no presentado
0 *  - 35 Labiano (OB)
  • LABIANO REDONDO, J.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/04
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Esnaola (LT)
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
35  - 0 * G.Perez (OB)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Sanz (AM)
  • SANZ BUEY, M.
35  - 34 Esnaola (LT)
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/04
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Lizoain (SJ)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
29  - 35 Cabodevilla (SJ)
  • CABODEVILLA LUSARRETA, M.
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Baron (AM)
  • BARON AISA, I.
35  - 29 Cabodevilla (SJ)
  • CABODEVILLA LUSARRETA, M.
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/04
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Gastaminza (OB)
  • GASTAMINZA GORRITI, A.
16  - 35 Arizaleta (OB)
  • ARIZALETA HERMOSO DE MENDOZA, O.
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Muruzabal (PPSS)
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
35  - 34 Arizaleta (OB)
  • ARIZALETA HERMOSO DE MENDOZA, O.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/04
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Elizalde (TE)
  • ELIZALDE BARBER, M.
18  - 35 Zabalza (OB)
  • ZABALZA MONREAL, J.
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Nicuesa (SJ)
*Equipo no presentado
0 *  - 35 Zabalza (OB)
  • ZABALZA MONREAL, J.
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/05/04
18:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Martinez (HU)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
14  - 35 Mariñelarena (OB)
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
 Deialdia 2
2015/05/11
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 Laskoiti (TE)
  • FDEZ DE LASCOITI MATEO, M.
35  - 21 Mariñelarena (OB)
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik