Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA HUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/02/13
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (M.Saralegui-Eulate II)
  • SARALEGUI BELTRAN DE HEREDIA, M.
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
25  - 30 AMAYA (J.Garcia-I.Telletxea)
  • GARCIA FUENTES, I.
  • TELLECHEA LORENTE, I.
2015/02/15
-
- F.LOPEZ (I.Beraza-X.Mendiburu)   Descanso
 Deialdia 2
2015/02/22
-
- Descanso   TENIS (M.Saralegui-Eulate II)
2015/02/22
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (I.Beraza-X.Mendiburu)
  • BERAZA GOTA, I.
  • MENDIBURU PEREZ, X.
14  - 30 AMAYA (J.Garcia-I.Telletxea)
  • GARCIA FUENTES, I.
  • TELLECHEA LORENTE, I.
 Deialdia 3
2015/02/27
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (M.Saralegui-Eulate II)
  • SARALEGUI BELTRAN DE HEREDIA, M.
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
30  - 10 F.LOPEZ (I.Beraza-X.Mendiburu)
  • BERAZA GOTA, I.
  • MENDIBURU PEREZ, X.
2015/03/01
-
- AMAYA (J.Garcia-I.Telletxea)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (J.Garcia-I.Telletxea)   4 2 2 0 0 60 39
2 TENIS (M.Saralegui-Eulate II)   3 2 1 1 0 55 40
3 F.LOPEZ (I.Beraza-X.Mendiburu)   2 2 0 2 0 24 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/02/15
-
- AMAYA (A.Esparza-I.Alonso)   Descanso
2015/02/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Astrain-A.Amatriain)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
21  - 30 F.LOPEZ (A.Prat-J.Perez)
  • PRAT GIL, A.
  • PEREZ GALVETE, J.
 Deialdia 2
2015/02/22
-
- Descanso   S.IGNACIO (A.Astrain-A.Amatriain)
2015/02/22
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (A.Esparza-I.Alonso)
  • ESPARZA AYAPE, A.
  • ALONSO BERIAIN, I.
30  - 20 F.LOPEZ (A.Prat-J.Perez)
  • PRAT GIL, A.
  • PEREZ GALVETE, J.
 Deialdia 3
2015/03/01
-
- F.LOPEZ (A.Prat-J.Perez)   Descanso
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Astrain-A.Amatriain)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
13  - 30 AMAYA (A.Esparza-I.Alonso)
  • ESPARZA AYAPE, A.
  • ALONSO BERIAIN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (A.Esparza-I.Alonso)   4 2 2 0 0 60 33
2 F.LOPEZ (A.Prat-J.Perez)   3 2 1 1 0 50 51
3 S.IGNACIO (A.Astrain-A.Amatriain)   2 2 0 2 0 34 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/02/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (D.Azcona-M.Elizari)
  • AZCONA AYESTARAN, D.
  • ELIZARI MAÑU, M.
14  - 30 F.LOPEZ (A.Jimenez-C.Gratelli)
  • JIMENEZ ARETA, A.
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
2015/02/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (D.Alzu-F.Mendiluce)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • MENDILUCE DE ORTA, F.
30  - 18 F.LOPEZ (G.Perez-J.Suarez)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • SUAREZ VALDES, J.
 Deialdia 2
2015/02/22
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (D.Alzu-F.Mendiluce)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • MENDILUCE DE ORTA, F.
11  - 30 F.LOPEZ (A.Jimenez-C.Gratelli)
  • JIMENEZ ARETA, A.
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
2015/02/22
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (G.Perez-J.Suarez)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • SUAREZ VALDES, J.
30  - 26 S.IGNACIO (D.Azcona-M.Elizari)
  • AZCONA AYESTARAN, D.
  • ELIZARI MAÑU, M.
 Deialdia 3
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Jimenez-C.Gratelli)
  • JIMENEZ ARETA, A.
  • GRATELLI MARTINEZ, C.
30  - 14 F.LOPEZ (G.Perez-J.Suarez)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • SUAREZ VALDES, J.
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (D.Azcona-M.Elizari)
  • AZCONA AYESTARAN, D.
  • ELIZARI MAÑU, M.
17  - 30 F.LOPEZ (D.Alzu-F.Mendiluce)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • MENDILUCE DE ORTA, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (A.Jimenez-C.Gratelli)   6 3 3 0 0 90 39
2 F.LOPEZ (D.Alzu-F.Mendiluce)   5 3 2 1 0 71 65
3 F.LOPEZ (G.Perez-J.Suarez)   4 3 1 2 0 62 86
4 S.IGNACIO (D.Azcona-M.Elizari)   3 3 0 3 0 57 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/02/15
-
- S.IGNACIO (I.Egües-I.Escala)   Descanso
2015/02/15
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Asiain-P.Casado)
  • ASIAIN URDIROZ, J.
  • CASADO LOPEZ, P.
8  - 30 S.IGNACIO (X.Larumbe-J.Amatriain)
  • LARUMBE VILLAREAL, X.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
 Deialdia 2
2015/02/22
-
- Descanso   S.IGNACIO (J.Asiain-P.Casado)
2015/02/22
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Egües-I.Escala)
  • EGÜES ZOZAYA, I.
  • ESCALA ESTANGA, I.
26  - 30 S.IGNACIO (X.Larumbe-J.Amatriain)
  • LARUMBE VILLAREAL, X.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
 Deialdia 3
2015/03/01
-
- S.IGNACIO (X.Larumbe-J.Amatriain)   Descanso
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Asiain-P.Casado)
  • ASIAIN URDIROZ, J.
  • CASADO LOPEZ, P.
7  - 30 S.IGNACIO (I.Egües-I.Escala)
  • EGÜES ZOZAYA, I.
  • ESCALA ESTANGA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (X.Larumbe-J.Amatriain)   4 2 2 0 0 60 34
2 S.IGNACIO (I.Egües-I.Escala)   3 2 1 1 0 56 37
3 S.IGNACIO (J.Asiain-P.Casado)   2 2 0 2 0 15 60
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik