Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA HUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/04/17
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
18  - 8 G.PILOTA B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
2015/04/18
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
9  - 18 ZUGARRALDE A
  • MARIN GERRIKO, U.
  • ARIZALETA AZKONA, B.
2015/04/18
18:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
18  - 16 ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • LAZKOZ MARTINEZ, S.
2015/04/19
-
- TXARUTA A   Descanso
 Deialdia 2
2015/04/24
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
5  - 18 TXARUTA A
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2015/04/24
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • MARIN GERRIKO, U.
12  - 18 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
2015/04/25
11:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
13  - 18 G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
2015/04/26
-
- Descanso   ARDOI A
 Deialdia 3
2015/05/02
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
18  - 6 ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2015/05/03
-
- ESTERIBAR A   Descanso
2015/05/03
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
18  - 11 ESTERIBAR B
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
2015/05/03
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
18  - 9 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • LERGA OLITE, A.
 Deialdia 4
2015/05/09
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • MARIN GERRIKO, U.
18  - 8 G.PILOTA B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
2015/05/09
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
16  - 18 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
2015/05/09
11:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
2  - 18 TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
2015/05/10
-
- Descanso   G.PILOTA A
 Deialdia 5
2015/05/15
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
18  - 10 ARDOI A
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
2015/05/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
18  - 10 ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
2015/05/16
11:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
18  - 12 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • MARIN GERRIKO, U.
2015/05/17
-
- G.PILOTA B   Descanso
 Deialdia 6
2015/05/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • BALLARENA SARRATEA, A.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
18  - 6 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • MARIN GERRIKO, U.
2015/05/23
11:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
11  - 18 G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
2015/05/24
-
- Descanso   ESTERIBAR B
2015/05/24
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
16  - 18 G.PILOTA B
  • ARAÑA SORALUZE, I.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
 Deialdia 7
2015/05/29
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ARAÑA SORALUZE, I.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
17  - 18 ESTERIBAR A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • MENDILUCE PAGOTO, U.
2015/05/29
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • JAKA SARASOLA, A.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
13  - 18 TXARUTA A
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2015/05/30
-
- ZUGARRALDE A   Descanso
2015/05/30
11:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • LAZKOZ MARTINEZ, A.
  • ZELAIA GAZTAMBIDE, A.
16  - 18 ARDOI A
  • ZABALZA LIZARRAGA, T.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA A   12 6 6 0 0 108 42
2 G.PILOTA A   11 6 5 1 0 103 69
3 ESTERIBAR A   10 6 4 2 0 93 97
4 ZUGARRALDE A   8 6 2 4 0 75 89
5 G.PILOTA B   8 6 2 4 0 74 99
6 ARDOI A   7 6 1 5 0 75 106
7 ESTERIBAR B   7 6 1 5 0 76 102