Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA SEIN 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/04/18
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
18  - 11 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
2015/04/18
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2015/04/18
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
7  - 18 ALDABIDE B
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
2015/04/18
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
18  - 9 TXARUTA
  • SALABURU ETXANDI, J.
  • ITURREGI CELAYETA, I.
 Deialdia 2
2015/04/24
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
13  - 18 ALDABIDE A
  • GARMENDIA IMAZ, A.
  • IMAZ LARRAZA, I.
2015/04/25
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
18  - 6 HUARTE
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2015/04/25
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
11  - 18 LARRAUN A
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
2015/04/26
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ITURREGI CELAYETA, I.
  • SALABURU ETXANDI, J.
7  - 18 BURUZGAIN A
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
 Deialdia 3
2015/05/01
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • URRIZOLA GARCIA, O.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
18  - 16 TXARUTA
  • SALABURU ETXANDI, J.
  • ITURREGI CELAYETA, I.
2015/05/02
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
10  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • RECALDE OYAREGUI, J.
2015/05/02
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
18  - 14 ARAMPILOTA A
  • ETXEBERRI OLLO, I.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
2015/05/02
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
17  - 18 BURUZGAIN A
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
 Deialdia 4
2015/05/08
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
17  - 18 LARRAUN A
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
2015/05/09
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
18  - 7 ALDABIDE B
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
2015/05/09
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ITURREGI CELAYETA, I.
  • SALABURU ETXANDI, J.
9  - 18 ALDABIDE A
  • GARMENDIA IMAZ, A.
  • IMAZ LARRAZA, I.
2015/05/09
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
18  - 6 HUARTE
  • URRIZOLA GARCIA, O.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
 Deialdia 5
2015/05/15
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
10  - 18 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
2015/05/15
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
18  - 10 TXARUTA
  • SALABURU ETXANDI, J.
  • ITURREGI CELAYETA, I.
2015/05/15
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
15  - 18 BURUZGAIN A
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
2015/05/16
10:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN A
  • GARAÑO GASTESI, I.
  • GOLDARACENA HUICI, A.
18  - 7 HUARTE
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • URRIZOLA GARCIA, O.
 Deialdia 6
2015/05/22
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2  - 18 ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
2015/05/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ITURREGI CELAYETA, I.
  • SALABURU ETXANDI, J.
17  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • RETEGUI RUEDA, T.
2015/05/23
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
18  - 15 ALDABIDE B
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
2015/05/23
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • GOLDARACENA HUICI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
14  - 18 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
 Deialdia 7
2015/05/28
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
18  - 12 HUARTE
  • URRIZOLA GARCIA, O.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
2015/05/28
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
16  - 18 LARRAUN A
  • GARAÑO GASTESI, I.
  • GOLDARACENA HUICI, A.
2015/05/29
18:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
6  - 18 BURUZGAIN A
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • ETXEBERRIA CIGANDA, I.
2015/05/30
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
18  - 6 TXARUTA
  • SALABURU ETXANDI, J.
  • ITURREGI CELAYETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BURUZGAIN A   14 7 7 0 0 126 77
2 ARAMPILOTA A   12 7 5 2 0 115 79
3 LARRAUN A   12 7 5 2 0 121 96
4 ALDABIDE A   11 7 4 3 0 110 92
5 PAZ ZIGANDA A   10 7 3 4 0 100 101
6 ALDABIDE B   10 7 3 4 0 97 101
7 HUARTE   8 7 1 6 0 53 124
8 TXARUTA   7 7 0 7 0 74 126