Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NAGUSIAK 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/04/24
19:00
Pamplona - Rotxapea Moreno-Sarasibar (ROT)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
13  - 22 Zabalza-Eugi II (ROT)
  • BERRIO JIMENEZ, M.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
2015/04/24
19:00
Pamplona - Rotxapea Etxeberria-Arizaleta (ROT)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
22  - 17 Garcia-Roldan II (ARD)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
 Deialdia 2
2015/03/13
19:30
Pamplona - Rotxapea Garcia-Roldan II (ARD)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
22  - 8 Moreno-Sarasibar (ROT)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
2015/03/20
18:30
Pamplona - Rotxapea Etxeberria-Arizaleta (ROT)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
17  - 22 Zabalza-Eugi II (ROT)
  • ZABALZA ELIZAGA, D.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
 Deialdia 3
2015/03/27
19:30
Pamplona - Rotxapea Moreno-Sarasibar (ROT)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
16  - 22 Etxeberria-Arizaleta (ROT)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
2015/04/10
19:00
Pamplona - Rotxapea Zabalza-Eugi II (ROT)
  • BERRIO JIMENEZ, M.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
10  - 22 Garcia-Roldan II (ARD)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Garcia-Roldan II (ARD)   5 3 2 1 0 61 40
2 Etxeberria-Arizaleta (ROT)   5 3 2 1 0 61 55
3 Zabalza-Eugi II (ROT)   5 3 2 1 0 54 52
4 Moreno-Sarasibar (ROT)   3 3 0 3 0 37 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/04/13
18:30
Pamplona - Rotxapea Ollo-Azpiroz (ROT)
  • OLLO LARUMBE, A.
  • AZPIROZ LATASA, M.
22  - 14 Yaniz IV-Medina (ROT)
  • ROLDAN MARRODAN, F.
  • URRUTIA ECHEVERRIA, J.
2015/04/17
19:30
Pamplona - Rotxapea Pierola-Lopez (SM)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
15  - 22 Ozkoidi-Sagües (ROT)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
 Deialdia 2
2015/05/01
10:00
Estella - Remontival Yaniz IV-Medina (ROT)
  • YANIZ ALVAREZ, R.
  • ROLDAN MARRODAN, F.
10  - 22 Pierola-Lopez (SM)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
2015/05/04
19:00
Pamplona - Rotxapea Ollo-Azpiroz (ROT)
  • OLLO LARUMBE, A.
  • AZPIROZ LATASA, M.
22  - 11 Ozkoidi-Sagües (ROT)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
 Deialdia 3
2015/03/18
19:30
Pamplona - Rotxapea Pierola-Lopez (SM)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
20  - 22 Ollo-Azpiroz (ROT)
  • OLLO LARUMBE, A.
  • AZPIROZ LATASA, M.
2015/04/10
19:00
Pamplona - Rotxapea Ozkoidi-Sagües (ROT)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
22  - 17 Yaniz IV-Medina (ROT)
  • YANIZ ALVAREZ, R.
  • MEDINA GARCIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Ollo-Azpiroz (ROT)   6 3 3 0 0 66 45
2 Ozkoidi-Sagües (ROT)   5 3 2 1 0 55 54
3 Pierola-Lopez (SM)   4 3 1 2 0 57 54
4 Yaniz IV-Medina (ROT)   3 3 0 3 0 41 66