Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA KUME 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/24
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • ELIZARI MAĐERU, I.
30  - 23 S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
2015/01/24
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • ACOSTA RINCON, M.
30  - 29 REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • GLARIA SANTOS, A.
2015/01/24
-
- F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)   Descanso
 Deialdia 2
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
29  - 30 F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • GLARIA SANTOS, A.
30  - 28 S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • ELIZARI MAĐERU, I.
2015/02/01
-
- Descanso   S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)
 Deialdia 3
2015/02/15
-
- S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)   Descanso
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
30  - 27 S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • ACOSTA RINCON, M.
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
25  - 30 REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • GLARIA SANTOS, A.
 Deialdia 4
2015/02/22
-
- Descanso   S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • ACOSTA RINCON, M.
24  - 30 S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • ELIZARI MAĐERU, I.
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
30  - 23 REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • GLARIA SANTOS, A.
 Deialdia 5
2015/03/01
-
- REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)   Descanso
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
27  - 30 S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • ACOSTA RINCON, M.
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • ELIZARI MAĐERU, I.
27  - 30 F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (M.Sanz-M.Martin)   8 4 4 0 0 120 106
2 S.IGNACIO (I.Fernandez-I.Elizari)   6 4 2 2 0 115 107
3 REDIN (P.Tellechea-A.Glaria)   6 4 2 2 0 112 113
4 S.IGNACIO (J.Guerendiain-M.Acosta)   6 4 2 2 0 111 116
5 S.IGNACIO (P.Santesteban-X.Armendariz)   4 4 0 4 0 104 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/25
-
- S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)   Descanso
2015/01/25
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)
  • GONZALEZ PARIS, J.
  • AZANZA INDURAIN, A.
30  - 29 S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)
  • JUANCO MONJE, I.
  • BUSTO CELAYA, G.
2015/01/25
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (O.Loperena-I.Goñi)
  • LOPERENA DEL RIO, O.
  • GOĐI BERNABE, I.
20  - 30 AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)
  • TELLETXEA LORENTE, B.
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
 Deialdia 2
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)
  • JUANCO MONJE, I.
  • BUSTO CELAYA, G.
30  - 26 S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)
  • MORENO GARCIA, M.
  • SANCA TERAN, J.
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)
  • TELLETXEA LORENTE, B.
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
30  - 22 S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)
  • GONZALEZ PARIS, J.
  • AZANZA INDURAIN, A.
2015/02/01
-
- Descanso   AMAYA (O.Loperena-I.Go˝i)
 Deialdia 3
2015/02/15
-
- S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)   Descanso
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)
  • MORENO GARCIA, M.
  • SANCA TERAN, J.
16  - 30 AMAYA (O.Loperena-I.Go˝i)
  • GOĐI BERNABE, I.
  • LOPERENA DEL RIO, O.
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)
  • JUANCO MONJE, I.
  • BUSTO CELAYA, G.
26  - 30 AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)
  • TELLETXEA LORENTE, B.
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
 Deialdia 4
2015/02/22
-
- Descanso   S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (O.Loperena-I.Goñi)
  • LOPERENA DEL RIO, O.
  • GOĐI BERNABE, I.
24  - 30 S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)
  • GONZALEZ PARIS, J.
  • AZANZA INDURAIN, A.
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)
  • MORENO GARCIA, M.
  • SANCA TERAN, J.
17  - 30 AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)
  • TELLETXEA LORENTE, B.
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
 Deialdia 5
2015/03/01
-
- AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)   Descanso
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)
  • JUANCO MONJE, I.
  • BUSTO CELAYA, G.
30  - 22 AMAYA (O.Loperena-I.Go˝i)
  • LOPERENA DEL RIO, O.
  • GOĐI BERNABE, I.
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)
  • GONZALEZ PARIS, J.
  • AZANZA INDURAIN, A.
30  - 17 S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)
  • MORENO GARCIA, M.
  • SANCA TERAN, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (B.Telletxea-P.Gorostiaga)   8 4 4 0 0 120 85
2 S.IGNACIO (J.Gonzalez-A.Azanza)   7 4 3 1 0 112 100
3 S.IGNACIO (I.Juanco-G.Busto)   6 4 2 2 0 115 108
4 AMAYA (O.Loperena-I.Go˝i)   5 4 1 3 0 96 106
5 S.IGNACIO (M.Moreno-J.Sanca)   4 4 0 4 0 76 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/24
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
30  - 19 S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)
  • LABAT GARCIA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
2015/01/24
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)
  • BUENO ORRADRE, A.
  • GARCIA VALDES, E.
25  - 30 F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)
  • CIA CHIVITE, G.
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
2015/01/24
-
- AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)   Descanso
 Deialdia 2
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)
  • LABAT GARCIA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
11  - 30 AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • SOLA BAĐALES, I.
2015/01/31
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)
  • CIA CHIVITE, G.
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
24  - 30 S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
2015/02/01
-
- Descanso   F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)
 Deialdia 3
2015/02/15
-
- S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)   Descanso
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • SOLA BAĐALES, I.
30  - 21 F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)
  • BUENO ORRADRE, A.
  • GARCIA VALDES, E.
2015/02/15
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)
  • LABAT GARCIA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
30  - 28 F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • CIA CHIVITE, G.
 Deialdia 4
2015/02/22
-
- Descanso   S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)
  • BUENO ORRADRE, A.
  • GARCIA VALDES, E.
22  - 30 S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
2015/02/22
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • SOLA BAĐALES, I.
30  - 9 F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)
  • CIA CHIVITE, G.
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
 Deialdia 5
2015/03/01
-
- F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)   Descanso
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)
  • LABAT GARCIA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
30  - 23 F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)
  • BUENO ORRADRE, A.
  • GARCIA VALDES, E.
2015/03/01
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
30  - 22 AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • SOLA BAĐALES, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (I.Armendariz-A.Galvete)   8 4 4 0 0 120 87
2 AMAYA (M.Iribarren-I.Sola)   7 4 3 1 0 112 71
3 S.IGNACIO (P.Labat-G.Menendez)   6 4 2 2 0 90 111
4 F.LOPEZ (G.Cia-L.Ganuza)   5 4 1 3 0 91 115
5 F.LOPEZ (A.Bueno-E.Garcia)   4 4 0 4 0 91 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik