Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA KADETE 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/04/17
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
22  - 15 ARAXES
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
2015/04/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
22  - 8 OBERENA D
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
2015/04/18
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
5  - 22 BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
 Deialdia 2
2015/04/25
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
15  - 22 G.PILOTA
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2015/04/25
10:00
Betelu - Escuelas ARAXES
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
22  - 11 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2015/04/25
11:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
22  - 6 SAN MIGUEL C
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • GASTON CAMBRA, A.
 Deialdia 3
2015/04/29
18:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA D
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
19  - 22 BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
2015/05/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
*Equipo no presentado
0 *  - 22 ARAXES
2015/05/03
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
22  - 6 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
 Deialdia 4
2015/05/08
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
22  - 9 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
2015/05/09
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
6  - 22 SAN MIGUEL C
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
2015/05/10
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
22  - 0 * OBERENA D
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2015/05/15
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
22  - 8 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2015/05/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
7  - 22 G.PILOTA
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2015/05/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
22  - 5 ARAXES
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA   10 5 5 0 0 110 52
2 BERRIOZAR   9 5 4 1 0 97 57
3 ARAXES   8 5 3 2 0 86 55
4 SAN MIGUEL C   6 5 2 2 1 57 80
5 OBERENA D   5 4 1 3 1 64 96
6 ZUGARRALDE C   5 5 0 5 0 36 110