Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA SEIN 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/03/29
-
- Mi.Martinez-I.Purroy (TEN)   Descanso
2015/03/29
10:00
Pamplona - Amaya-F1 I.Pardiño-A.Aznar (FL)
  • PARDIÑO CELORRIO, I.
  • AZNAR MALLEN, A.
8  - 25 J.Asiain-A.Garrues (FL)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • GARRUES ARCE, A.
 Deialdia 2
2015/04/12
-
- Descanso   I.Pardiño-A.Aznar (FL)
2015/04/12
19:00
Pamplona - Tenis Mi.Martinez-I.Purroy (TEN)
  • PURROY RETA, I.
  • MARTINEZ LARREA, M.
25  - 18 J.Asiain-A.Garrues (FL)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • GARRUES ARCE, A.
 Deialdia 3
2015/05/03
-
- J.Asiain-A.Garrues (FL)   Descanso
2015/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F2 I.Pardiño-A.Aznar (FL)
  • PARDIÑO CELORRIO, I.
  • AZNAR MALLEN, A.
11  - 25 Mi.Martinez-I.Purroy (TEN)
  • MARTINEZ LARREA, M.
  • PURROY RETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Mi.Martinez-I.Purroy (TEN)   4 2 2 0 0 50 29
2 J.Asiain-A.Garrues (FL)   3 2 1 1 0 43 33
3 I.Pardiño-A.Aznar (FL)   2 2 0 2 0 19 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/03/29
10:00
Pamplona - Amaya-F1 A.Astrain-M.Poyales (SIG)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
21  - 25 I.Aramendia-H.Migueliz (SIG)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
2015/03/29
10:00
Pamplona - Amaya-F1 J.Sagasti-I.Galvete (SIG)
  • SAGASTI LABIANO, J.
  • GALVETE VILAR, I.
10  - 25 Domeño-Induarain (TEN)
  • DOMEÑO LANA, J.
  • INDURAIN DIAZ , J.
 Deialdia 2
2015/04/12
17:00
Pamplona - Amaya F3 J.Sagasti-I.Galvete (SIG)
  • SAGASTI LABIANO, J.
  • GALVETE VILAR, I.
22  - 25 I.Aramendia-H.Migueliz (SIG)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
2015/04/12
19:00
Pamplona - Tenis Domeño-Induarain (TEN)
  • DOMEÑO LANA, J.
  • INDURAIN DIAZ , J.
25  - 15 A.Astrain-M.Poyales (SIG)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
 Deialdia 3
2015/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F2 I.Aramendia-H.Migueliz (SIG)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
17  - 25 Domeño-Induarain (TEN)
  • DOMEÑO LANA, J.
  • INDURAIN DIAZ , J.
2015/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F2 A.Astrain-M.Poyales (SIG)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
25  - 11 J.Sagasti-I.Galvete (SIG)
  • GALVETE VILAR, I.
  • SAGASTI LABIANO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Domeño-Induarain (TEN)   6 3 3 0 0 75 42
2 I.Aramendia-H.Migueliz (SIG)   5 3 2 1 0 67 68
3 A.Astrain-M.Poyales (SIG)   4 3 1 2 0 61 61
4 J.Sagasti-I.Galvete (SIG)   3 3 0 3 0 43 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik